כרגע באתר
5
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

ליטוש אבני שיש

כדי שנקבל את הרצפה שלנו יום יום נקיה, כדי שתהיה לנו בבית אווירה נקייה וחיננית, כדאי מאוד ואף רצוי שנדע לשמור על הניקיון של אבני השיש, איך מנקים ומה הטיפים לשמור עליהם נקיים? במאמר הבא.

27/03/2019

ליטוש אבני שיש ייצר תחושה נעימה ונקייה

ליטוש אבני שיש ייצר תחושה נעימה ונקייה
אם אתם רוצים לקבל את הרצפה הכי יפה ונקייה שיש אתם חייבים לטפל בה בצורה מקצועית. אם יש לכם רצפת שיש אתם יכולים ללטש אותה ואז לא רק שהיא תהיה נקייה ובמריקה יותר, היא יכולה גם להיות נקייה משריטות. זה הזמן להבין מהו ליטוש אבני שיש, מדוע הוא חשוב וגם כיצד הוא מתבצע.

כיצד ניתן ללטש אבני שיש

ליטוש אבני שיש היא אחת הפעולות החשובות ביותר לשמירה על הרצפה. רצפה זו אינה כמו רצפה רגילה, היא יכולה להישרט בצורה קשה יותר כך שהשריטה תהיה בולטת מאוד שלא כמו במרצפות קרמיקה רגילות. ליטוש רצפתה זו מתבצע באמצעות מכונה מיוחדת שלמעשה מסתובב במהירות כשהיא נוגעת בלחץ מסוים, שנמדד לפי סוג השיש, וכך משייפת את השכבה העליונה. כך למעשה היא מסירה את כל הלכלוך והכתמים שכבר הספיקו להיטמע בשכבה העליונה וכבר אין אפשרות להסיר אותם עם שום חומר ניקוי אחר. הליטוש מתבצע רק על ידי מלטש מקצועי עם מכונה מתאימה.

מדוע הליטוש חשוב במיוחד

הליטוש חשוב מאוד כיוון שהוא הפתרון היחידי לניקוי רצפת שיש. חשוב לזכור כי ליטוש אבני שיש היא גם פעולה שיכולה להתבצע כל כמה חודשים והיא לא דורשת מכם תחזוקה רבה, והתוצאות מדברות בעד עצמן. הרצפה שלכם לא רק תיראה נקייה ללא כתמים כלל אלא גם תהיה מבריקה מאוד ממש כמו בפרסומות. חשוב לזכור כי הליטוש חשוב גם כדי להגן על הרצפה מפני שריטות חדשות וכך למעשה מקבל יתרון משולש באותה הפעולה. כמובן שליטוש אבני שיש יכולה להתבצע גם באופן עצמאי אך חשוב לזכור שעליכם להחזיק במכונה המתאימה ולהיות מנוסים בפעולה מורכבת שכזו.

אלו חומרי ניקוי הטובים ביותר

אחרי שמבצעים את ליטוש המרצפות יש צורך להשלים את המשימה למרוח חומרים שישמרו על הרצפה לאורך זמן. השימוש בחומרים אלו למעשה משלים את הליטוש ודואג שהרצפה תקבל את הברק שכולנו רוצים לראות אצלנו בבית. אפשר למרוח חומרים קריסטלים או פוליש ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. היתרונות של הקריסטל הוא עמידות איתנה לאורך זמן רב בעוד שהוא יקר יותר מה שהופך את הווקס לפופולרי יותר. חשוב לזכור שיש אפשרות גם למרוח סילר, זהו חומר משמר שיהיה יעיל מאוד כאשר מדובר על רצפות אבן על כל סוגיהן השונות.

מי יכול לבצע את המשימה

אם החלטתם שאתם בהחלט מעוניינים בשירות מקצועי שיהיה בטוח ומהיר יותר אתם חייבים לבצע סקר שוק מעמיק בין החברות השונות. לא תהיה להשיג מחברת ניקיון ליטוש אבני שיש כיוון שרצפות השיש נפוצות מאוד בעסקים, במוסדות וגם בבתים פרטיים ודירות מגורים. חשוב לבדוק את האמינות של אותה חברה ואת המחיר שהיא מציעה, יחד עם הניסיון שלה. לאחר מכן תוכלו לבצע את הבחירה הכי טובה שיש ולקבל את אותו השירות כל כמה חודשים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים