כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אפשרויות תעסוקה לבוגרי עיצוב אופנה

גם אם אתם עומדים לקראת הרשמה ללימודי עיצוב אופנה, גם אם אתם סטודנטים לעיצוב אופנה וגם אם בשעה טובה סיימתם לאחרונה את לימודיכם, זכרו שהשמיים הם הגבול בעבורכם ולהלן חלק קטן מאפשרויות התעסוקה הזמינות עבורכם:

20/03/2019

פתיחת עסק עצמאי

פתיחת עסק עצמאי
אנחנו חיים בעידן בו יותר ויותר אנשים "יוצאים לקניות" מבלי לצאת כלל מהבית – ודבר זה נכון גם לגבי קניה של בגדים. אז גם אם אין לכם עדיין את ההון הראשוני לפתיחת סטודיו משלכם וגם אם אתם כרגע יוצרים ותופרים בחדר ילדותכם בבית הוריכם, עדיין יש לכם מגוון רחב של אפשרויות לשווק ולמכור את העיצובים שלכם.

התהליך

בשלב הראשון אתם אפילו לא חייבים להשקיע בהקמת חנות אינטרנטית, כל מה שאתם צריכים זה לפתוח חשבון אינסטגרם, להעלות את העיצובים שלכם ולהתחיל ולצבור עוד ועוד עוקבים – שהם כידוע, הלקוחות הפוטנציאלים שלכם. כמובן, שבמקביל ו\או בהמשך תוכלו להתרחב לפלטפורמות אינטרנטיות רלוונטיות נוספות ופתיחת סטודיו משלכם תהיה כנראה רק ענין של זמן.

השתלבות בעבודה בבית אופנה

בישראל פועלים לא מעט בתי אופנה, כאשר מעצבים צעירים ומוכשרים יתקבלו אצל רובם בזרועות פתוחות. חשוב לציין שאם רק לאחרונה סיימתם לימודי עיצוב אופנה, אתם חייבים לגלות סבלנות ולהבין שבתחילה ייתכן ותשובצו למשרות זוטרות, אך אם תבינו שגם המשרות הללו הן הזדמנות ללמוד מהמעצבים המובילים של אותה חברה ולהתקדם אט אט לעבר המטרה – שהיא כמובן להיות חלק מאותם ה"מעצבים המובילים", תעלו על הדרך הנכונה להצלחה.

עבודה בסטיילינג

סטודנטים לא מעטים אשר סיימו לימודי עיצוב אופנה, גילו שהתחום המועדף עליהם הוא דווקא סטיילינג ולא עיצוב אופנה קלאסי. ניתן לעבוד כסטייליסט באופן עצמאי, בחברת אופנה או להשתלב בעבודה בתעשיית הסרטים (עיצוב סט צילומים), אצל צלמים של תחום זה או במגזינים העוסקים בתחומי האופנה.

ייצוא וייבוא של פרטי אופנה

לימודי עיצוב אופנה מספקים לכם את הידע, הכלים וההבנה בתחום האופנה, כאשר ניתן לנתב את כל הידע הזה לפתיחת עסק בתחום של ייצוא או ייבוא של פרטי אופנה. באפשרותכם לפתוח חנות פיזית או אינטרנטית ולמכור בה את פרטי האופנה אותם תייבאו או לייצא פרטי אופנה שעיצבתם או רכשתם בארץ למדינות אחרות.

להיות יצירתי

אז אם גם אתם סיימתם רק לאחרונה לימודי עיצוב אופנה, חשוב שתדעו שאומנם קיים סיכוי שתדרשו לדפוק על מספר דלתות או להיות יצירתיים – זאת על מנת לעסוק בתחום בדרך בה הייתם רוצים. יחד עם זאת, אפשרויות התעסוקה המוצעות לכם הן לא מעטות ואתם רק צריכים למצוא את ה"אחת שלכם".

לסיכום,

לימודי עיצוב אופנה יהוו את כרטיס הכניסה שלכם לתעשייה הכי צבעונית שיש. תוכלו לקחת את כול הכלים שרכשתם ובשילוב הטעם שלכם או השפעות של מעצבים אהובים עליכם תוכלו להשאיר חותם בתעשיית העיצוב. הדרך שלכם מתחיל רק ועכשיו ואין ספק שאתם תצטרכו לצבור ניסיון מעשי ולקבל פידבקים ושיטות עבודה נכונות – בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים