כרגע באתר
6
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

תיאום מס

כל אדם אשר עובד בשני מקומות עבודה או יותר במקביל, עליו לבצע תיאום מס, כך שינוכה לו סכום מופחת מהכנסותיו.

05/01/2014
כל אדם אשר עובד בשני מקומות עבודה או יותר במקביל, עליו לבצע תיאום מס, כך שינוכה לו סכום מופחת מהכנסותיו. מדובר כאן באינטרס אישי של העובד, מאחר שאם לא יעשה תיאום מס, הוא עלול להפסיד הרבה כסף על מיסים שישלם לשווא בתשלום עודף. בנוסף לשכיר העובד במספר מקומות בו זמנית, גם שכיר אשר מקבל פנסיה מעבודה אחרת, גם הוא צריך לעשות תיאום מס. את תיאום המס ניתן לעשות באמצעות המעסיק, באמצעות האינטרנט או באמצעות יועץ מס או רואה חשבון. בכדי להקל על התהליך ולחסוך זמן, כמובן שעדיף לפנות אל משרד של רואי חשבון, שיוכלו לטפל בתהליך בקלות ולאפשר לכם ביטחון.

אמצעים לתיאום מס

במידה והחלטתם לעשות תיאום מס דרך האינטרנט, תיאלצו לעמוד בתנאים כגון: הכנסה שלא עולה על 188,544 ₪ בשנה ובמידה ויש לכם הכנסה מקצבת פרישה, מרצים, אומנים וכדומה. תיאום המס דרך האינטרנט יאפשר לכם למלא את הטפסים הדרושים ולשלוח אותם למס הכנסה. במידה ותעשו תיאום מס דרך המעסיק, תצטרכו למלא טופס 101 ולציין את מקום העבודה העיקרי כולל תחוש משכורת. תיאום מס באמצעות יועץ מס או רואה חשבון יתאפשר לעובדים שהמשכורת השנתית שלהם נמוכה מ-144,000 ₪. במידה והחלטתם לפנות למשרד כזה, תוכלו להיות רגועים כי אתם בידיים טובות ומקצועיות.

בדקו את הזכויות שלכם

ישנם שכירים רבים שאינם מודעים לכל הכללים שחלים על שכיר בעל מספר עבודות, מה שגורם בסופו של דבר לתשלום רב על מיסים שהם לא היו צריכים כלל לשלם. לעיתים, מדובר במעסיק מפוקפק שלא מספק לאותם שכירים את כל המידע הנחוץ ובסופו של חודש הם נתקלים במס גדול ולא מודעים לסיבה. לפני הכול חשוב לקרוא ולדעת קצת יותר על תהליכים שונים, לוודא כי לא מוליכים אתכם שולל וכי אתם מקבלים את כל הזכויות להן אתם זכאים. הקפידו להתייעץ עם משרד רואי חשבון לגבי כל התנאים וכל השינויים שנעשים בעולם זה, בכדי שתוכלו להקדים תרופה למכה ולא להיכוות בעתיד. שירותיהם של רואי חשבון לא נמדדים בעלויות גבוהות, אך יחד עם זאת הם שווים כל פרוטה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים