כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס מאמני חדר כושר

בימינו ישנה מודעות רבה לחשיבותה של פעילות גופנית, ובעיקר כזו שמותאמת ספציפית לצרכים שלנו וליכולות הפיזיות שלנו. יותר ויותר בני אדם רוכשים מנוי לחדר כושר ולא רק רוכשים מנוי אלא גם מנצלים אותו לטובת אימונים בתדירות נאותה - ועל כן באופן טבעי גדל הביקוש לשירותיהם של מאמני חדרי כושר.

27/11/2018

קורס מדריכי חדר כושר במכון וינגייט

קורס מדריכי חדר כושר במכון וינגייט
היקף הלימודים במכון וינגייט הוא 328 שעות ובסיומם מקבלים בוגרי הקורס תעודת מדריך כושר גופני ובריאות, וכן תעודה שמאפשרת אימון קטינים בחדר כושר. בסוף הקורס אמורים הבוגרים לדעת בדיוק כיצד משפיע כל סוג של אימון גופני על כל מערכות הגוף, וזאת על-מנת לסייע לכל מתאמן ומתאמנת לייצר שגרת אימונים מיטבית עבורם. כמו כן לומדים המשתתפים בקורס כיצד לבנות תוכנית אימונים שתניב שיפור בכל המרכיבים הרלוונטיים לאדם. לקורס מתקבלים בני 18 ומעלה עם 12 שנות לימוד (או בוגרי כיתה י"א) שמתאמנים בחדר כושר לפחות במשך שנה אחת ושעברו מבחן קבלה.

לימודי חדר כושר באוניברסיטת בן גוריון

לימודי מדריכי חדר כושר בקמפוס הישגים שבמסגרת אוניברסיטת בן גוריון נמשכים כחצי שנה. הקורס כולל הקניית ידע תיאורטי, התנסויות מעשיות וכן קורס ע"ר (עזרה ראשונה). כדי להתקבל ללימודים יש לעבור מבחן בתחום הספורט, להציג אישור כי אתם מתאמנים פעילים בחדר כושר במשך שנה או יותר, לקבל אישור מרופא המשפחה כי אתם בריאים ויכולים לתפקד כמדריכים בחדר כושר ולעבור ראיון אישי. במסגרת הקורס נלמדים המרכיבים השונים של הכושר - כוח, גמישות, סיבולת ומהירות - והשילוב ביניהם. כמו כן רוכשים המשתתפים בקורס ידע לגבי תזונה אידיאלית, כולל שימוש בתוספים כגון אבקת חלבון.

איפה לומדים בביה"ס למקצועות הספורט?

לביה"ס למקצועות הספורט שלוחות בתל אביב, עפולה ואשקלון. הקורס מקנה תעודת מדריך כושר גופני ובריאות, כולל הסמכה לאימון קטינים והגשת עזרה ראשונה. המשתתפים בקורס עוברים גם השתלמויות ייחודיות באימון פונקציונלי ואימון אישי, וזוכים להרצאות העשרה בנושאים כגון פתיחת עסק, שיווק ברשתות החברתיות, ביטוח, תזונה ותוספים (אבקת חלבון וכו'), ועוד. היקף הלימודים הוא 328 שעות וניתן ללמוד אותו במתכונת מרוכזת (תוך חודשיים) או במשך שנה שלמה. הקורס מקנה ידע רחב היקף באנטומיה, פיזיולוגיה, כושר גופני בחולי ובבריאות, פציעות ספורט, תזונה ועוד.

לימודים בגבעת וושינגטון

המכללה האקדמית גבעת וושינגטון, ששוכנת בסמוך לאשדוד (ליד גן יבנה), מכשירה מורות ומורים. במסגרת המכללה פועלת יחידה ללימודי חוץ שבין השאר מפעילה בי"ס להכשרת מאמני ספורט בכל הענפים (כדורסל, כדורגל, קראטה, אתלטיקה קלה, בדמינטון ועוד ועוד) ובמסגרתו תוכלו גם להפוך למדריכי חדר כושר מוסמכים. הלימודים הם בהיקף של 328 ש"ש, וכוללים את כל הנושאים הרלוונטיים לפעילות גופנית בחדר כושר כולל דגש בנושא התזונה והתוספים הרלוונטיים כגון אבקת חלבון.

בקשו המלצות ועצות

לאחר שתעברו על כל האופציות הקיימות ותדעו לקראת מה אתם הולכים, שבו עם עצמכם וחשבו טוב מה הוא המסלול הנכון והמתאים ביותר עבורכם, התייעצו עם מכרים או אנשים שלמדו קורס זה בעבר ובקשו מהם לספר לכם על תקופת הלימודים שלהם ועל חוויית המקצוע לאחר שסיימו ללמוד. תוכלו להסיק מהם המון ולקבל תמונה כללית על התחום ועל היכן מומלץ ללמוד אותו.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים