כרגע באתר
5
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מזגן מיני מרכזי או מזגן בכל חדר?

לפני שבוחנים מה משתלם יותר, האם זה המזגן המיני מרכזי או המזגן בכל חדר נבחן תחילה את העלויות, בכל הקשור לעלויות כאשר לוקחים בחשבון את ההתקנה והעלות של המזגן עצמו , מדובר בסכומים זהים למדי, כאשר השיקולים הנלקחים בחשבון בעת מתן הצעת המחיר, קשורים לגודל הבית ודרישות החימום והמיזוג בכל חדר.

20/01/2014

כמה עולה מזגן מיני מרכזי?

עלויות המזגן המיני מרכזי, ינועו במוצע בין 4,200 ל 8,000 שח כאשר המחיר אינו כולל התקנה וכאשר טרם נלקח בחשבון גודל הבית והצרכים הנדרשים. עלויות הצריכה עשויות להיות חסכוניות בהתאם לרמת השימוש והטמפרטורות הרווחות עליהן פועל המזגן, כמו בכל מזגן אחר. החיסרון העיקרי של המזגן המרכזי או המזגן המיני מרכזי, בא לידי ביטוי בהגדרות שלו אשר כידוע לנו מאפשר שליטה דרך מזגן האב בלבד, כלומר, הטמפרטורה עליה נמצא המזגן זוהי תהיה הטמפרטורה הקבועה בכלל החדרים.

חשוב לדעת, שגם אם המזגן אינו מורגש באחד החדרים עקב סגירת התריסים המזגן אינו חוסך בצריכת החשמל בשל עובדה זו...

אופציית השליטה היחידה בכל חדר, במעמד התקנת מזגן מיני מרכזי, היא סגירת התריסים למניעת המיזוג או החימום או שיחה קרובה מלב אל לב עם בעל השלט....

מזגן לכל דייר- מזגן לכל דייר מהי עלות הרכישה וההתקנה של מזגן בכל חדר?

עלות רכישה + התקנת מזגן לכל חדר, תתחיל בעלויות של 1,200- 1,600 שח כאשר מדובר על מזגן בעל 0.5- 1.5 כוח סוס. וכאשר המחירים אינם כוללים משלוח והתקנה לבית הלקוח. היתרון במזגנים נפרדים היא מהירות ההתקנה שלהם אל מול המזגן המרכזי ולכן העלות זולה יותר. אפשרות השליטה על הפעלת המזגן נתונה לכל חדר ואינה דורשת מריבות על השלט. הפעלת המזגן על טכניקות השהיה, תעזור לכם לחסוך גם מבחינת צריכת החשמל, על אף שכאשר דיירי הבית הם בני נוער, גם הנושא הזה הוא מעט שנוי במחלוקת אך יכול למנוע המון ויכוחים.

אחרי שבחנו ושקלנו בכובד ראש את כלל האלמנטים הגיע רגע הבחירה

אז מה כדאי?? החיסרון הגדול ביותר בבחירת התקנת מזגן בכל חדר הוא חוסר השליטה על צריכת החשמל והאפשרויות שלכם בעת מעבר הדירה. העברת כל המזגנים והתקנתם מחדש, וחשוב מאוד לזכור , הסרתם ותיקון החורים שנוצרו בקירות בגינם יעלו לכם במחיר כפול מזה שעלתה לכם הרכישה וההתקנה. המזגן המיני מרכזי לעומת זאת, הוא פריט שלא יהיה לכם קשה מידי להחליט לגבי השארתו או העברתו אל המיקום החדש. המזגן המיני מרכזי הוא אומנם יקר מעט יותר, אבל חסכוני הרבה יותר מאשר המזגנים הבודדים מאחר ופועל רק מכשיר חשמלי אחד המנתב את זרימת האוויר הקר או החם, באופן שווה לכל חדר.
אם מדברים עלויות לטווח הארוך, נראה שהמזגן המיני מרכזי, כאשר מדברים על עלויות לוקח בגדול. יחד עם זאת, הנתונים כולם לפניכם והשיקול הכלכלי אל מול שיקולי הצרכים האישיים שלכם, הם שיקולים שצריכים להעלות על סדר היום גם הם.


שיהיה חורף חמים, קיץ קריר ועונות חסכוניות בחשמל....
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים