כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

דירות להשכרה בחיפה

כל אדם צריך לחשוב היטב היכן הוא שוכר דירה והיכן הוא קונה דירה מכיוון שזוהי אחת ההחלטות החשובות ביותר בחיים אם לא החשובה שבהן, מאמר זה בא לסייע לכם בהחלטות אלו.

17/12/2018

הורדת מחירי הדירות?

הורדת מחירי הדירות?
כאשר נבחרה ממשלת נתניהו הנוכחית (בשנת 2015) היא חרטה על דגלה את הורדת מחיר הדירות. במסגרת זו התחייב משרד האוצר לשווק עשרות אלפי דירות להשכרה וכך להקל על מצוקת הזוגות הצעירים ולאפשר להם לקנות דירה חדשה במשך הזמן. אך האמת היא שניתן לראות כי ההבטחה הזאת לא מומשה ובמקום עשרות אלפי דירות שהבטיחו לבנות נבנו כמה אלפים בודדים בלבד.

שינויים במחירי הדירות

על רקע זה עולה השאלה מה קרה למחירי השכירות והאם משתלם יותר לקנות דירה או לשכור דירה? אם כן אין לכך תשובה ברורה והדבר תלוי מאוד ביכולות הכספיות שלכם ובהעדפות שלכם. ניתן עם זאת לומר שככל שיש לכם יותר כסף פנוי והמשכנתא שתיקחו תהיה יותר קטנה כך יותר משתלם לכם לקנות דירה ולא לשכור אחת מה עוד שיש לזכור שכאשר אנחנו מדברים על קניית דירה אפשר לעצב אותה לפי ההעדפות שלכם.

האם משתלם לקנות דירה בחיפה להשקעה?

חשבנו כי יהיה זה נכון לדבר על דירות להשכרה בחיפה ולבחון את השוק החיפאי ולשאול האם כדאי לקנות שם דירה להשקעה. אם כן אתם צריכים להבין כי חיפה היא מטרופולין ענק המרכז את כל אזור הצפון ועל כן שוק הנדל"ן בה חי ובועט. הביקוש לדירות בחיפה הוא גדול כאשר יש לזכור כי בחיפה משקיעים כל הזמן בפרויקטים שונים ומשפרים כל הזמן את תשתיות התחבורה מה שהופך את הביקוש לדירות בעיר לעוד יותר גדול. יש גם לציין כי בחיפה יש בתי ספר מצוינים ואפילו מוסדות להשכלה גבוהה ברמה עולמית וזה אומר כי אוכלוסיות רבות בוחרות לגור בעיר ולא נראה כי המצב הזה עתיד להשתנות בזמן הקרוב.

האם כדאי לי לשקול לקנות דירה בחו"ל להשקעה?

לצד השאלה האם כדאי לקנות דירות להשכרה בחיפה עולה השאלה האם לא כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל? האם לא כדאי לי להשקיע בארצות הברית? בגרמניה או באנגליה? אם כן על פניו נראה כי השקעה בנדל"ן בחו"ל היא רעיות מצוין. אך כאשר אנחנו צוללים את הנתונים אנחנו חייבים להבין כי כלל לא בטוח כי משתלם להשקיע בנדל"ן בחו"ל וזאת עקב העובדה כי השקעה כזאת דורשת מומחיות עצומה בשווקים השונים, מומחיות שלרובנו אין. כך מאוד יתכן כי השקעה בנדל"ן בחו"ל תרד לטמיון מהר מאוד ותגרום לנו לבעיות חמורות ביותר כך שלא כדאי לקחת את הסיכון הזה.

אל תקנו מבלי להכיר את השוק בו אתם פועלים

בין אם אתם מחליטים לקנות דירות להשכרה בחיפה או בחו"ל אתם חייבים להבין כי כדאי לכם מאוד להכיר את השוק שבו אתם פועלים. עליכם להבין מי הם שוכרי הדירות בעיר, מה הם אזורי הביקוש, מה העלות של הדירה ומה מתוכנן באזור בהמשך. רק כך תבטיחו כי תקנו את הדירה הטובה ביותר אשר תענה על הציפיות שלכם בצורה מושלמת.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים