כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס מפעילי יום הולדת

מהו קורס ימי הולדת? אילו אטרקציות ופעילויות לומדים על מנת לתת לילדים או גם למבוגרים אטרקציות מגוונות והנאה טובה. היכן ניתן ללמוד? כל זאת במאמר המפורט הבא שלפניכם.

27/03/2019

לומדים כיצד לתכנן יום הולדת

לומדים כיצד לתכנן יום הולדת
בקורס מפעילי יום הולדת לומדי נושאים רבים שקשורים בצורה ישירה ועקיפה ליום ההולדת עצמה. לצד הרעיונות היצירתיים שעליהם יש צורך לחשוב במהלך תכנון האירוע, יש כמובן עוד נושאים שיכולים להיות פחות יצירתיים ויותר טכניים כמו למשל סידור התאורה, מערכת ההגברה וכן הלאה. מפעיל יום ההולדת אמנם לא צריך לבצע את כל ההכנות לבדו הרי יש מארגנים לכל יום הולדת והוא רק אחראי על הפעלה עצמה, אך אם ההפעלה שלו מצריכה גם את המערכות הללו או אביזרים שונים, הוא צריך לדעת מאין לקנות אותם וכיצד להכין אותם בצורה טובה ויעילה.

אטרקציות ופעילויות מתאימות

החלק המעניין יותר של קורס מפעילי יום הולדת הוא התכנון היצירתי של הפעילות. למעשה כל פעילות ליום הולדת צריכה להיות מעניינת ומקורית ובמהלך לימודי מפעילי יום ההולדת העתידיים יידעו בדיוק מה לעשות בכל אירוע שאליו הם יוזמנו, ולאו דווקא ימי הולדת אלא גם אירועים אחרים. חשוב לזכור שהיצירתיות של אותם מפעילי יום הולדת היא זו שתנפח את המוניטין שלהם ותספק להם המלצות רבות ולכן מה שנלמד בנושא זה הם למעשה כלים שיעזרו גם ליישום של רעיונות אחרים. חשוב לזכור שהאטרקציות לאירוע צריכות להתאים גם לכמות הילדים וגיל שלהם ולא תמיד כל הפעלה תנחל הצלחה.

יחסי אנוש נכונים עם הילדים

כדי להיות מפעילי יום הולדת יש צורך להיות חייכניים וילדותיים כדי לפנות לילדים בשפה שהם יבינו אך רציניים כשצריך. הדיסוננס בין המצבים הללו יכול להיות קשה מאוד ואין ספק שיש צורך בתכונות אופי מתאימות כדי להתאים לתפקיד אך בסופו של דבר בקורס יסבירו לכם מה יעזור לכם במשימה ומה אסור לעשות. יש גישה מסוימת לכל אוכלוסייה, שאותה קובע לא רק גיל הילדים אלא גם סוג הפעילות.

חשיבה נכונה עם הילדים

המצב של הילדים בעת האירוע וכן מעבר לזה, אי אפשר ללכת עם הילדים 'ראש בראש', תמיד חשוב להיות גמישים עם התכניות ולדעת כיצד לגרום להם לשתף פעולה וליהנות בצורה אובייקטיבית.
שכן כל ילד בר תגובה אופיינית כזו או אחרת וכל המטרה היא לשמח ולגרום לילדים הנאה ייחודית וחוויה עוצמתית כאחד.

היכן ניתן לעבור את הקורס

קורס מפעילי יום הולדת אפשר לעבור במקומות רבים כי מדובר בתחום מקצועי שלא צריך להילמד במכללה. בדרך כלל תינתן תעודת הסמכה אחרי הלימודים כאשר את התעודה הזו יש להציג כאשר מקבלים את הרישיון לעבוד, עוסק פטור או עוסק מורשה לפי היקף ההכנסות המשוער, וכמובן ללוקחות שיבקשו. חשוב לזכור שלימודי מפעילים יום הולדת יכול לכלול גם אישורים לשימושים במתקנים אחרים כמו למשל מתנפחים או הפעלות בבריכה אך זה דבר שתצטרכו לבדוק עם המקום שמעביר את הקורס. זה רק אחד מההבדלים מיני רבים בין המקומות שבהם ניתן לעבור את הלימודים ולכן חשוב לבחור היטב.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים