כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סורגים מודרניים - כבר לא מרגישים בכלא

סורגים מהווים את הדרך הטובה ביותר למנוע נפילות מפתחי חלונות בתים כמו גם שהם משמשים למניעת פריצות וחדירת גורמים לא רצויים אחרים אל מבני מגורים ועסקים.

25/12/2013
נדמה כי הסורגים היו יכולים להיות מושלמים אם רק היה ניתן למנוע את תחושות המחנק הנוראיות שהם משרים על יושבי המבנה מבפנים, ומראה ה- "כלא" המאובטח ביותר כלפי חוץ. בוודאי תשמחו לגלות כי כעת בהחלט ניתן למנוע זאת ולשלב בין פונקציונאליות ברמה הגבוהה ביותר אשר יחד עם זאת עומדת בכל קריטריון של עיצוב והרמוניה. אלה הם הסורגים המודרניים, או במילים אחרות- סורגים שקופים שמתאימים לכל חלון שתחפצו בו.

החשיבות של התקנת סורגים מודרניים בחלונות

התקנת סורגים מיסודה נועדה על מנת להגן על פתחים מפני תאונות של נפילות (בעיקר ילדים) ומניעת פריצות. אינטרס זה הינו משותף עבור בעלי דירות ובתים פרטיים אך גם עבור בתי עסק כגון חנויות עם חלונות ראווה, בנקים וכו'. הבעיה הקיימת בשימוש בסורגים מהדור הישן היא שלא משנה עד כמה נשקיע בעיצוב, הם עדיין יקנו למקום תחושה של בית כלא. אומנם הם אכן עומדים בייעודם התפקודי אך בכל מה שקשור לעיצוב – הם לוקים בחסר. על מנת לענות על צרכים אלו, הומצאו סורגים מודרניים, אשר מסוגלים להוות אלמנט בטיחותי ברמה הגבוהה ביותר ובו בעת להוות קרש קפיצה עיצובי. הדרישות מסורגים מעין אלו מסוכמים בזאת :
• חוזק – כנגד פריצה בכוח.
• עמידות – רבת שנים בדיוק כמו סורגי הברזל הישנים והטובים.
• עיצוב – שומרים ככל שאפשר על ההרמוניה והחזות של המבנה ואינם מסתירים את מה שנמצא מאחוריהם.
• מחיר – נמוך ככל שניתן על מנת להתחרות בסורגים הוותיקים.
• התקנה – אפשרית בכל סוגי הפתחים והגדלים האפשריים.

משתמע מכך כי כולנו זקוקים לשינוי. סורגים מודרניים הופכים זאת לאפשרות ברת מימוש.

סורגים שקופים- הסורגים המודרניים מכולם

סורגים שקופים- הסורגים המודרניים מכולם
לאחר שהבנו כי אנו זקוקים לסוג חדיש של סורגים וכי האפשרות הזו אכן קיימת בנמצא, הבה נבחן דוגמא ספציפית בדמות הסורגים השקופים. סורגים שקופים הינם סורגים מודרניים אשר עומדים בכל הקריטריונים אשר תוארו לעיל ומכאן יכולתם להעניק לבית ולעסק נופך עיצובי מבלי לפגום בתפקוד עקב היותם בסופו של דבר מחסום לכל דבר. הסורגים השקופים עשויים מחומר פלסטי שקוף לחלוטין ולכן הם מתפקדים גם בתור חלונות. הם מתאימים לשימוש בבתים ודירות אך גם כחלק בלתי נפרד מחלונות ראווה לבתי עסק וכסורג המגן בפני פריצה. הסורגים הללו עומדים בסטנדרטים מחמירים של עמידות כך שקשה ביותר לפרוץ אותם, כאילו היו עשויים ממתכת. ניתן להתקין סורגים שקופים בקלות, הם אינם מחלידים לעולם, מתנקים בקלות ואינם זקוקים לתחזוקה כלשהי, כך ספרו לנו בחברת גשם עיצובים אשר מתמחים בעיצוב סורגים.

היתרון המשמעותי הנוסף של הסורגים השקופים מתבטא בקלות המשקל שלהם ויכולת ההתאמה האישית לכל פתח ולכל צורך שהוא. ניתן למצוא סורגים שקופים קבועים, נגללים ואפילו כאלו אשר כוללים שלבים נסגרים ונפתחים, בדיוק כמו תריסים, אך שקופים. המראה שלהם (או השקיפות), מקנה לכל מבנה ופתח בהם הם מותקנים אלגנטיות ומראה יוקרתי אשר אותו לא ניתן להשיג באמצעות האלטרנטיבה, הסורגים המיושנים, אשר זקוקים לתחזוקה ובסופו של דבר מקנים תחושה של מחנק, בית כלא של ממש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים