כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שולחנות משחק בעבודה – האם מדובר בצעד נכון?

שולחנות טניס שולחן הם אטרקציה מעניינת במיוחד לכל אחד. קהל היעד של שולחנות פינג פונג מתחיל מילדים צעירים ומסתיים במבוגרים, אין ספק כי מדובר באטרקציה לכל הגילאים. במרבית המקרים אנחנו מצפים למצוא את האטרקציות הללו במקומות כמו דירה של חבר, אולם ספורט, הפנינג ספורטיבי או בתחרויות מקצועיות. אך האם אי פעם ציפיתם למצוא אותם במקום העבודה? במאמר הבא נעסוק בשאלה, האם כדאי להעמיד שולחנות משחק במקום העבודה? הן מבחינת העובד והן מבחינת המעביד.

26/01/2014

שולחנות טניס שולחן בעבודה – איך המעביד רואה זאת?

ובכן, כל מעסיק תמיד עוסק במהלך היום יום בחשיבה על העבודה. מטרתו של בעל העסק היא כמובן שהעבודה תזרום במהלך היום יום כל הזמן, ושהעובדים יבצעו את עבודתם בצורה טובה ובאחריות. אפשר להבין זאת, איזה בעל עסק לא היה רוצה שהעסק שלו יצליח? ובכן שולחנות פינג פונג בעבודה יכולים להרתיע מעסיקים רבים. מטרתם שהעובדים ישקיעו את מלוא כוחם בעבודה, אך בזמן שמהצד אפשר לשחק באטרקציות שונות, שעשויות למנוע מהם לעבוד כהלכה, לא תמיד זה מתאפשר. לכן מעסיקים רבים עשויים להירתע באופן משמעותי משולחנות משחק בעסק שלהם, וסביר להניח שלא יכניסו אותם כלל לעסק.

שולחנות פינג פונג בעבודה – כיצד העובדים רואים זאת?

העובדים מצידם כמובן לא יסרבו לקבל אטרקציות שכאלו. אין דבר יותר מהנה מלשחק בזמן העבודה שלך בשולחנות טניס שולחן. בזמן ההפסקה, בסוף היום, או לפני תחילת העבודה, הדבר יכול להעניק כיף רב ואנרגיה רבה. סביר להניח, שמרבית העובדים אף פעם לא יסרבו לאטרקציה שכזאת במקום העבודה שלהם.

התשובה הסופית – האם כדאי להחזיק בשולחנות משחק בעסק?

התשובה הסופית – האם כדאי להחזיק בשולחנות משחק בעסק?
בתור בעל עסק, ששואל את השאלה הזאת, להלן כמה עובדות שכדאי לדעת:

• חברות הייטק רבות מחזיקות באטרקציות שונות, וביניהן גם שולחנות פינג פונג למטרת הנאת העובדים.

• קיים קשר ישיר בין ספורט לבין פיתוח החשיבה והמוטיבציה.

כמובן שראשית, חשובה קבוצת גיל העובדים בעסק שלך. במידה ואתה מעסיק גם בני נוער צעירים, לא תמיד כדאי לשקול זאת בחיוב. אך אם אתה בעל עסק של עובדים בוגרים, הצבת שולחנות טניס שולחן בעסק היא אפילו מומלצת עבורך. עובדים בוגרים יודעים לעשות את ההבדל בין זמן עבודה לזמן הנאה, ולא צריך להיות בעל תואר בכדי לדעת שכל עובד שקם עם חיוך לעבודה, יגיע עם מוטיבציה ועם רצון לעבוד.

בעלי עסקים רבים משקיעים במתנות לעובדים לכבוד החג, אך האם זה מספיק? אומנם מתנות לחג הן נפלאות ומראות שאתה חושב על העובדים, אך בהשוואה לאטרקציות בעבודה שהעובדים יכולים לשחק בהן בזמנם הפנוי, אין ספק שהאטרקציות יתרמו רבות למוטיבציה של העובדים. כאשר עובד קם לעבודה בידיעה שבזמן ההפסקה שלו עומדות לפניו מגוון אטרקציות שכאלה, אין ספק שהוא יבוא עם חיוך והרבה מוטיבציה לעבוד.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים