כרגע באתר
3
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סגירת פרגולה לחורף

למה לסגור פרגולה לחורף? סגירתה לחורף היא האפשרות להשתמש בפרגולה גם בימות הגשמים שקר בחוץ ללא חשש שמא יכנסו טיפות גשם לתוכה, סגירה זו גורמת לפרגולה להיות שימושית יותר מאשר ניתן להשתמש בה בכל עונות השנה ולא למשל רק לעונת הקיץ.

12/03/2019

גם פרטיים וגם עסקיים

גם פרטיים וגם עסקיים
בתי עסק ומסעדות משתמשים המון בסגירת הפרגולה שלהם. בעלי המקום מעוניינים שהמקום שלהם ימשיך לעבוד בחורף כבעבר, ובנוסף לכך מעוניינים ששטח המסעדה או בית הקפה לא יקטן בעקבות אי שימוש בשטח שבחוץ.

למה צריך את זה?

ישנן סיבות רבות שבהן יש צורך לסגור פרגולה בחורף. להלן פרמטרים עיקריים לסגירה לקראת מזג האוויר הקר.

גמישות

בניית פרגולות לחורף גורמת לגמישות שכן ניתן להסירה בימות הקיץ האביב והסתיו ולהשתמש בה רק בעונת החורף בנוסף הסגירה מגנה על רהיטים או מכשירים הנמצאים בפרגולה כמו מכשיר גריל ודק עץ למשל

לא צריך היתר

על פי חוקי העזר העירוניים המשתנים לפי כל עירייה יש לקבל היתר על סגירת פרגולה כאשר היא נסגרת על ידי אלומיניום או זכוכית למשל, אך כאשר משתמשים ביריעות ברזנט הניתנות להסרה במידת הצורך, החוק מתיר לבצע סגירה זו ללא היתר.

מחיר נמוך והתקנה קלה

כאשר יש לבצע סגירה בחורף לפרגולה, המחיר של סגירה זו אינו גבוה, וגם ההתקנה שלה אינה מסובכת לכן המחיר של סגירת חורף יהיה נמוך במידה רבה מאד מעבודות אחרות שהעסק או הבית זקוקים לו.

איך סוגרים את הפרגולה?

לצורך סגירה משתמשים ביריעה שעשויה מPVC המכילה תפרים חזקים במיוחד. סגירה זו ניתן לבצע בשלוש דרכים: ניתן לתפור לתוך יריעת ה PVC טבעות שלתוכן מבריגים ברגים, ברגים אלו מצמידים את היריעה אל הפרגולה, ובכך גורמים לה לא לזוז ממקומה. האופציה השניה- מתקינים מסילות בתוך הגוף שלה ועליהם מחברים את יריעות PVC למסילות. המסילות יכולות לעלות ולרדת על ידי מנואלה. ובנוסף - התקנת מסילות המתאימות לפרגולה וחיבור הPVC עליהם ניתן להוריד ולהעלות אותן באופן חשמלי באמצעות מנוע מתאים שמותקן.

במה מתאים לסגור פרגולה

פרגולה סוגרים באמצעות סגירת זמנית, לכן האפשרות של סגירת PVC תתאים לה במדויק. סגירה אטומה או שקופה. במידה ואתם חוששים כי הסגירה של הפרגולה תסתיר לכם את הנוף יש אפשרות להתקין חלונות העשויים מPVC, חלונות אלו שקופים, וניתן לראות דרכם את הנוף. ישנה אפשרות גם להתקין חלונות שניתנים לפתיחה ולסגירה.

מה כדאי לנו לבחור ?

סגירת פרגולה לחורף אפשר לסגור בדרכים רבות ומגוונות . ישנן שאלות שאתם צריכים לענות עליהן, במידה ואתם מתלבטים בסגירה המתאימה לכם: 1. מחיר - מה התקציב שיש לכם או מה המחיר שאתם מוכנים להשקיע 2. עמידות – יש לבחור חומרים שנראים עמידים מספיק גם בסגירת חורף שהיא סגירה זמנית יש לוודא כי החומרים מספיק איכותיים. 3. תחזוקה - יש לוודא כי סגירת הפרגולה יכולה להחזיק מעמד במזג אויר חורפי.

לסיכום

אם יש לכם תשובות לשאלות אלו, בקשו הצעת מחיר חדשה מהקבלן, מחיר שונה בהתאם להצעה. יכול להיות שתוכלו לחסוך לעצמכם עכשיו כשאתם יותר קצת יותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים