כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מציעים דירות למכירה? כל הפרטים שחשוב לדעת – כאן!

שוק הנדל"ן רווי כיום במגוון רחב של דירות למכירה. חלקן דירות של אנשים פרטיים אשר מעוניינים למכור את ביתם הישן, ולקנות או לשכור בית חדש במקום, וחלקם דירות של אנשים אשר רכשו אותן למטרות השקעה, ומעוניינים למכור אותן מסיבות שונות.

28/01/2014
דירות אשר נרכשו למטרות השקעה נמכרות ממספר סיבות עיקריות:
• חלק מן המשקיעים קונים דירה ישנה רק על מנת לשפץ אותה, להעלות את שוויה בשוק, ולמכור אותה במחיר גבוה יותר, כך הם יוצאים מרווחים על העסקה.
• חלק אחר מן המשקיעים רכש את הדירה, השכיר אותה מספר שנים, ולאחר שחסך מספיק כסף, החליט להשקיע בנכס גדול ויקר יותר.
• החלק השלישי של הדירות הן דירות שנרכשו, כי המשקיע חשב שישנה אופציה לעשות רווח מנכס זה, אך טעויות שונות גרמו לו להפסדים, וכעט הוא מעוניין למכור.

הטעויות הנפוצות שעושים בעלי דירות למכירה

דירות למכירה אשר אינם הצליחו להניב רווח לבעל הנכס הן לא בהכרח נכסים לא טובים. לעיתים, נכס אשר גורם להפסד של משקיע אחד, יכול להניב רווח גבוהה למשקיע אחר, הכל בגלל שורה של טעויות שהמשקיע הראשון עשה. אומרים שהשלב הראשון בלהימנע מטעויות הוא להיות בקיא במה שעשוי להשתבש במהלך הדרך. אם כך, מה הן הטעויות הנפוצות שעושים בעלי הנכסים?

• הטעות הנפוצה ביותר שבעלי נכסים נוטים לעשות היא אי ביצוע סקר שוק מקיף, ובדיקה של נכסי הנדל"ן באותה השכונה. בכל עיר ישנן שכונות ששוות השקעה, וישנן שכונות אשר הנכסים בהן אינם טובים לצורך השקעה. על המבקש לקנות לבצע סקר שוק אודות טיב הנדל"ן באותה השכונה, ולחשב את הסיכונים בצורה ראלית.

• בעלי נכסים רבים, אשר מעוניינים למכור את הנכס, לעיתים אינם יודעים כיצד ניתן להכין את הנכס לפני המכירה. כמובן שדירה מאובזרת, מסודרת ונקיה תמכור הרבה יותר טוב מדירה מפוזרת שאינה מעוצבת כראוי.

• לעיתים, הבעיה אינה טמונה בנכס, אלא בצורת השיווק הלקויה של אותה הדירה. שיווק לא אטרקטיבי, ושיווק במקומות לא נכונים, יכול לגרום לפספוס של קהל היעד, ולהשאיר את הדירה זמן רב בשוק.

כיצד ניתן להימנע מטעויות אלו?

על מנת להימנע מן הטעויות השונות שבעלי דירות למכירה נוטים לבצע, חשוב מאוד בראש ובראשונה להתייחס לנכס כעל עסק לכל דבר. חשוב מאוד לא להיקשר לנכסים שברשותכם, ולדאוג לנהל משא ומתן ממקום רציונלי ולא אמוציונלי. נוסף על כך, חשוב מאוד שתפרסמו את הנכס למכירה במספר מוקדים כמו: לוחות מודעות בעיתונות, אינטרנט, שלטים בסמוך לגני ילדים או מכולות עירוניות ועוד. לבסוף, הקפידו להכין את הנכס למכירה, תקנו חורים בקירות, סיידו מעט, ופתחו את החלונות והתריסים, על מנת להעניק מראה נעים ומסודר יותר לדירה.

התייעצו עם המומחים

התייעצו עם המומחים
דירות למכירה אשר עומדות זמן רב בשוק, ערכן יורד. לכן, אם ברשותכם דירה שאתם מעוניינים למכור, התייעצו עם מומחה לגבי הדרך הטוב ביותר להציע אותה למכירה, ותוכלו ליהנות מתפוקה כלכלית טובה ומהירה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים