כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שאתם צריכים לפתיחת העסק החדש

מעוניינים לצאת לדרך חדשה ועצמאית? הרשו לנו לברך אתכם. יותר ויותר ישראלים מגלים, שהם יכולים לפתוח עסק עצמאי משלהם.

16/12/2013
בין אם מדובר על עסק שתפעילו במקביל לעבודתכם כשכירים, ובין אם מדובר על דרך חדשה לגמרי, ועל עסק שתשקיעו בו לא מעט - יש לא מעט דברים שעליכם לדאוג להם מראש. יש לא מעט אנשי מקצוע ושירותים, שבהם תוכלו להיעזר, כאשר תבצעו את צעדיכם הראשונים בעולם העצמאי. הדברים נכונים אף לאנשים שמפעילים את העסק לבד מהבית - ועל אחת כמה וכמה לאנשים אשר מפעילים עסק בקנה מידה גדול יותר. אז אילו שירותים יכולים לסייע לכם?

כל השירותים לעסק העצמאי

כל השירותים לעסק העצמאי
● ראיית חשבון - כאשר אתם מנהלים עסק עצמאי, עליכם להגיש דו"חות למס הכנסה, ואם אתם עוסקים מורשים גם לרשויות המע"מ, וכן להצהיר על סכומים לביטוח לאומי. מדובר על תהליכים פיננסיים מורכבים למדי, אשר דורשים לא מעט זמן והשקעה. במקום שתבצעו לבדכם את העבודה, מומלץ בחום לפנות לרואה חשבון מקצועי, אשר ייתן לכם שירותי ניהול פיננסיים ממוקדים, בהתאם לצורך שעולה, כמות הדו"חות, וכיו"ב.

● ניכיון שיקים - השירות של ניכיון שיקים הוא שירות אשר לא מעט עצמאים משתמשים בו בתחילת דרכם, וגם לאחר מכן. הרעיון של ניכיון שיקים הוא פשוט למדי. אפשר שאתם תקבלו מהלקוחות הראשונים שלכם צ'קים דחויים. אולם, עליכם לעמוד גם בהוצאות עבור הפעלת העסק שלכם, שהם גבוהות מאד, ולא פעם אף להחזיר הלוואות לבנקים ולגופי מימון נוספים. במקום לחכות עד לפירעון הצ'קים שיהיה בעוד זמן רב, ניתן לפנות לשירות של ניכיון שיקים. בשירות זה, אתם מקבלים באופן מידי את רוב הסכום שרשום בצ'ק (לרוב מדובר על שיעור של 80% מערך הצ'ק), ובעתיד, הסכום עצמו יעבור לאנשי השירות, וזה יהיה שכרם. לא מעט בעלי עסקים משתמשים בשירות בתחילת דרכם, כדי לאזן את חשבון ההוצאות מול ההכנסות. אולם, רבים ממשיכים להשתמש בו גם בהמשך, ורואים בו דרך נוחה מאד לניהול ההכנסות.

● שירותי מיתוג עסקי - בתור עסק חדש, לעתים קשה לכם להתבלט מול המתחרים הוותיקים והגדולים יותר. ניתן לקבל שירותי מיתוג עסקי, אשר יסייעו לכם באופן משמעותי. המיתוג העסקי מבוסס על כך, שיהיה זיהוי מסוים של ערכים, סיסמאות, ורמת שירות עם העסק שלכם. תוך זמן קצר, תוכלו לקצור את הפירות, וליהנות מתזרים של לקוחות, ויצירת מותג חזק.

● יעוץ משפטי - אל תשכחו שלפתיחת עסק יש השלכות משפטיות שונות. בבחירה למשל בין עוסק מורשה לחברה בע"מ - יש הבדלים משפטיים משמעותיים מאד, ומומלץ להיעזר בשירותי ייעוץ משפט לא רק כאשר מתעוררת בעיה של ממש - אלא גם עבודת הכנה מקדימה.

מסייע בכל מצב

כמובן שאתם מוזמנים לפנות לאנשי המקצוע השונים, בהתאם לצורך שעולה עם הזמן. מומלץ כמובן לפנות לגורמים מקצועיים עוד בתחילת הדרך, כדי שתוכלו אף לקבל תשובות לשאלות שיש לכם, ואף לבצע השוואה בין נותני שירות, כדי לעבוד עם הטובים ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים