כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

רילוקיישן לחול למטרות עבודה

מי שרוצה לבצע רילוקיישן בוודאי חושש מהמעבר שקרב ובא. המעבר יכול להיות מסובך מאוד אך המאמר הזה יעזור לכם להבין מה הוא כולל וכיצד אפשר להתגבר על המכשולים. כמו כן אם אתם לא יודעים מהו רילוקיישן, המאמר הזה יסביר לכם הכל מההתחלה ועד הסוף.

10/04/2019

מהו רילוקיישן ולמה הוא מתבצע?

מהו רילוקיישן ולמה הוא מתבצע?
רילוקיישן הוא למעשה מעבר למדינה אחרת למטרות עבודה. יש עצמאיים שעושים רילוקיישן אך למעשה המונח המקורי הוא מעולם השכירות, שם הבוס שולח את אחד העובדים שלו לכמה חודשים עד שנה בדרך כלל למשימה במקום אחר. היעד מספר אחת לרילוקיישן היא ארצות הברית אך יש לא מעט ישראלים שעושים רילוקיישן לאוסטרליה, לאירופה או לאפריקה, אסיה ודרום אמריקה. רילוקיישן מתבצע למטרות שיתופי פעולה בעיקר, או כאשר מדובר על חברה בין לאומית שצריכה להעביר מידע מסוים או לחלוק טכנולוגיה חדשה.

מה היתרונות ברילוקיישן לחו"ל?

רילוקיישן לחו"ל הוא אחד התהליכים הכי מרתקים והכי מלמדים שיש. כמובן כאשר ישנה משפחה שלמה ואפילו רק זוגיות, מדובר על תהליך הרבה יותר קשה, אך בכל זאת מדובר בחוויה מסחררת שתזכרו לכל החיים. יש אנשים שסבורים כי כל אדם צריך לבצע רילוקיישן לפחות פעם בחייו כדי להבין שאפשר לחיות אחרת, וגם בין היתר כדי להעריך מחדש את החוג החברתי ואת המצב במדינה. חשוב לזכור כי רילוקיישן בחו"ל גם יכול להכניס יותר כסף, בין אם אתם מבצעים את העבודה בתור שכירים או בתור עצמאיים. בחו"ל יש לא מעט אפשרויות, בעיקר במקומות פחות מפותחים מישראל.

מה החסרונות ברילוקיישן בחו"ל?

רילוקיישן בחו"ל גם יכול לספק לא מעט חסרונות אך על כולם אפשר להתגבר, עם זאת כדי להתגבר עליהם צריך להכיר אותם ולהתכונן אליהם מראש. תצטרכו למצוא אחסון תכולת דירה בראשון לציון, חיפה או כל עיר אחרת לתכולת הדירה שלכם כי לא תרצו להשאיר אותה דוממת, זה גם מסוכן וגם בזבוז של כסף כי אפשר להשכיר אותה למישהו אחר בזמן הזה בלי הציוד האישי שלכם. כמו כן מעבר לא תמיד יהיה נוח, ודאי כאשר ישנם ילדים שצריכים ללמוד בבית הספר שאליו הם כבר רגילים. אפשר להוסיף לחסרונות גם את קשיי השפה בעיקר בהתחלה, את ההתרגלות למזג האוויר, לתרבות, למזג של האנשים ולחוג החברתי הקטן שיש שם.

כיצד נבצע את המעבר בבטחה?

כדי לבצע את המעבר בבטחה כדאי להכין רשימה של משימות שיש לבצע. אם עוברים בתור שכירים החיים הרבה יותר קלים כי המעסיק דואג לרוב הדברים כמו למשל לדירה, לביטוח וכן הלאה. אחסון תכולת דירה הוא שלב חשוב מאוד שתצטרכו לבצע לפני הטיסה כדי שתוכל ולהיות רגועים שהכול יהיה שלם כשתגיעו לארץ חזרה, אם זה התכנון שלכם והחלטתם לא למכור את החפצים שלכם. כמו כן יש לדאוג להכנה נפשית שהיא אולי החשובה ביותר כי מי שלא יבצע אותה בשלמותה או לא יכין את ילדיו, יכול לסבול מאוד מהשגרה החדשה.

למה חשוב לדאוג לפני המעבר?

לפני שאתם מבצעים את המעבר אתם צריכים לדאוג לכמה משימות לוגיסטיות חשובות במיוחד. ראשית, תדאגו לאחסון תכולת דירה על ידי חברת הובלות שיש לה מחסנים וכמובן תדאגו שהחוזה איתה יהיה ברור ואמין. כמו כן עליכם לדאוג למשכיר שישכיר את הדירה שלכם, כך שתוכלו בזמן הזה לשמור על הבית שלכם כמו שהוא וגם להרוויח עוד כמה אלפי שקלים במהלך המעבר. אם יש פריטים שאתם רוצים שיהיו אתכם ברילוקיישן תתחילו לארוז אותם בהדרגה או תכניסו אותם לרשימה מסודרת שלא תשכחו אותם לפני הטיסה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים