כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

5 דרכים לשדרוג המטבח בתקציב מוגבל

אתם מסתכלים במגזינים לעיצוב ונדהמים ממבחר מטבחים משגעים שכוללים לא רק פתרונות חכמים, אלא גם התאמה מושלמת של צבעים, חומרים מתקדמים ובאופן כללי הכול יושב במקום, ואז אתם מסתכלים על המטבח שלכם ולא מבינים כיצד הפער יכול להיות כ"כ גדול.

20/05/2019

פנו לנגר

פנו לנגר
הסיטואציה שדיברנו עליה קודם מוכרת בקרב רבים ועל כן אספנו עבורכם טיפים לשדרוג המטבח, גם אם התקציב מוגבל. הראשון כפי שאמרנו הוא נגר. אם רק תחפשו, תמצאו שלא מעט נגרים מחפשים לעשות עבודות קטנות ואף מחזיקים ברזומה מעולה. מצאו נגר שכזה ובמקביל ערכו רשימת דרישות. הרשימה יכולה לכלול תוספת של מדפים שצבועים בגוון ששולט במטבח, תוספת של אחסון ייעודי באי, צביעה מחדש של חזיתות המטבח, בנייה של ארון ייעודי בהתאם למידות הקיימות וכדומה.

סדר

פסח אומנם כבר מאחורינו, אך במטבח אף פעם לא מאוחר לעשות סדר, ועל כן מומלץ לעבור על סך התכולה ולהבין שני דברים: מה אינו נחוץ (ובהתאם לפנות אותו) ולמה אין מקום מתאים. לאחר שתעשו זאת יהיה הרבה יותר קל לסדר ולעצב מחדש. מחפשים רעיונות? ניתן להוציא מחוץ לארון המטבח מכשירי חשמל יפים ולאחסנם לראווה על השיש וניתן להחליט שהולכים לחרש ברזל ומבקשים ממנו שייצור עבורכם מתקן ייעודי לתליית סירים ומחבתות. לא רק שיתפנה לכם הרבה מקום בארונות, אלא גם תיהנו מעיצוב מרשים ומתרחיש שימוש נוח ביותר.

צבע

מדהים לגלות איזה שינוי מהותי קורה במטבח, אם רק משנים את הצבע של החזיתות, או של הקיר. כך למשל אם נביט על מטבח עץ שנשאר בצבעו הטבעי ונשווה אותו לאותו אחד בדיוק, אך שהפעם צבוע בלבן, ניתן בקלות לעבור מסטייל כפרי עתיק לסטייל של מטבח פרובנס לבן, משמע לסטייל יותר יוקרתי ואף מעט יותר מודרני, תלוי כמובן בשאר התוספות והבחירות. עם זאת, כאשר בוחרים בצבע הלבן, יש לקחת בחשבון שהוא יותר מתלכלך, כך שרצוי להתחשב בהרגלי הניקיון שלכם.

צלילה מטה

מטבח הוא הרבה ומעבר למכלול של ארונות ומכשירי חשמל, מטבח הוא גם קרמיקה, תאורה, ריהוט ואף רצפה, ועל כן נציין שהרבה פעמים שווה להתחיל את השינוי מלמטה, וכיוון שהתקציב מוגבל, לא נפנה לרצף ולא נרכוש ריצוף חדש, אך כן רצוי להדביק על פני הריצוף הקיים משטחי PVC. העלות נעה בין 30 ל50 ש"ח למ"ר, כך שיישאר כסף בצד עבור מגוון שינויים נוספים.

100% נשמה

מטבח הוא מקום לנשמה, ועל כן רצוי שהוא יישקף את האני האמתי שלכם, ולו באמצעות תוספת של מוצרים קטנים, כגון צמחי תבלין, מדף לספרי מתכונים, אגרטלים לקישוט, תמונה לקיר, משקל מסוגנן, קומקום מעוצב, מגנטים למקרר, תלייה של מוביילים, שעון קיר, פסלי נוי קטנים, מפת שולחן צבעונית, צלחות מאוירות שמוצגות לראווה, צנצנות זכוכית שמכילות קטניות וכדומה.

בין איך למה

עתה אנו מקווים שאתם חשים הרבה יותר מוכנים עבור השינוי הרצוי אצלכם במטבח, כי לאחר שיודעים שה"איך" אינו כזה מפחיד, נותר רק למלא את ה"מה", ופה כל אחד עומד להבין כיצד המטבח שלו צריך להיראות, כי מטבח הוא מעל ומעבר למקום פרקטי, מטבח הוא מקום לאינטראקציה, רגש ועשייה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים