כרגע באתר
3
3
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ניקיון דירות – מתי? ובאלו שיטות?

קשה מאוד לתחזק דירה מבחינת ניקיון. גם "חולי ניקיון" מושבעים, אשר שוטפים את הרצפה מספר פעמים ביום, נתקלים לא מעט בבעיות שונות של חוסר יכולת להפוך את הבית לנקי באמת ולא רק למראית עין.

26/11/2013
על מנת להשיג תוצאות ניקוי מושלמות, יש צורך להיעזר בחברות ניקיון דירות מקצועיות, שכן חברות אלו מחזיקות בידע אנושי רב ובכל המכשור הטכנולוגי הדרוש. להלן כמה מהשיטות היותר יעילות שיציעו לכם החברות המובילות בתחום.

שירותי פוליש

בעלי דירות אינם יכולים לבצע בעצמם פוליש לרצפות שכן עלות ההשקעה במכונת הפוליש גבוהה מדי לצרכים פרטיים, וזה עוד לפני שהזכרנו את חוסר הידע בנוגע לבחירה בשיטת הפוליש המתאימה והחומרים הנכונים. ניקיון דירות מקצועי יעניק תשומת לב יתרה לרצפה באמצעות אחת משיטות הפוליש הבאות :
• פוליש ווקס – המכונה מקרצפת את המשטח (מבלי לפגוע בו), מסירה ממנו לכלוכים עיקשים ולאחר מכן נמרחת שכבת הגנה שעוותית.
• פוליש קריסטל – מבצע שימוש במכונת פוליש ייעודית אשר מחממת את פני השטח של הריצוף, מחדירה חומרי הגנה לשכבות הראשונות ומקנה למרצפות מראה אלגנטי מרשים.
• פוליש אקרילי – זהו פוליש חדשני אשר נועד לחדש מראה רצפות, גם במקרים בהם מדובר בשחיקה מתקדמת. חומרי ההזנה וההגנה האקריליים, בשילוב עם מכונה מתאימה, אחראים לתוצאות הרצויות.

חשוב להדגיש כי ניקיון דירות באמצעות פוליש חייב להיעשות תוך התאמה מלאה לסוג המרצפות! יש להשתמש במכונות ייעודיות, כריות ליטוש מתאימות, חומרים שאינם פוגעים במשטחים וכמובן, לבחור את סוג הטיפול הסופי אשר יכול לכלול גם איטום וטיפול בשריטות. אפיק נוסף של שירותי הפוליש הינו ניקוי, חידוש והברקה של משטחי פרקטים, אשר מחייב שימוש בחומרים השונים במהותם מאלו אשר משמשים לצרכי פוליש ריצוף.

ניקוי דירות באמצעות קיטור

רבים מאתנו בוחרים שוב ושוב להשתמש בכלור על מנת לנקות באופן יסודי את המקומות בדירה אשר אמורים להיות היגייניים ומצוחצחים במיוחד (חדרי רחצה, שירותים ומטבחים). האמת היא, שגם שימוש בחומצות חזקות ומרוכזות ביותר לא ממש מצליח להיפטר מהעובש ומהריחות הלא נעימים ובו בזמן אנו נושמים אדים מסוכנים. בשל הסיבה הזאת בדיוק כדאי להזמין שירותי ניקיון מקצועיים. ניקיון דירות מקצועי יכלול שימוש במכשיר הפולט קיטור לוהט (ניקוי באמצעות קיטור) וזוהי הדרך האולטימטיבית, הירוקה והבריאה ביותר לניקוי חדרי רחצה, שירותים ומטבחים (לרבות כיורים וקרמיקות). המכשיר פולט אדי מים בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה ומסיר כל זכר לעובשים ולכלוכים. כל משטח אשר פוגש באדים הופך למבריק ונקי.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים
שטיחים ידועים כצוברי לכלוך ואבק אך מפאת יכולות העיצוב המרשימות שלהם והאפקט המחמם בימות החורף, פשוט לא ניתן לוותר עליהם. דירות רבות אף כוללות שטיחים מקיר לקיר אשר בעייתים לניקוי באופן עצמי. ניקיון דירות מקצועי יטפל גם בבעיה המטרידה הזאת ויכלול מכשירים מתקדמים לניקוי שטיחים מכל סוג (שגי, פרסיים וכו') אשר מסוגלים להתיז, להבריש ולינוק בחזרה את התערובת והלכלוך בצורה יעילה בטוחה שלא תפגע במרקם הרגיש של השטיח.

שילוב של חומרים איכותיים ומכשירים טכנולוגיים חדשניים עוזר רבות לאיש המקצוע להותיר לאחר עבודתו דירה מצוחצחת ונקייה להפליא. נצלו זאת ואל תיקחו סיכונים מיותרים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים