כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדריך לרכישת תלת אופן

קניית תלת אופן יכולה להיות קנייה לא פחות ממרגשת. כאשר הילד שלכם מתחיל ללכת אתם רוצים לעזור להתפתחות שלו ועל הדרך לקנות לו צעצוע חדש. תלת אופן הוא פתרון נהדר אך זה הזמן להבין כיצד בוחרים אותו נכון כדי שהקנייה תהפוך להיות מושלמת.

03/12/2018

למי מיועד התלת אופן?

למי מיועד התלת אופן?
אם אתם רוצים לרכוש תלת אופן איכותי אתם צריכים להבין כי איכותי הוא כזה שמותאם. הוא צריך להיות מותאם בעיקר לילד שאמור להשתמש בו כי לעתים יש תלת אופן גדולים מאוד שלא יתאימו לגודל הילד שלכם. את ההתאמה יש לבצע בעיקר לפי הגיל כאשר בכל מקרה הילד צפוי לגדול בהמשך, מה שאתם צריכים כמובן לקחת בחשבון ברמת ההשקעה שלכם. יש תלת אופן לילד בן שנה ומעלה והוא אמור לעזור לו לשפר את המוטוריקה שלו ויש לילדים בוגרים יותר.

תלת אופן דחיפה או פדלים?

אחד המשחקים הטובים ביותר לילדים כי כמו שכבר אמרנו הוא מפתח אותם. עם זאת כדי שההתפתחות תהיה טובה צריך להתאים אל המשתמש את סוג ההפעלה שלו. יש כזה שפועל על ידי דחיפה ויש כזה שפועל על ידי פדלים. חשוב להבין מה יהיה טוב לילד ומה הוא מעדיף כי בסופו של דבר הוא יתרגל לתלת האופן תקנו לו. לגיל קטן יותר מומלץ להימנע מפדלים שיהיו מאוד מסובכים. יש גם תלת אופן שאפשר לדחוף בלבד וזה יהיה פתרון בעיקר לטיולים עם הילד.
לקנות מהיצרנים הטוביםלא משנה באיזה תלת אופן תבחרו חשוב לקנות מיצרן איכותי. שלא יהיה מיצרן איכותי בסופו של דבר לא יהיה עמיד וייהרס מהר מאוד. תלת אופן סמארט טרייק יכול להיות פתרון נהדר כך שמצד אחד תקבלו איכותי ומצד שני תקבלו גם מחירים הולמים, הרי בדרך כלל היצרנים הכי טובים יהיו יקרים יותר מאחרים בשל החומרים היקרים יותר.

מה התקציב המקסימלי?

אי אפשר לבחור תלת אופן לילד בלי להגביל את התקציב. יש אחד שיכול לעלות לכם גם כמה אלפי שקלים ולא תמיד השקעה גבוהה מידי, לעתים מעבר ליכולות שלכם, תהיה רעיון טוב. לכן חשוב מאוד לבחור את הכי טוב שיש בהתאם לתקציב שלכם וכדאי שתיסגרו עליו כמה שיותר מהר, כמובן אחרי סקר שוק כדי שהמחירים יהיו סבירים.

עם או בלי גגון?

תוך כדי ביצוע סקר השוק אתם צריכים לבחור האם תקנו תלת אופן עם גגון או בלי גגון. כמובן שיש יתרון וחיסרון לשני סוגים אלו כיוון שמצד אחד גגון יכול לשמור על הילד מפני השמש וגם כאשר יפתיע אתכם הגשם, ומצד שני הוא יקר וגדול יותר. לכן שיקלו היטב מה תקנו ואולי כדאי גם לחפש גגון מתפרק כך שתיהנו משתי העולמות והוא יהיה שווה גם מחיר גבוה יותר.

בטיחות עם תקן

עד כה לא דיברנו על הפרמטר החשוב ביותר והוא הבטיחות. אם תלת האופן לא יהיה בטיחותי למעשה אין סיבה לקנות אותו. הבטיחות שלו צריכה להיות גם מבחינת המבנה שלו וגם מבחינת העמידות שלו, שחלילה לא יתפרק בזמן שהילד נוסע בו. כמו כן יש לבדוק את התקן שלו כאשר התקן מעיד על כך שהוא חסין בפני אש. תלת אופן סמארט טרייק עומד בכל התקנים ונחשב להכי בטיחותי שיש אך יש עוד כמה יצרנים מוצלחים וכדאי לסקור את כל הפרמטרים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים