כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

למה כדאי להעלות וידאו ללוחות מודעות

'אין טוב ממראה עיניים' הוא אחד המשפטים הנכונים ביותר שנכתבו. כאשר מדובר על מודעה בלוחות המשמשים למכירה וקנייה של חפצים ואביזרים שונים, הלקוח הפוטנציאלי מעוניין לראות את המוצר טרם הוא משקיע בו אנרגיה וכסף. העלאת קטע וידאו מאפשר לו לעשות זאת, ובמקרים מסוימים - הרבה יותר טוב מתמונות סטילס.

30/01/2014

העלאת וידאו - בידול מה"מתחרים" והגדלת הסיכוי שתמכרו

האלמנט הוויזואלי חשוב מאוד, בייחוד כאשר מדובר על מוצר אותו מנסים למכור בלוחות נדל"ן, רכב, יד שנייה ולוחות נוספים. העלאת קטע וידאו המציג את המוצר ותפקודו הופכת את תהליך המכירה למוחשי ומהיר. אם בעבר, נאמר כי הדרך הטובה ביותר למכירה היא להעלות תמונה של הרכב, היום ניתן לומר כי מודעה שאליה מצורף קטע וידאו, תהיה מודעה שתמשוך אליה יותר קונים פוטנציאליים. וידאו הוא הצגת המציאות בעולם הווירטואלי.

לא קונים חתול בשק ויתרונות נוספים..

לא קונים חתול בשק ויתרונות נוספים..
אחד הפחדים של רוב האנשים הוא שהם קונים באינטרנט חתול בשק. זו הסיבה העיקרית בעקבותיה ניתן לראות התפתחות ומעורבות של כלי התקשורת גם באינטרנט ובלוחות מודעות בו. אם בעבר, אנשים פרסמו מיני דברים באמצעות העיתון והרדיו, כיום מפרסמים את רוב המוצרים והשירותים באמצעות הטלוויזיה, העיתונות המקוונת ולוחות מודעות באינטרנט. היתרונות של העלאת וידאו ללוחות מודעות הם:

• "שחקן ראשי"- אי אפשר להתעלם מוידאו בלוחות מודעות.
• מידע עשיר- כאן מדובר על מידע שמשלב טקסט, תמונה וצליל.
• עדכניות- המידע תמיד עדכני כאשר הוא מצורף למודעה בלוח דרושים.
• נגישות- המידע נגיש וניתן לשמור אותו ולעיין בו בעת קבלת ההחלטה.
• שיווק חכם- שיווק אינטרנטי במינימום הוצאות.
• כיום בעידן הסמארטפונים - לכל יחד יש את האמצעי לצלם וידאו, ואפילו באיכות HD. אין תירוצים של "אין לי מצלמה" - צילום וידאו והעלתו למחשב מעולם לא הייתה קלה וזמינה יותר. ניתן גם לפרסם ברשתות החברתיות ואפילו ביוטיוב!

לסיכום, אם תמונה שווה אלף מילים - דמיינו כמה שווה הוידאו שלכם... העלאת סרטון וידאו בלוח מודעות משמע שימוש בטכנולוגיה החדשה על מנת לאפשר לגולש לחוות ולבחון את המוצר טרם הקנייה שלו.

הכותב הוא בעל אתר dizzo.co.il המציע שירותי צילום לעסקים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים