כרגע באתר
3
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שצריך לדעת על הסעות V.I.P

הסעות של לקוחות V.I.P (ראשי תיבות של Very Important People) דורשות התגייסות מיוחדת מצד חברות העוסקות בתחום. בהסעות מן הסוג הזה אין מקום לטעויות, ולא קיימת הזדמנות שנייה. לקוחות V.I.P עשויים להציב דרישות מיוחדות ולצפות למענה מהיר ומיידי.

25/11/2013
מעבר לכך, ההסעות מתאימות עבור סוגים רבים של לקוחות הזוכים להגדרה של V.I.P:
- פוליטיקאים
- ספורטאים
- כוכבי בידור, טלוויזיה ותרבות
- סלבריטאים

כיצד מתאמים שירותי הסעות עבור לקוחות המוגדרים בתור V.I.P?

תיאום הסעות V.I.P מתבצע על ידי אחד מהנציגים או מחברי הפמלייה של הלקוח החשוב. בשלב הראשון הוא פונה אל חברת הסעות המתמחה בשירותי V.I.P, מברר לגבי תאריכים בנויים, ומבקש פרטים על הניסיון של החברה. בשלב השני הוא יכול לתאם פגישה נוספת או להזמין את השירות עבור הסעה ספציפית . יחד עם זאת, יש לזכור כי אחד המאפיינים השכיחים של הסעות V.I.P הוא דינאמיות.
לקוחות V.I.P נוטים לקבל החלטות במהירות, ויש הרבה שיקולים אשר אינם תלויים בהם. הסעות של פוליטקאים לדוגמא נקבעים על פי שיקולי משרד הביטחון, צה"ל וגורמים נוספים. לעומת זאת, בכל הנוגע אל ליווי והסעות של ספורטאטים וסלבריטאים נכנסים לתמונה שיקולים כלכליים.

מי רשאי להסיע לקוחות V.I.P?

חברה המציעה שירותי הסעות V.I.P חייבת להכשיר נהגים מתאימים. הנהגים צריכים לעמוד בלוח הזמנים שנקבע מראש, להציע ללקוח את התנאים הנוחים ביותר, ולדאוג לאבזור מלא וניקיון של הרכב. מעבר לכך, נהגים לא אמורים להפריע ללקוח, לבקש ממנו חתימה או לנסות לצלם אותו. ההסעה היא חלל נייטראלי בו הלקוחות צריכים לנוח, ועל הנהג לעשות הכל על מנת להבטיח את התנאים הללו.
מבחינה חוקית ובירוקרטית, כל חברת הסעות המציעה שירותי הסעות יכולה להסיע גם לקוחות V.I.P. אף על פי כן, בפועל ניתן לראות הבדלים רבים בין חברות עם ניסיון לבין חברות צעירות. חשוב להדגיש כי בתחום של הסעות V.I.P אין הרבה משמעות למחיר. במילים אחרות, נציגים וסוכנים של לקוחות V.I.P בוחנים שורה ארוכה של תנאים לפני שהם בודקים כמה עולה השירות.

מה כולל אבזור של רכבים המיועדים עבור לקוחות V.I.P?

צי הרכבים המתאים עבור לקוחות V.I.P צריך לכלול לכל הפחות את האבזור הבא:
א. מזגן מלא ונפרד בכל מקום ישיבה
ב. וילונות להסתרת המושבים
ג. טלוויזיה
ד. DVD ומערכת שמע
ה. מקרר
הסעות V.I.P מציעות אבזור מלא עבור הלקוחות ונבחנות גם על פי הגודל של האוטובוסים, המרווח בין המושבים והציוד החדיש. אוטובוסים המתוחזקים ללא רבב מבטיחים חווית נסיעה משופרת ומשודרגת עבור לקוחות V.I.P. בנוסף, לעיתים נדרשים הנהגים להגיע אל תוך מתחמים עמוסים ולהתנהל מול קהל רב.
לסיכום,כל הדרישות הללו ייחודיות עבור הסעות של לקוחות V.I.P, והחברה חייבת להקדיש לכך תשומת לב מלאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים