כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רצפת אפוקסי תלת מימדית לבית

רצפת האפוקסי מוכרת בזכות היתרונות הרבים שלה, עמידותה יוצאת הדופן ויכולת ההעמסה למשקלים כבדים במיוחד, זאת יחד עם תחזוקה מינימלית במיוחד. בשוק קיימים כיום סוגים משודרגים של רצפה זו, כגון רצפת אפוקסי תלת מימד. ננסה להבין כיצד, למה ולמי היא תתאים.

27/02/2019

מהי רצפת אפוקסי תלת מימד?

מהי רצפת אפוקסי תלת מימד?
מונח זה, בהקשר של רצפה, עשוי להישמע לכם מעט מוזר, שהרי אי אפשר באמנת ליצור רצפת תלת מימד כמו שיוצרים בסרטונים. אמנם, כאשר יוצקים את האפוקסי על המשטח ניתן לייצר אשליות אופטיות מיוחדות ואמינות שיוצרות מנראה תת מימדי מזוויות מסוימות. רצפה זו למעשה תהיה שטוחה לחלוטין ללא כל בליטות אך כאשר מביטים בה מהצד אפשר לקבל את התחושה שהצורה או התמונה שעליה מקבלת נפח.

כיצד יוצרים את הרצפה?

כדי ליצור רצפה בתלת מימד יש צורך בחומרים מתאימים כאשר האפוקסי הוא החומר המתאים ביותר. הסיבה לכך היא לא יתרונות העמידות שלו, למרות שתכונה זו עוזרת לרצפה להישאר איכותית לאורך זמן, אלא העובדה שהאפוקסי נוזלי. ניתן ליצוק אותו בכל תבנית שרוצים ובצורה די מדויקת וכך ליצור ציורים, תמונות או סתם קווים ברורים. כדי ליצור משטח שנותן תחושה של נפח יש צורך לשחק עם הזוויות כך שכל הקווים יתחברו יחד לתמונה הרצויה כשעומדים מן הצד. זה דורש תכנון רב, חישוב זוויות ובעיקר הרבה ניסיון ביציקת רצפות מסוג זה.

מה היתרונות של משטח מסוג זה?

רצפה תלת מימדית יכולה להיות מעניינת הרבה יותר מכל רצפה אחרת. חשוב לזכור כי רצפת האפוקסי באופן כללי היא אחת הבחירות הטובות ביותר לכל המגזרים כיוון שמדובר במשטח עם איכויות גבוהות שלא נשחקת גם כאשר חומצה נשפכת עליה, גם כאשר רכב תפעולי עולה עליה ובוודאי כאשר דורכים עליה אלפי פעמים ביום. רצפה זו קלה מאוד לניקוי והנפח המימדי שמוסף לה תורם לה רבות. חשוב לזכור כי יתרונותיה מורגשים היטב מיד כאשר נכנסים לחלל, בעיקר חללים גדולים שבהם הנפח של התמונה על המשטח יבלוט מיד.

לאילו מקומות הרצפה יכולה להתאים?

רצפת אפוקסי תלת מימדית יכולה להתאים למגוון רחב של מקומות כאשר בראש ובראשונה נמצא המגזר העסקי. כמובן שהיא יכולה להתאים גם במפעלים וגם בדירות ובבתים פרטיים, למרות שבדרך כלל המגזר הפרטי יעדיף להתהדר ברצפה איכותית אך רגילה, בלי נפח מימדי כלשהו. רצפה מסוג זה יכולה להשפיע בעיקר על לקוחות שמגיעים למקומות מסוימים ומתרשמים מהיצירתיות, או למוזיאונים ספציפיים.

לפי אלו פרמטרים נבחר את החברה?

אם אתם רוצים ליהנות מכל היתרונות של הרצפה התלת מימדית וכמובן לקבל יציקה איכותית שתחזיק מעמד לאורך זמן, חשוב לבחור בחברה המתאימה. יש לא מעט חברות שיכולות לספק לכם רצפה איכותית, אך מעט חברות יכולות ליצוק משטחי תלת מימד איכותיים. חשוב לזכור כי מדובר בזוויות שצריכות להיות מחושבות ובמריחה מדויקת מאוד של האפוקסי בכדי לקבל תמונה מדויקת עם פרטים, ולכן יש צורך להתרשם מתיק העבודות של החברה, מהניסיון שיש לה בתחום וספציפית ביציקת רצפת אפוקסי וכמובן גם להשוות את המחיר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים