כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודי קורס נגרות

יכול להיות שלימודי נגרות לא מושכים אתכם כי אתם מניחים לגביהם כל מיני הנחות שגויות. זו עבודה מונוטונית ומשעממת, השכר לא גבוה, אין הרבה ביקוש ועוד כל מיני דברים חסרי כל בסיס למציאות. לימוד נגרות יכולים דווקא להיות מועילים במיוחד וזה הזמן להרחיב על הנושא ולנפץ עוד כמה מיתוסים.

03/12/2018

הביקוש גבוה מאוד

הביקוש גבוה מאוד
יכול להיות שהכותרת תפתיע אתכם הרי מי בכלל שמע על מישהו שעובד בנגרות, ומאיפה אפשר לדעת שיש למקצוע הזה ביקוש גבוה. כדי להבין מדוע יש צורך בנגרים מוכשרים אתם רק צריכים להסתכל בחדר שלכם או בסלון כדי להבין שבכל מקום יש רהיטים. כולם צריכים רהיטים ולמעשה מדובר בחלק אחד בלבד מתוך עבודתו של הנגר, הרי יש עוד קונסטרוקציות רבות מעץ שצריכות להיבנות בקפידה. תחום זה ממש לא חלף מן העולם, הוא חי ובועט, ועדיין משתמשים בכלים כמו מסור שולחני או פטיש למרות שיש כבר מכונות מתוחכמות ביותר.

למי מתאים ללמוד נגרות?

לימוד נגרות מתאימים קודם כל לאנשים שמתחברים לתחום. אמנם קצת קשה למצוא חיבור לתחום בלי רקע מקדים אך אם תדמיינו את עצמכם בונים רהיט מסוים כולל הגימורים האחרונים, ובסופו של דבר מתרשמים מהתוצר הסופי ומתמלאים בסיפוק עצמי, זה יכול להתאים לכם. כמובן שיש צורך גם בזוג ידיים טובות שיודעות כיצד לעבוד עם כלי עבודה. מסור שולחני, מברגות, כלי שיוף, כול אלו ועוד כלים רבים יהיו בשימוש יום יומי של הנגר וכדאי שתאהבו לעבוד עמם. יחד עם זאת יש צורך להיות חדור מוטיבציה ליצירת רהיטים מעוצבים וכמובן שגם חוש עיצוב לא יזיק.

מה לומדים בקורס נגרות?

בקורס נגרות לומדים מגוון רחב של נושאים, חלקם תיאורטיים אך רובם מעשיים. כדי שנגר יוכל לספק את העבודה הכי טובה שיש הוא צריך להכיר את כל סוגי העצים לפרטי פרטים. הוא חייב להכיר את המאפיינים שלהם, את התכונות השליליות והחיוביות שלהם, את המוצרים שאפשר וכדאי ליצור מהם וכן הלאה. כמו כן הוא צריך לדעת עם אלו כלי עבודה להשתמש, כולל כלים חשמליים כגון מסור שרשרת חשמלי שלעתים יהיו מורכבים יותר במהלך העבודה. לאחר מכן יש להבין מה משפיע על החומרים, מה יכול לשמר אותם ומה להזיק להם, כיצד לעבוד מול לקוח, כיצד להבין את הדמיון שלו ולהגשים אותו למציאות וכן הלאה.

מהי תכנית הלימודים?

בסופו של דבר לימודי נגרות אמורים להכשיר אתכם לכל עבודות הנגרות אך צריך לזכור כי בסופו של דבר מדובר בתחום גדול מאוד ולא תמיד תבינו מה הקשר לנגרות באופן מדויק. למשל, תוכלו ללמוד במהלך הלימודים גם פיסול כאשר תחום זה יכול לעזור לכם לפתח את היצירתיות. כמו כן יש ללמוד מסגור תמונות, לימודי צריבה, אומנות בעץ וכן הלאה. כמו כן ילמדו התלמידים כיצד לשפץ רהיטים, כיצד לעטר רהיטים ועוד מגוון רחב של נושאים קשורים. כמובן שאפשר גם ללמוד לימודי המשך משלימים כמו למשל עיצוב פנים, ניהול וכן הלאה.

מהן אפשרויות התעסוקה?

אחרי שתסיימו את לימודי הנגרות תוכלו למצוא עבודות במגוון רחב של מקומות כאשר לרוב מדובר נגריות פרטיות ולא חברות גדולות. כמובן שיש גם חברות גדולות יותר שמוכרות רהיטים כמו למשל איקאה או אולמות תצוגה גדולים אחרים, אך לרוב הן יעבדו עם מספר נגריות קטנות כאשר כיום הטרנד הוא שהלקוח מרכיב הכול. בכל מקרה תוכלו לעבור לדרך עצמאית רק חשוב מאוד שתעברו לדרך הזו כאשר יש לכם שם וניסיון כדי שהלקוחות יגיעו בקצב. כמו כן, צריך שתדעו להתנהל באופן עצמאי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים