כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

השקעה בנדל"ן בצפון

אנשים רבים מחפשים היכן מומלץ בארץ להשקיע בנדל"ן, בהחלט מדובר על השקעה מניבת רווחים נאים. אתם יכולים לרכוש כיום נכס או שטח אדמה במחיר מסוים, ולאחר כמה שנים למכור אותו במחיר כפול, לכן מי שיש לו הון נזיל, מומלץ לו להשקיע בנדל"ן. במאמר זה אנו נדבר על רכישת צימרים ושטחי נדל"ן בצפון.

02/02/2014

מדוע כדאי לרכוש צימרים?

כאמור מדובר על השקעה מניבה, ניתן לרכוש צימרים לתחזוק, כלומר להשכירם לאורחים, וניתן גם לנייד צימרים ממקום למקום, במיוחד כאשר מדובר על צימרים העשויים מעץ, כלומר מבנים שאינם מקובעים לקרקע. עם שיטוט קצר ברשת, תוכלו להתוודע למגוון יישובים בצפון המציעים צימרים למכירה.

כמה דוגמאות

ניתן לרכוש משק חקלאי עם צימרים, שטח המשתרע על פני 6 דונמים, אפשר לרכוש משק/נחלה המשתרע על שטח של 10 דונמים, במחיר של 1100000 ₪. מוצע גם משק/נחלה בעמוקה המשתרע על פני שטח של 2000 מ"ר במחיר של 4200000 ש"ח, משק נחלה בבלפוריה במחיר של 4700000 ₪, משק נחלה בשפר המשתרע על פני שטח של 2200 מ"ר במחיר של 2900000 ₪, משק נחלה באליקים במחיר של 4000000 ₪ ועוד הדוגמאות הן רבות.

מדוע דווקא בגליל?

מדוע דווקא בגליל?
בשנים האחרונות אזור הגליל פורח, הממשלה מקצה לו יותר משאבים, ומדובר על אחד מחבלי הארץ הכי יפים שיש לנו. יותר ויותר אנשים בוחרים להתגורר בגליל, לחוות איכות חיים אחרת, אקלים מצוין לאורך כל ימות השנה. אחת אפשרויות הפרנסה באזור היא השכרת צימרים לאורחים, זהו עסק מניב שכן הישראלים אוהבים להתארח בצימרים ובמיוחד בצפון.

על מנת לקבל עוד אינפורמציה מהותית וחשובה, מומלץ גם להיכנס לאתר הרשות לפיתוח הגליל. שם ניתן לקרוא עוד על תמיכה בקבוצות התיישבות, על מגורים באזור הגליל, רכישת שטחי נדל"ן, על הרשויות בצפון, על ההטבות המוצעות על ידי הממשלה למי שמעוניין לרכוש שטחי נדל"ן בגליל, על תעשייה בצפון, חינוך בגליל, תיירות, ספורט, תרבות, קהילה, קליטת עלייה, תחבורה, ארגוני סיוע, חקלאות, אקולוגיה ואיכות הסביבה ועוד מידע חשוב לכל מי שרוצה לעבור להתגורר בגליל, בין אן מדובר על מצפה, על הרחבות קיבוצים, על מושבים חקלאיים וכל סוגי ההתיישבות האחרים.

ניתן למצוא דירות לזוגות צעירים בקריית שמונה, לרכוש בית בשכונת השוטרים בצפת, שכונת יובלים בקריית שמונה, בניית בית פרטי ברמת הגולן ביישובים כמו אליעד, אפיק, גבעת יואב, גשור ועוד יישובים באזור. בניית בית בגליל העליון ביישובים כמו דפנה, חולתה, גנות, כפר הנשיא, משגב עם, יפתח, מלכיה וקדרים. רכישת נדל"ן באזור מטה אשר באדמית, אילון, יסעור, לוחמי הגטאות, שומרת ונס עמים. רכישת בית בירדן באשדות יעקוב, אלומות, תל קציר, עין גב ובית זרע. רכישת נדל"ן בעמק המעיינות בישובים נווה איתן, רשפים, ירדנה, עין הנתיב, מעלה גלבוע ומירב. רכישת נדל"ן במשגב הסמוך לכרמיאל ביישובים מורן, הררית, לוטם תובל ועוד.
כל היישובים הללו מציעים שירותים קהילתיים מצוינים, בתי ספר מעולים, ניתן לבנות בהם צימרים או להתפרנס בכבוד ממקצועות אחרים, היישובים הללו מציעים איכות חיים שאין שני לה, וכמובן, לא לשכוח, נוף גלילי עוצר נשימה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים