כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מוסך המספק חלקים למשאיות

ישנם חלקים רבים למשאיות, אשר חלקם ניתנים לחילוף, וחלקם הינם קבועים וניתנים לתיקון. על פי רוב, את חילוף החומרים דוחים עד אשר אין ברירה וזהו הפתרון היחיד הנמצא לתיקון הבעיה. המניעים לכך יהיו כלכליים בעיקרם, מכיוון שקניית חלק מקורי מן הספק הינו יקר, ופעמים רבות אף גוזל זמן עבודה רב אשר עלול להשבית את המשאית לזמן ארוך יחסית.

11/02/2014
מכיוון שהמשאית עצמה הינה כלי עבודה עבור אנשים רבים, חייבים לשמור על כל חלקיה תקינים ועל רמת בטיחות בלתי מתפשרת. מעבר לכך, מכיוון שהשימוש במשאית בדרך כלל, אינטנסיבי וממושך, בלאי החלקים הינו גדול, כך שיש לשמור ולתחזק אותם באופן רציף וקבוע.

איזה חלקים למשאיות אפשר לרכוש?

למעשה כל החלקים למשאיות הנמצאים בתוכן, ניתנים לרכישה והחלפה. ההמלצה הגורפת היא לחלקים מקוריים, אשר יוכלו להתאים באופן מדויק לסוג המשאית. עם זאת, מחירם של חלקים אלה עלול להיות יקר מדי לנהגים מסוימים, וזמן תחלופה איטי מדי לאחרים. יש לזכור כי תמיד אפשר לרכוש חלקים תחליפיים אשר יחקו את פעילות החלפים המקוריים, ויהיו זולים יותר. יש לשקול הצעות אלו בכובד ראש, כאשר השיקול המוביל חייב להיות בטיחות.

מוסך למשאיות היכול לספק חלקים תחליפיים

מוסך למשאיות היכול לספק חלקים תחליפיים
בדרך כלל מוסך למשאיות מורשה הינו מוסך העובד עם חלקים מקוריים בכדי לשמור על תקינות המשאיות ובטיחותם. למרות זאת, כדאי להזמין את החלפים זמן מה מראש, כלומר הזמן בו מתגלה הקלקול, יכול להיות שלב מאוחר מדי, וזאת על מנת שהמשאית לא תצטרך להיות מושבתת מעבודה. ככל שהתקלה תאובחן מוקדם יותר, כך התיקון יוכל להיות זריז מהימן ואיכותי יותר. במידה ונדרשת הזמנה של חלקי חילוף, מחלקת הרכש של המוסך המטפלת בהחלפת החלקים תוכל לדאוג ליבוא החלק הנדרש.

ישנם חלפים אשר נמצאים באופן רציף במוסך, בדרך כלל אותם חלפים הינם הנפוצים ביותר. אולם במקרה של חלפים יותר נדירים, אשר אינם מוחלפים במהירות, יהיה צורך בהזמנה מיוחדת. לא כדאי לחסוך בחלפים מקוריים ובתחזוקה שוטפת וטובה במשאית, מכיוון שטיפול זה יכול להתגלות כהצלת חיים בסיטואציות מסוימות. למשל טיפול במערכת הבלמים באופן רוטיני וסדיר עשויה למנוע תאונות דרכים ומצבים לא נעימים נוספים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים