כרגע באתר
6
6
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

שירותי ביוב לעסקים

תשתית הביוב היא אחת החשובות ביותר שיש וגם אם היא פחות מוכרת לכם ואתם פחות מתעסקים בה במהלך הפעילות העסקית, בסופו של דבר היא יכולה ליצור את הבעיות הקשות ביותר. לכן כל עסק צריך לקבל שירותי ביובית מידי תקופה, וזה בדיוק הזמן להבין מה השירותים הללו כוללים.

16/12/2018

אחת התשתיות החשובות ביותר

אחת התשתיות החשובות ביותר
תשתית הביוב היא תשתית חשובה ביותר ואי אפשר לזלזל בה, זאת על אף שיש לא מעט עסקים שלא מודעים לבעיות שיכולות לעלות בה. מערכת הביוב יכולה להשבית את העסק אפילו בגלל תקלות יחסית קטנות. סתימה בביוב יכולה לגרום להצפה חמורה מאוד ולעתים גם נזילה יכולה לגרום לנזק רב ולפגיעה ברכוש. כל הבעיות הללו יכולות להיפתר באופן מהיר במיוחד אם יינתן טיפול מהיר ומקצועי ך לשם כך יש צורך בצוות ביובית. רק צוות ביובית יכול לטפל בבעיות הללו ואפילו נוכחותן של משאבות מסוימות וידע בסיסי באינסטלציה לא יכול להיות מספק.

שאיבת הצפות מכל גורם

אחת הבעיות הגדולות ביותר שיכולות לקרות היא הצפה. הצפה יכולה לפגוע באופן משמעותי בעסק וחשוב לזכור שאם מדובר בעסק שיש בו לקוחות, הבעיה יכולה להיות אפילו גדולה יותר. הנזק שייגרם במצב כזה יכול להיות הרסני, הלקוחות לא יהיו במקום והם גם לא ישלמו על השירותים שהם צרכו. שאיבת ההצפה יכולה להיות מהירה במיוחד עם ביובית כאשר תוך כמה דקות המקום יהיה יבש לחלוטין. אחד הדברים החשובים ביותר בבעיית ההצפות היא מהירות התגובה. ברגע שצוות ביובית יגיע במהירות וישאב את כל המים הנזק יהיה מינורי, כאשר הצפה זו יכולה להיות גם מהגשם.

פתיחת סתימות בעת חירום

אם כבר דיברנו על הצפות חשוב לזכור שמעבר לנזילות, פיצוצים במיכלי מים או הגשם, יש אפשרות גם שהסתימה היא זו שתגרום להצפה. אמנם מצב כזה יכול להימנע די בקלות אך חשוב להבין גם מה צריך לעשות כאשר יש סתימה והצפה באותה העת. הסתימה יכולה לגרום להצפה כיוון שלמים שמנוקזים אין לאן לזרום ואז הם יעלו על גדותיהם. במצב כזה כל מה שנשאר לעשות הוא לקרוא לצוות ביובית כדי שינקז את המים וכמובן יפתח את הסתימה. פעולה זו מתבצעת על ידי שאיבת ביוב. צוות הביובית יחדיר את הצינור של הביובית עד למקור הסתימה וישאב אותה.

בדיקות וטיפולים שגרתיים

מעבר לבעיות חירום שכמובן יכולות לתפוס את העסק לא מוכן, יש גם בעיות שגרתיות שיכולות לעלות על הפרק או לחלופין, טיפולים מונעים כדי למנוע את הבעיות מלכתחילה. אולי זה נשמע לכם בהתחלה כמו בזבוז כסף הרי לעסק יש מספיק הוצאות, אך בסופו של דבר אתם מונעים תקלות שיכולות לגרום לנזקים כספיים הרבה יותר גדולים. אחת מהבעיות הראשיות היא כמובן סתימות אז כדי להבין האם יש סתימה כלשהי כאשר היא מתפתחת אפשר לבצע צילום קווי ביוב. כמו כן אפשר לבצע שטיפת קווי ביוב בלחץ מים גבוה מה שיהיה הפתרון לשומן שמצר את קוטר הצנרת.

שאיבת בורות שומן ורקב

אמנם לא לכל עסק בור ספיגה או בור רקב אך כאשר הם ישנם, העבודה עם צוות ביובית תהיה קבועה. בורות אלו נחפרו באדמה כדי שיהיה ניתן לנקז אליהם שומנים ושמנים או כל שפך שלא יכול להיות בביוב כי הוא יגרום לסתימתו. הבעיה היא שהשפכים הללו מזהמים את האדמה ולכן צוות ביובית חייב לשאוב אותם כל תקופה, בהתאם למועד המילוי שלו לפי הפעילות העסקית.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים