כרגע באתר
6
4
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

באילו רכבי הובלה משתמשים מובילים?

כאשר מדובר על הרכבים שבהם שירותי ההובלות משתמשים, חשוב מאד לזכור, כי יש הבדלים משמעותיים מאד בין ההובלות השונות.

28/01/2014
כל אדם אשר מזמין שירותי הובלה, הוא אדם בעל כמות מסוימת של פריטים, כאשר יש הבדל בין אדם שגר לבדו - לבין משפחה עם שש נפשות. כמובן שיש גם הבדלים בין סוגי הפריטים עצמם, ובין המרחקים אשר המובילים צריכים לעבור. על כן, במידה ואתם מבקשים להזמין שירות של מובילים, חשוב מאד לדעת באילו רכבים הם יכולים להשתמש. בחלק מהמקרים, אתם אף יכולים להשכיר בעצמכם את רכב ההובלות, ולעשות בו שימוש בעצמכם.

סוגים שונים של רכבים לפי הובלות

טנדרים - הטנדרים הם רכבים אשר מתאימים בעיקר להובלות קטנות יחסית. אנשים יוצרים קשר עם שירות של מובילים עם טנדרים, במידה והם צריכים להעביר דירה בהיקף קטן יחסי, ולרוב גם משך הנסיעה איננו ארוך מידי. על הטנדר אפשר להעמיס כמה ארגזים, ולרוב גם אפשר להעמיס מספר מועט של מכשירי חשמל, לא גדולים מידי. כך למשל, אפשר להעמיס על הטנדר טלוויזיה, שולחן או מכונת כביסה - אך מקרר למשל אפשר שיהיה מוגזם מידי עבורו.

נגררים - הנגררים אינם בדיוק רכבי הובלה, אלא כשמם כן הם - מדובר על תוספת נגררת אשר מחוברת באמצעות וו גרירה לרכב. במקרים רבים, הנגררים מחוברים לטנדרים. היתרון של הנגררים הוא בכך שהם מונעים נסיעות הלוך-ושוב במקרה של הובלות קטנות. עמדנו על כך שהמקום של הטנדר הוא מוגבל מאד. החיבור של הנגרר, מאפשר לכם לקבל תוספת משמעותית מאד, לעוד מספר פריטים מרכזיים. בחלק ניכר מאד מההובלות הקטנת, עושים בעצמם שילוב בטנדרים עם נגררים.

משאיות - במידה ואתם יוצרים קשר עם מובילים לצורך העברה של דירה גדולה או של משרד - יש להניח שיהיה כבר צורך במשאית. המשאית כוללת מכולה גדולה מאד אשר מותקנת על גבה, כך שאפשר להעמיס בתוכה ציוד רב ומגוון. בתוך המשאית אפשר להכניס מספר גבוה של ארגזים, בנוסף כמובן לפריטים השונים - מכשירי החשמל, ריהוט כבד, וכיו"ב. המשאיות מתאימות להובלות הכבדות יותר, והן גם מתאימות להובלות ארוכות למדי.

משאיות פתוחות - עוד רכב שבו מובילים יכולים לעשות שימוש, הוא המשאית הפתוחה. בעוד שבמשאיות רגילות יש מכולה סגורה, הרי שהמשאית הפתוחה כוללת בעצמם משטח נשיאה גדול ופתוח. מתי ניתן להשתמש בו? לעתים, כאשר יש צורך בהובלה של פריט גדול וכבד במיוחד, אשר מכולת המשאית פשוט לא מספיק גדולה עבורו - ניתן לרתום את הפריט למשאית הפתוחה, וכך להעביר אותו ממקום למקום.

ומה אתם צריכים?

איך תוכלו לדעת איזה רכב הובלות מתאים לכם? יש כמובן מקרים מבוהקים שבהם קל מאד לבחור, אם הכמות שיש להעביר היא גדולה במיוחד או מצומצמת מאד. אולם במקרי ביניים רבים, אנשים מוצאים את עצמם מתלבטים בסוגיה באופן עמוק. ההמלצה שלנו היא להתייעץ עם שירותי הובלות איכותיים, ולהבין גם באילו עלויות הדבר כרוך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים