כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 עבודות מעניינות לסטודנטים

חופשת הקיץ או ימי החופשה הקצרים מהמבחנים הם לא באמת הפסקה אמיתית לסטודנטים, מכיוון שהחופשות הללו בדרך כלל מנוצלות לעבודה. אם אתם לא רוצים למלצר יש כמה עבודות מעניינות ביותר שאפשר לעשות גם ללא הכשרה מקדימה.

17/03/2019

שירות לקוחות מהבית

שירות לקוחות מהבית
מיציתם את העבודה מול אנשים? נמאס לכם להתרוצץ? מחפשים משרה מהבית? יש מגוון רחב של עבודות סטודנטים אך רובם ידרשו מכם לצאת מהבית ולעתים גם עבודה פיזית. לעומת זאת, שירות לקוחות מהבית היא אפשרות נהדרת כדי להוכיח שאפשר להתפרנס יפה בתור סטודנט גם בלי הכשרה ובלי ניסיון. שירות לקוחות מהבית ניתן לחברות ישראליות שעובדות עם ישראלים שגרים בארץ או בחו"ל, כמו למשל חברות פנסיה, חברות ביטוח וכן הלאה. אל תיבהלו, העבודה הזו לא מצריכה מכם הכשרה מסוימת, היא נועדה כדי לתאם או לוודא פגישות או שיחות נוספות.

סקרים מדלת לדלת

אם אתם לא רוצים לעבוד בלילה אך אהבתם את הרעיון של לעבוד מול אנשים, עבודה כסוקר יכולה להתאים לכם. גם בעידן הטכנולוגי של היום ישנם סקרים אשר מתבצעים מדלת לדלת והשכר לא רע בכלל. השכר בדרך כלל יהיה לפי שעה או לפי הסקרים שמילאתם כאשר בדרך כלל השכר הגבוה יותר, הסקרים עצמם, יהיו אלו שייחשבו. כמובן שסקרים אלו דורשים כריזמה וידע מינימליים במיוחד וההכשרה לדרך שבה העבודה מתבצעת תימשך כמה שעות בלבד דרך החברה שמבצעת את הסקרים, וגם עליה כמובן תקבלו תשלום מלא.

להפעיל חדרי בריחה

אחת מהעבודות הפופולריות ביותר כיום, אך כזו שעדיין חסרים בה משרות רבות היא מפעילי חדרי בריחה. חדר הבריחה יכול להיות מופעל על ידי אדם אחד בלבד וזו עבודה מגוונת, פשוטה שמצריכה היכרות בסיסית עם החדר. מדובר במשרה אידיאלית עבור סטודנטים – הן מבחינת אופי העבודה והן מבחינת גמישות שעות המשרה מכיוון שהפעילות העיקרית של חדרי הבריחה הן בשעות הערב ובסופי השבוע, זמנים הנוחים למרבית הסטודנטים.

ספירות מלאי בלילות

כדי לגוון בעבודה יש מספר רב של משרות שיכולות לעניין אתכם, אך הבעיה היא שחלקן לא יהיו בשעות סדירות. מפעיל חדרי בריחה, כאמור, יכול ליהנות ממשרה נוחה ומעניינת שלרוב מתבצעת ברוח טובה, אך השעות לא יהיו קלות כי חדר הבריחה פתוח עד הלילה. אם כבר החלטתם שאתם רוצים משרה מיוחדת בשעות הלילה, אולי זה אפילו יהיה טוב יותר עבור שגרת יומכם, אז ספירות מלאי זה רעיון נהדר. ישנו ביקוש תמידי לעובדים לספירות מלאי, העבודה מתבצעת במשך כמה לילות בשבוע ורק בתקופות מסוימות, אוספים אתכם מהבית והשכר לא רע בכלל.

שליחים בניחוח אחר

יש עוד מגוון רחב של משרות שיכולות להתאים לסטודנטים במהלך החופשה, אם זה בקולנוע, מול ילדים כמתרגלים, שיעורים פרטיים ועוד. אך מדובר במשרות נפוצות ומוכרות, הן לא מיוחדות ואינן תמיד פנויות. יש תחום אחד שבו כמות המשרות הפנויות רק הולכת וגדלה והיא שליחויות. לא צריך קטנוע וגם לא אופנוע, כל מה שאתם צריכים זה זוג אופניים. עבודה בתור שליח עם חברות סטארט אפ חדשות שעובדות מול הלקוח עם אפליקציה ייעודית שינתה את הדרך בה אנו מעבירים פריטים בעידן המודרני ואתם יכולים להשתלב בתחום זה בעצמכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים