כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהו פתרון אוורור המתאים לך?

מפעלים, תעשיות ומוסדות גדולים עובדים לא מעט במהלך היום. לצורך שמירה על סביבה נקייה ונאותה, אין ספק שחשוב להתקין מערכות המספקות פתרונות אוורור ראויים. אז אילו מערכות מומלצות? וכיצד ניתן לאוורר את המפעלים בצורה נכונה וטובה? הכל בהמשך.

05/02/2014

כיצד לאוורר בצורה נכונה?

כאמור, מפעלים ותעשיות רבות עובדים עם כמות מרובה של אנשים, לעיתים חלקם עם חומרים שמתנדפים אל האוויר, ונוצרת המחויבות לאוורר את המקום. אוורור מבנה תקין דורש בעצם סירקולציה של האוויר בתוך החלל, וכמו כן מיועד לשמור על טמפרטורה נכונה. בנוסף הרגשתנו תלויה רבות באיכות האוויר שאנחנו נושמים. לכן חשוב לדאוג שתמיד ימלא את המקום אוויר נקי מהצטברות של: פחמן דו חמצני, עשן סיגריות, ריחות, חומרים אחרים וכדומה. לכן חשוב מאוד לדאוג לפתרונות אוורור למקומות אלה. כאשר נאוורר את המקום תתבצע סירקולציה של האוויר, כאשר האוויר המזוהם יצא מהמקום, ובמקומו ימלא את החלל אוויר נקי וטרי.

סוגי פתרונות אוורור

לפניכם כמה מהסוגים הטובים ביותר בהם ניתן לאוורר תעשיות, מפעילם ומוסדות גדולים:

• מפוחים לגג –
הבידוד הרגיל של הגג לא תמיד מתאים כיום לתנאי האקלים של מדינת ישראל. התקנה של מפוחים לגג עשויה לאפשר פתרון מצוין לאוורר את המקום. הם מותקנים בצורה פשוטה ובשיטה קלה מאוד על מגוון רחב של גגות. המפוחים עצמם מאווררים את הגג בצורה טובה, ומאפשרים סירקולציה ראויה של האוויר.

• מפוחים ציריים – עובדים בדומה למפוחי הגג אם כי ניתן להציב אותם במקומות אחרים מלבד הגג כמו צירים שבקירות הבטון של המפעל. צורתם של המפוחים היא כצורתו של מאוורר, והם עובדים בדומה לו, אך כמובן שפעולתם יעילה יותר ממאוורר בכך שהם שואבים את האוויר המזוהם ופולטים אוויר נקי.

• מפוחים צנטריפוגליים - מיועדים בעיקר למפעלים בהם קיימים אדי שומן, כמו מטבחים תעשייתיים לדוגמה בהם נוצרים המון אדי שומן בעקבות עשן הבישול, האפייה וכדומה.

• מפוחים עמידים בטמפרטורה גבוהה – מפוחים אלה מיועדים למקומות בהם מתקיימים תנאי חום קיצוניים כמו: תנורים, כבשנים וכדומה.

• מערכות אוורור לסינון עשן – מערכות אלו מיועדות למקומות בהם נוצר מגע עם אש, בעקבותיה נוצר עשן. גם כאן דוגמה טובה היא מטבחים תעשייתיים בהם בעקבות הבישול נוצרת כמות גבוהה של עשן. מערכות אלה בעצם שואבות את העשן הלא נקי ופולטות אוויר נקי אל המקום.

כיצד לבחור את מערכות האוורור המתאימות לי?

כיצד לבחור את מערכות האוורור המתאימות לי?
קיימות מגוון סוגים של מערכות המספקות פתרונות אוורור. אם הינך מתלבט כיצד לבחור במערכת המתאימה למפעל/תעשייה שלך, ההמלצה הטובה ביותר היא להתייעץ עם גורמי המקצוע האחראים על מערכות אלה. לכל מערכת יתרונות משלה, וכל מערכת מותאמת לסוגים ספציפיים של מפעלים. אין סיבה לרכוש מערכת לסינון עשן אם במפעל שלך אין מגע עם אש ועשן כלל. לכן התייעצות עם בעלי המקצוע היא הדרך הטובה ביותר לבחור את המערכת המתאימה לך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים