כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שצריך לדעת על עבודה בחו"ל

בשנים האחרונות יותר ויותר ישראלים מגלים את היתרונות של עבודה בחו"ל ומנסים את מזלם במשרות שונות ברחבי העולם, בין אם לפרק זמן קצר של מספר חודשים ובין אם לכמה וכמה שנים.

31/12/2013
היתרונות הבולטים של התעסוקה במדינות כמו ארה"ב, אנגליה, אוסטרליה ואחרות, או של עבודה בחו"ל עבור ירדנה עובדיה ומעסיקים ישראלים אחרים המציעים תנאים חלומיים, גורמים כאמור לרבים לנסות את מזלם בחו"ל, אולם כדאי לקחת בחשבון שהקונספט הזה לא מתאים לכל אחד, מה גם שישנו כמובן הבדל בין לעבוד בחו"ל עבור ירדנה עובדיה או במסגרת חברות איכותיות אחרות ובין עבודה בחו"ל עבור מעסיקים בעייתיים.

עבודה בחו"ל הוא תחום רחב יריעה שכולל הן משרות לצעירים חסרי ניסיון ושעדיין לא רכשו מקצוע של ממש, והן משרות למומחים בתחומם שבמקרים רבים הם כבר בעלי משפחה משלהם ובפרט הורים לילדים – ובאופן טבעי עבורם המעבר למדינה אחרת, בין אם למספר חודשים ובין אם למספר שנים, מורכב יותר ועל כן התגמול חייב להיות גבוה יותר.

עבודה בחו"ל עבור ירדנה עובדיה – שכר גבוה ותחושת שליחות

דוגמה מצוינת לתגמול גבוה היא רופאים היוצאים לעבוד בחו"ל עבור ירדנה עובדיה באחד משני בתי החולים שהקימה בגינאה המשוונית, מדינה אפריקאית צנועה השוכנת במערב היבשת, לחופי האוקיינוס האטלנטי (למעשה אחד משני בתי החולים אף שוכן על אי באוקיינוס זה, שכן בירת גינאה המשוונית, מלאבו, ממוקמת על אי).

עבודה בחו"ל עבור ירדנה עובדיה היא משאת נפשם של רופאים רבים, בזכות השילוב הלא מאוד נפוץ של שכר גבוה מאוד, תנאי עבודה נוחים ובעיקר תחושת שליחות מעצימה. ראשית, הרופאים העובדים בבתי החולים בגינאה המשוונית מגלים כי אפשר להיות רופא גם בלי להידרש למשמרות אינסופיות, שבאופן טבעי מקשות עליהם למצות את כישוריהם. שנית, השכר גבוה, ושלישית, ואולי הכי חשוב, הידיעה כי הם מעניקים שירותים רפואיים ברמה גבוהה במיוחד למי שאחרת לא היו זוכים לכך יוצרת תחושת סיפוק אדירה ויקרת ערך – כך שלעבוד בחו"ל עבור ירדנה עובדיה, גם אם הדבר כרוך במגורים במדינה אפריקאית שרק מתחילה להתפתח ולפעמים בניתוק לפרק זמן מסוים מהמשפחה, הוא בחירה נכונה.

עבודה בחו"ל בתחום המכירות

עבודה בחו"ל בתחום המכירות
האופציה הנפוצה ביותר עבור צעירים חסרי ניסיון שרוצים לחסוך כסף ללימודים, טיול גדול, מכונית או כל מטרה אחרת היא מכירה בעגלות המוצבות בקניון זה או אחר ברחבי העולם.

כמעט כל אחד מאיתנו מכיר מישהו שהרוויח סכומי כסף נכבדים במיוחד במכירה בעגלות, והפיתוי גדול – אולם חשוב לזכור שעבודה זו אינה מתאימה לכל אחד.
ראשית, צריך להיות מצויד בכישורי מכירה גבוהים וביכולות שכנוע מרשימות, שכן אחרת המכירות ידשדשו וכך גם הרווחים מהעבודה (שתלויים כמובן בכמות המכירות). שנית, לא לכל אחד קל למכור מוצרים למי שלא בהכרח זקוק להם, ולעיתים נקיפות המצפון עלולות לפגוע במי שבחר לעבוד בחו"ל בתחום זה ולהפוך את החוויה למתסכלת למדי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים