כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 טיפים לבחירת מנעולן אמין בצפון

אזור הצפון מתפתח בקצב מהיר ואין פלא שיש בו ביקוש גבוה לשירותי מנעולן. הבעיה היא שהיצע רחב של נותני שירותים גם מביא איתו בלבול מסוים מצד הלקוחות, כמו שיודע כל מי שמחפש מנעולן בחיפה או בקריות – אלא אם משתמשים בטיפים הנכונים.

13/12/2018

1. המלצות אובייקטיביות

1. המלצות אובייקטיביות
המלצה היא כלי יעיל שבו ניתן להשתמש בשביל להשוות בין שירותי מנעולן בחיפה ובצפון בלי להתאמץ. היתרון של המלצה אובייקטיבית הוא שמישהו אחר כבר הזמין את השירות והוא יכול לספק חוות דעת מקיפה. יתרה על כך, המלצה אובייקטיבית עוזרת לדעת מה רמת האמינות של המנעולן גם אחרי שהעבודה מסתיימת. הדגש היחיד הוא על איסוף המלצות מאנשים שאפשר לסמוך עליהם כמו למשל חברים, קרובים ובני משפחה. אם לא מכירים באופן אישי מישהו שיכול לתת המלצות על מנעולן, ניתן לחפש חוות דעת באתרי אינטרנט וברשתות חברתיות.

2. השוואת מחירים

אתרי אינטרנט מאפשרים לבצע השוואת מחירים בין מנעולים באזור הצפון בלי לצאת מהבית. בעזרת השוואת מחירים ניתן לדעת האם המנעולן אמין, או שמא מדובר באיש מקצוע שמנסה לנצל את מצב החירום שבו אנחנו נמצאים. עם זאת, צריך לזכור שבשירותי פריצה למשל יש הבדל בין הזמנת מנעולן בחיפה או ביתר ערי הצפון ביום ובלילה. לפיכך, כדאי לבדוק גם את תוספות המחיר להזמנת מנעולן בכל שעה ולא רק את המחיר הבסיסי של השירות. בנוסף, השוואת מחירים מראש היא כלי שיאפשר לכם להתמקח עם המנעולן עוד לפני ביצוע העבודה.

3. אישור מטעם משטרת ישראל

יש הרבה מנעולנים שמציעים את השירות שלהם באזור הצפון בלי להחזיק באישור מטעם משטרת ישראל. אם אתם רוצים להיות בטוחים שהמנעולן שלכם אמין ושיש פיקוח על הרקע שלו, רצוי שתתנו עדיפות למנעולן בחיפה או בכלל ערי הצפון עם אישור כזה. הדרך לבדוק את האישור היא ליצור קשר ראשוני עם המנעולן ולשאול אותו לגביו. בהמשך, כל שנותר הוא לבקש מהמנעולן להציג את האישור טרם ביצוע העבודה. כמו כן, זכרי שמנעולן שאתם מזמינים כדי לפרוץ את הבית או הרכב חייב לדרוש מכם תעודה מזהה שמעידה על כך שאתם הבעלים. המנעולן לא דרש תעודה כזו? ייתכן ותעדיפו לוותר על שירותיו.

4. ניסיון בפרויקטים קודמים

צבירת ניסיון מעידה בדרך כלל על כך שהמנעולן עושה עבודה טובה. נקודת ההנחה היא שמנעולן לא אמין לא יצליח לשרוד בתחום, בעיקר באזור תחרותי כמו הצפון ובערים גדולות כגון חיפה. למעשה, ככל שיש למנעולן מסוים יותר ניסיון כך סביר להניח שרמת האמינות שלו עולה. זה קורה כי מנעולן לא יסכן את המוניטין שלו ואף יעשה הכל בשביל להשאיר אתכם ברשימת הלקוחות המרוצים. אם רוצים לבדוק את הניסיון של המנעולן בפרויקטים קודמים, כל מה שצריך לעשות הוא לבקש ממנו הפניות ומידע. מנעולן אמין ייתן את המידע הזה במהירות, בעוד מנעולן חובבן יסתיר אותו.

5. רושם ראשוני

בסופו של דבר, אין תחליף לרושם ראשוני ולאינטראקציה בין אנשים. בעזרת רושם ראשוני תוכלו לדעת האם אתם והמנעולן משדרים על אותו גל, מה רמת האמינות שלו והאם כדאי לאפשר לו להיכנס לבית, לרכב או למשרד. את הרושם הראשוני תוכלו לקבל כבר בשיחת הטלפון עם המנעולן, או ברגע שבו הוא מגיע לשטח העבודה. יתרה על כך, קחו בחשבון שמותר לוותר על שירותי המנעולן גם אחרי שמזמינים אותו. בקשו רק ממנעולן שאתם סומכים עליו לבצע את העבודה ואל תתפשרו על אנשי מקצוע שאין להם הכשרה, ניסיון והמלצות.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים