כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הכל על קורס די ג'י מקצועי

יש אנשים שיחשבו שקורס די ג'יי מקצועי הוא סתם ענף שלא מכניס כסף רב ומתאים רק לאנשים שמחפשים הכנסה נוספת. למעשה די ג'יי יכול להיות אחד הקורסים המעניינים וגם הרווחיים ביותר שיש וזה הזמן להכיר אותו לעומק. מה לומדים בו? איפה לומדים? איפה עובדים? הנה כל הפרטים.

18/03/2019

מה לומדים בקורס די ג'יי מקצועי?

מה לומדים בקורס די ג'יי מקצועי?
בקורס די ג'יי מקצועי לומדים על כל מה שנדרש לתחום החל מעבודה מול לקוחות ושיווק עצמי ועד התהליך המקצועי של יצירת מיקסים התפקיד של הדי ג'יי הוא לעשות שמח והוא זה שמשפיע על האווירה. בסופו של דבר אם הדיג'יי ייכשל בתפקידו יכול להיות שהמסיבה פשוט לא תתרומם והוא יהיה אשם הבלעדי. בקורס די גי תחילה ילמדו התלמידים על הציוד שעומד לרשותם, כמו מוניטורים, מגברים, חיבורים וכן הלאה, ואז ילמדו על התוכנות שבהם משתמשים התקליטנים בדרך כלל. הם ילמדו גם כיצד לבחור שירים, סגנונות מוזיקה, התאמה הסגנון לאירוע או למסיבה ועוד שלל נושאים.

איפה אפשר לעבור את הקורס?

ניתן לעבור במגוון רחב של מקומות בזמן של קורס די ג'יי מקצועי כאשר יש גם מכללות שמציעות כמה תכניות לימודים שונות. במכללות למוזיקה תוכלו לקבל את הלימודים המקצועיים ביותר אך אתם צריכים לזכור שלא תמיד הם יתאימו לכם.

עלות הלימודים

חשוב שתזכרו כי ככל שמקום הלימוד יהיה מוכר ומנוסה יותר כך גם עלות הקורס תהיה גבוהה יותר. מעבר הקורס צריך להתבצע במקומות שנוחים לכם ויש כל מיני מקומות לימוד שאמנם יהיו מעולים אך בסופו של דבר לא נוחים להתמדה שלכם. אפשר לשלב את הלימודים עם עבודה שכן מתכונות הקורס נחשבות לגמישות מאוד. קורס זה נמשך כמה חודשים ספורים בלבד.

למי מתאים קורס די ג'יי?

השאלה החשובה ביותר שאתם צריכים לשאול את עצמכם לפני שאתם נרשמים לקורס די ג'יי מקצועי הוא האם הקורס יקדם אתכם ואת השאיפות שלכם. חשוב לזכור כי זה אמנם לא יהיה ארוך וקשה כמו תואר ראשון אך הוא יכול לבלבל אתכם ואת העתיד שלכם ברגע שלא תהיו סגורים על עצמכם. יש אנשים שיירשמו ללימודי די ג'יי אף לא ישקיעו בו כי הם מרגישים שזה רק קורס כהכנסה צדדית ולא מקצוע שצריך להשקיע בו את כל מה שהם יכולים. לכן יש צורך להבין האם מדובר בקורס המתאים עבורכם לפי האהבה שלכם למקצוע, היכולת שלכם לעבוד כמו דיג'יי ממסיבה למסיבה ועם תוכנות וכלים אלו.

כיצד נמצא את המסלול המתאים?

יש קורסים שיהיו קצרים ובסיסיים יותר ויש כאלו שיהיו ארוכים ומעמיקים יותר. כמו כן יש במקומות יקרים ויוקרתיים וישנם זולים יותר במוסדות לימוד פחות מוכרים. בסופו של דבר ההשקעה שלכם מתחילה מבחירת מקום הלימוד, כאשר הפרמטר המגביל הוא המחיר שכן תנאי הקבלה יהיו נוחים מאוד. תנאי הקבלה למעשה מסתכמים בראיון קבלה למוסד הלימוד כיוון שתחום כמו מוזיקה לא נמדד בציונים או בתעודת בגרות, מה גם שלימודי די ג'יי מקצועי מתאים לאנשים ללא ניסיון. אחרי סקר שוק מעמיק כבר תדעו איזה מסלול מתאים לכם.

מה אפשרויות התעסוקה לאחר מכן?

ארחי שתעברו קורס די ג'יי תוכלו להתעסק בתחום באופן עצמאי בלבד הרי אין מקומות שמעסיקים תקליטנים בתור שכירים. העבודה יכולה להיות טובה ויעילה מאוד בסגנון זה כיוון שתוכלו להתאים את כמות העבודה ליכולות שלכם כי לרב התקליטנים יעבדו בעוד עבודה או ישלבו אותה עם לימודים אקדמאיים אחרים. אפשר להתחיל בתור תקליטנים בחתונות ובליינים קטנים, אולי אפילו בימי הולדת ומשם לצבור ניסיון ולפאר את שמכם עד שתתקדמו למסיבות גדולות יותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים