כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רוצים להירשם למסלול של לימודי תקשורת IP?

אנו חיים בעולם שהולך ומשתנה ללא הרף. אחד מהשינויים המרכזיים כיום, הוא השימוש הנרחב בעקרונות של תקשורת IP, במקומות תשתיות התקשורת הישנות. תשתיות ה IP, הן תשתיות שמבוססות על תקשורת בין מחשבים, כאשר היא מנותבת בדרכים שונות, באמצעות מכשור פיזי מתקדם. אנשים אשר רוצים להיות מנהלי תקשורת בארגונים, צריכים בעצם להירשם למסלול לימודים שמתמקד בתקשורת IP, בדגש על אבטחת מידע. חשוב לדעת כמובן מה כולל הקורס, מהן הדרישות, מה עושים לאחר הקורס, וכיו"ב.

07/01/2014

כל המידע על הקורס

תנאי הסף - כדי להירשם לקורס שעוסק בתקשורת IP, יש צורך להראות ניסיון בעבודה בסביבת האינטרנט, עבודה בסביבת מערכת ההפעלה של Windows, להיות בעלי יכולת טכנית, וכן להיות עם אנגלית ברמה טובה. יש צורך לעבור מבחן כניסה מיוחד, אשר בעצם בוחן את כל הנתונים הללו ובמידה ועברתם - תוכלו כמובן להירשם לקורס.

מטעם מי הקורס? - מי שמעבירה בישראל את כל הקורסים בנושא תקשורת IP, היא חברת סיסקו העולמית. מדובר על חברה אשר עוסקת בייצור מכשירים פיזיים שעושים בהם שימוש בתשתיות ה IP ברחבי העולם, בדגש על הנתבים (ראוטרים) של החברה. מכיוון שהחברה נותנת חסות לקורסים הללו, התלמידים לומדים כיצד לעבוד עם הציוד שלה, ועל בסיס הציוד לומדים את עקרונות התקשורת ב IP.

החומר הנלמד - במהלך לימודי תקשורת IP, אתם תלמדו כיצד מעבירים תקשורת נתונים, כיצד עושים שימוש במוצרי סיסקו ובונים תשתית, מהו הרקע התיאורטי לתשתית ה IP, כיצד ניתן לאתר תקלות בתקשורת ועוד תכנים רבים. קיים דגש מיוחד וספציפי בקורסים הללו, לכל הנושא של אבטחת מידע. אבטחת מידע היא נושא רגיש מאד בתקשורת ה IP, והיא שומרת על כך שהמידע המתאים יעבור למקום המתאים, לאחר שהוא עבר את אמצעי ההצפנה הדרושים. אדם שעבר את הקורס, מקבל בעצם גם את ההסמכה של מומחה לאבטחת מידע בתחום התקשורת.

משך הזמן - לא מדובר על קורס קצר, ויש לפנות עבורו את הזמן המתאים. הקורס דורש לרוב גם מטלות בית, וכן כולל מספר מבחני אמצע, למדידת הרמה של התלמידים. לרוב, מדובר על מסגרת לימודים שמתקיימים פעמיים בשבוע, עם אפשרות ללימודי ערב או לימודי בוקר, ולעתים גם אפשרות ללימודים ביום שישי. מדובר על קורס שדורש בממוצע כ 250 שעות לימוד - כך שהוא גם יכול להימשך יותר משנה, תלוי כמה שעות אתם לומדים בכל שיעור.

תנאי מעבר לקורס - כדי לעבור בהצלחה תקשורת IP, יהיה עליכם לבוא לכמות מינימלית של שיעורים אשר תידרש מכם, ותוצג לפנים בתחילת הקורס. כמו כן, יהיה עליכם להגיש מטלות ועבודות לאורך הקורס, לעמוד בהצלחה במבחני האמצע - וכמובן להגיש פרויקט סופי ו/או לעבור בהצלחה את המבחן הסופי.

מה קורה לאחר הקורס?

מה קורה לאחר הקורס?
בוגרי הקורס יכולים להשתלב בהמשך במגוון רחב מאד של חברות בתחום המחשבים, ניהול המידע והתקשורת. מכיוון שתקשורת IP היא הבסיס היום לכל מערכות התקשורת באשר הן - יש צורך במנהלי תקשורת כמעט בכל חברה טכנולוגית באשר היא.

באדיבות חברת טו.בי.נט – 2Bnet
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים