כרגע באתר
3
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

עבודת מתקין שלטים

אולי העבודה הזו תישמע לכם מוזרה אך היא חשובה במיוחד ויותר מורכבת ממה שחשבתם. זוהי עבודתו של מתקין השלטים, אולי לא שמעתם עליה כלל, וזה הזמן להבין את כל הפרטים עליה. עבודתו של מתקין נשמעת אולי עבודה די פשוטה ולא מכניסה כל כך, אך אתם עוד הולכים להיות מופתעים.

14/01/2019

אלו עבודות התקנת שלטים קיימות?

אלו עבודות התקנת שלטים קיימות?
בסופו של דבר עבודתו של מתקין שלטים יכולה להיות הרבה יותר חשובה ממה שנדמה ואם נביט על שלטי ענק שממוקמים באזורים מרכזיים, מבין שעבודה לא נכונה יכולה לגרום לנפילתו של השלט. צריך לזכור כי עבודתו יכולה להיות שונה לגמרי אצל כל מתקין. יש מתקינים שלמעשה עובדים כשכירים ומתקינים באופן קבוע ויש אנשים שמנהלים חברה עצמאית שלהם ואז הם גם מוכרים אותם ומייצרים אותם לפי הזמנה.

האם אתם עושים עוד משהו בנוסף?

מתקיני שלטים יכולים להיות אנשים עסוקים מאוד בעיקר אם הם לא משמשים רק להתקנה. למשל שילוט אותיות תלת מימד אין בעיה להתקין אך הייצור בעיקר בהזמנה אישית מהלקוח הוא סיפור אחר לגמרי. אם מתקין עושה עוד דבר שקשור בשלטים או שעובד בעבודה נוספת השגרה שלו תהיה שונה לחלוטין. יחד עם זאת צריך לזכור שיש כמה סוגים ולכן יש כמה סוגים של מתקינים. יש מתקיני שלטים בסיסיים שעובדים עם רוב העסקים, מוארים או אותיות בולטות, ויש מתקיני שלטים על בניינים גבוהים מאוד או שלטי חוצות שדורשות פתרונות הרמה יעילים.

כמה מרוויחים בממוצע?

מתקין שלטים יכול להרוויח סכומים שונים מאוד גם במהלך העבודה השגרתית שלו במהלך השנה ויש גם שוני רב בין מתקין למתקין. אין מחיר ממוצע הרי יש אנשים שעובדים עם כמות לקוחות שונה. יש אנשים שעובדים באופן עצמאי ומגלגלים עשרות אלפי שקלים על התקנות ויש אנשים שעובדים בתור שכירים ומרוויחים שכר שמעט יותר גבוה ממחיר המינימום. כמו כן אם מתעסקים בהתקנת שלטים בגובה שרב או גדולים מאוד, כולל שירות החלפת שלטים לחברות שקנו שטחי פרסום, המשכורות יכולות להיות הרבה יותר גבוהות.

כיצד נוכל למצוא עבודה בתחום זה?

אם אתם רוצים למצוא עבודה בתחום התקנת שלטים אתם צריכים לחפש באינטרנט. אם יהיה לכם עסק אתם בוודאי תגיעו מהר מאוד לכל מיני חברות שמייצרות ומוכרות שלטים אך אם אתם מחפשים עבודה בתור מתקיני שלטים, כנראה שאתם לא מכירים את החברות הללו אלא אם יש לכם ניסיון עבר עמן. לכן תריצו חיפש בגוגל וכמובן תשאלו גם את החברים שלכם בפייסבוק שיכולים לעזור לכם במשימה. חשוב לזכור כי בתחום זה יכולה להיות בכמות שעות משתנה ואתם גם יכולים להיות עצמאיים מול חברות שמייצגות שלטים, וכך למעשה אין לכם שום התחייבות כלפיהן.

אלו כישורים נדרשים להתקנה?

כדי להתקין שלטים אין צורך להיות מוכשר מהרגיל אלא פשוט להקשיב להוראות ולהיות בעל עבודת ידיים טובה. אם לא תבצעו את המשימות הללו בצורה טובה גם אחרי שמצאתם עבודה, אם לא יהיה לכם גרף שיפור, יש סיכוי שלא תמשיכו בה. צריך גם לזכור כי עבודת התקנת השלטים מתבצעת בכל שעות היום וגם בשעות הלילה, לעתים אפילו בעיקר בשעות הלילה, זאת כיוון שיש פחות תנועה ברחובות וההתקנה קלה יותר. התקנת שלט תלת מימד, שלטים אנכיים, מסתובבים, יש צורך לשלוט בכל ההתקנות הללו כדי שהשלט יהיה יציב, חזק וכמובן מעוצב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים