כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לעיצוב הבית

מעוניינים לעצב את הבית מחדש? בונים בית חדש וחולמים על עיצוב מרהיב? מחפשים טיפים לעיצוב הבית? הגעתם למקום הנכון! עיצוב הבית מתחיל מתכנון מקיף על ידי מעצב פנים, שיוכל להפוך את החלום שלכם למציאות יפיפייה, וממשיך עם כל עבודות השיפוצים הנחוצות, כדי להגשים את העיצוב בפועל.

03/12/2013

הריסה הרחבה ובנייה מחדש

רבים מאיתנו גרים בדירות ישנות, גם אם הן גדולות בשטח, וניצול שטח הדירה אינו מתאים עוד לצרכים שלנו. על מנת לעצב מחדש את הדירה, יש לעשות תוכנית עיצוב ושיפוץ מקיפה שתכלול את כל האלמנטים הדרושים החל מעבודות תשתית של חשמל ואינסטלציה, עבודות ריצוף וחיפוי קירות, הריסת קירות ובניית חדשים, הרחבת והגדלת פתחי חלונות, התקנת דלתות חדשות, שיפוץ והתקנת מטבח חדש וכדומה.

בנוסף לעבודות שיפוץ בסיסיות אלה מתבטא עיצוב הבית בעבודות גימור עדינות יותר בצורות הבאות:

• עבודות גבס שונות
• מזנונים מגבס
• נישות מגבס
• תקרות צפות או קרניזים בגימורים שונים
• החלפת דלתות וחלונות
• שילוב מוצרי פרזול מיוחדים
• התקנת תריסים חשמליים
• בחירת גופי תאורה חדשניים

את עבודות ההריסה עושים כיום בעזרת מסורי בטון מיוחדים, המאפשרים הריסת קירות או יצירת פתחים בקירות חיצוניים בקלות ובמידות מדוייקות, ללא יצירת לכלוך רב או שימוש במכשירי הריסה גסים. מסור בטון יהלום מאפשר חיתוך מדוייק בכל קיר שהוא, והדבר מאפשר הגדלת החלונות יצירת פתחים לדלתות במקומות שונים וכדומה.

אלמנטים שונים בעיצוב

עבודות גבס, קרניזים, בחירת גופי תאורה, בחירת פרזול חדש לדלתות וחלונות הדירה ולמטבח הם חלק עיקרי בעיצוב הבית. לפני שפונים לברר אודות עבודות אלה, יש להבין מהו הסגנון המועדף עליכם, מכיוון שסגנונות שונים דורשים התייחסות שונה לאלמנטים אלה. למשל: בית בעל מראה מודרניסטי עם קווים ישרים, ומעט קישוטים יהיה מתאים ליצירת תקרות צפות עם תאורה מוסתרת ליצירת תחושה של חדשנות. בית שמעוצב בסגנון יותר חם וכפרי יהיה מתאים לגימור עם קרניזים מרהיבים בתקרה, ושילוב של אלמנטים מעץ משולב בגבס עם פרזול מעוצב בסגנון כפרי לצרכים אלה. במקרים מסויימים תצטרכו הנמכת תקרות להעברת צינורות האוורור לכל חלקי הבית, וכן הוספת אלמנטים שונים כמו מדפים, נישות לטלויזיה הגבהות שונות וכדומה.

בחירת חברה לשיפוץ

בחירת חברה לשיפוץ
כולנו שמענו על חברות שיפוץ שמחלטרות ושמסבות שם רע לענף זה. אבל הדבר לא חייב להיעשות בצורה כזו. פנייה לחברה בעלת ידע ונסיון רב שנים, כזו הרשומה באיגוד הקבלנים והעובדת עם ציוד חדיש, ועובדים מיומנים יכולה לשנות את כל התמונה מבחינתכם. אם אתם עובדים עם אדריכל או מעצב פנים תוכלו להיעזר בהם, על מנת שימליץ לכם על חברת שיפוצים אמינה, ואם לא, תוכלו להסתייע בחברים, שכבר עשו את זה או באתרי האינטרנט השונים של החברות המקצועיות המפרסמות עצמן במדיה זו.

זכרו, בחירת חברת שיפוצים מנוסה, טובה ואמינה היא המפתח לשיפוץ הטוב של הדירה או הבית שלכם.


המאמר באדיבות אלעד כהן - Makeover
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים