כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס איפור אומנותי

בבית ספר לאיפור תוכלו ללמוד על טכניקות מעניינות ושונות וביניהן גם קורס אומנותי. מה זה אומר? למה זה טוב? איפה אפשר ללמוד? פה בקצרה תוכלו לקרוא אודות הקורס איפור אומנותי.

17/12/2018

מהו קורס איפור אומנותי?

מהו קורס איפור אומנותי?
קורס איפור אומנותי הוא אחד הקורסים הכי מרתקים שתוכלו לעבור. אמנם הקורס הזה אינו נפוץ, ממש כמו כל תחום האיפור שאליו רק מעט מהבנות נחשפות ואל בנים הוא בדרך כלל לא מדבר ואפילו לא פונה. תחום זה הוא תחום רחב מאוד שיש לו תתי נושאים וכן האומנות שבו היא אחד הקשיים והמאתגרים ביותר. זה בא על ידי ביטוי על שחקני קולנוע, באירועים מיוחדים יחד עם צבעי פנים ובכל מקום בו יש צורך באיפור שאינו שגרתי. זאת בשונה מצבע על הפנים שמתבצע ביום יום או לכבוד אירועים גדולים כמו למשל עבור כלות, נשפים וכן הלאה. דוגמה טובה לכך הוא נושא של פציעות.

מה הייחודיות של קורס כזה?

קורס איפור אומנותי הוא אחד הקורסים הכי מעניינים שיש והייחודיות שלו היא למעשה בתוכן. בסופו של דבר גם קורס כזה מכיל נושאים עיונים אך הם יהיו חלק קטן מאוד ממנו ומגוונים. כדי ללמוד איפור יש צורך ללמוד בעיקר את התחום המעשי שכולל שימוש בכל מיני סוגים שונים של צבעים ואביזרים, כאשר לדוגמא האייליינר שאתן משתמשות בו בדרך כלל יהיה רק אחד מהאביזרים הרבים שבהן תצטרכו להשתמש. קורס זה מכיל עבודות מיוחדות מאוד, משימות לא שגרתיות וגם הרבה תרגולים שיעבירו לכן את השיעורים בצורה הכי מהנה וטובה שיש.

אילו טכניקות איפור לומדים?

יש טכניקות איפור רבות שהסטודנטים ילמדו בבית ספר לאיפור. כמובן שכל בית ספר באשר הוא ילמד טכניקות מגוונות עם טיפים אחרים כך שלמעשה בחירת מקום הלימוד היא נקודה חשובה מאוד שאי אפשר להתעלם ממנה. חשוב גם לזכור כי הטכניקות כוללות אביזרים שונים ולעתים במקום העבודה הבא שתמצאו אחרי הלימודים לא ישתמשו בחלק מהם. בקורס זה לומדים על טכניקות בהתאם לתחפושות, בהתאם לצבע עור הפנים, איפור ביחד עם אביזרים שונים נוספים כמו שפמים או זקנים וכן הלאה. אפשרויות העבודה רבות מאוד והרווח יכול להיות גדול יותר ככל שתיחשפו לטכניקות ולקהל יעד שונה ומגוון.

איפה יש בית ספר לאיפור?

אולי זה יפתיע אתכם אך יש מגוון רחב של בתי ספר לאיפור בארץ שיכולים ללמד אתכם את המקצוע במספר שיעורים שינוע למעשה בין 5 שיעורים ולאיפור די בסיסי ועד 20 שיעורים לקורס הרבה יותר עמוק. כל מפגש יכול לנוע בין 3 שעות ועד 8 שעות לכל היותר וזה כבר תלוי במספר המפגשים ובמתכונת הקורס. אפשר ללמוד לדוגמא ב'איב מייק אפ' שהוא בית ספר שמעניק תעודה ממשרד העבודה והקורס יכלול 22 מפגשים. אפשר ללמוד גם בבית הספר גיורא שביט במפגשים שבועיים של 4 שעות, וכן בבית ספר אייל מקיאג' שבו יש 38 מפגשים, בית הספר ירין שחף, בית הספר רווית אסף וכן הלאה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים