כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס דרופשיפינג מאמזון

דרופשיפינג – שיטת מכירות חדשה שהופכת את הפלטפורמות השונות למסחר אלקטרוני לרווחיות במיוחד – עבור מי שלומד לעבוד איתה נכון. קורס דרופשיפינג מעניק כלים חשובים בדרך להרוויח יותר כסף ועוד יתרונות משמעותיים.

24/06/2019

עבודה נכונה המאפשרת הכנסה גבוהה

עבודה נכונה המאפשרת הכנסה גבוהה
דמיינו לעצמכם שאתם יושבים על הספה בסלון, הלפטופ פתוח מולכם ואתם מרשים לעצמכם להתרווח אחורה. במייל מגיעות עוד ועוד הודעות על רכישות חדשות בחנות שלכם באמזון ואתם מבינים שהצלחתם, באמת הצלחתם, ליצור אפיק פרנסה טוב ואיכותי. לא מדובר בהכנסה פסיבית. ניהול חנות באמזון מאגד בתוכו הרבה אחריות ועבודה בתחומים שונים, משיווק ועד עבודה מול ספקים. קורס דרופשיפינג מפגיש אתכם עם שיטה חדשה שמאפשרת לייצר רווחים גדולים עם עבודה נכונה לאורך זמן, זאת ללא כל תקרת שכר הקיימת בשוק העבודה הרגיל.

מה זה בכלל דרופשיפינג?

שיטת דרופשיפינג (Dropshipping) מאפשרת למוכרים בחנויות אינטרנטיות כמו אמזון לנהל את המכירות שלהם דרך צד שלישי. במילים אחרות, המוכרים לא צריכים להזמין מלאי, לדאוג לאחסון שלו, לטפל באריזה או במשלוח. את כל זה עושה צד שלישי שאחראי לתהליך המכירה. הדרופ-שיפרס מאתרים עבור בעל החנות את המוצרים לפי דרישותיו ומנהלים את תהליך ההזמנה והמכירה. בעל החנות מקבל תשלום מלא, אך מעביר לספקים שלו אחוזים מהמכירה. קורס מקצועי מאפשר ללמוד איך ליצור הפרש נכון בין מחיר העסקה לבין התשלום לספק ובכך להגדיל את הרווח למוכר באופן משמעותי.

יתרון משמעותי לתפעול חנות באמזון

שיטת הדרופשיפינג מספקת יתרונות משמעותיים למוכרים שמתמסרים לתהליך ולומדים אותו באופן מקצועי. היתרון העיקרי הוא האפשרות ליצור תהליכי מכירה רבים ומגוונים, המתבססים על מוצרים שונים ולהציע ללקוחות החנות הצע רחב יותר של אפשרויות, בלי לדאוג למחסנים, לאחסון המלאי, לאריזה ולמשלוח. המוכרים בחנות חוסכים את העלויות הגבוהות של שכירת מחסנים ושילוח המלאי ומתמקדים בעיקר במסחר, בשיווק ובניהול החנות. כתוצאה מכך, כל התהליכים בכל החנות עובדים בצורה זורמת וטובה יותר – והרווחים בדרך כלל עולים.

למה לי קורס דרופשיפינג?

האם אפשר ללמוד את תורת הדרופשיפינג לבד? כנראה שכן, אבל קורס דרופשיפינג ייתן מסגרת הרבה יותר מקצועית. בקורס המוצע בבתי ספר שונים בארץ יכולים ללמוד סוחרים שכבר יש להם חנות אינטרנטית באמזון או בזירות מסחר אחרות איך לקחת את החנות שלהם לצעד הבא ולחסוך בעלויות שסובבות אותה – ובכך, להגדיל את הרווח. הקורס יכול לספק בסיס מעולה למי שחולם לפתוח חנות אינטרנטית ולעסוק במסחר אלקטרוני, אבל מפחד מכל מה שכרוך בתהליך המכירה. באמצעות הקורס הוא יוכל למעשה להעביר את תהליך המכירה בפועל למישהו אחר, לפי שיטת הדרופשיפינג.

אז מה לומדים?

קורס דרופשיפינג חוקר לעומק את המהלכים השונים בתוך ניהול החנות. התלמידים לומדים איך להתנהל בצורה יעילה מול הספקים, לנצל את יתרונות השיטה לטובתם, להגדיל את הרווחים ולנהל בצורה חכמה את החנות באמזון או בפלטפורמה אחרת. הקורס נוגע בכל השלבים במכירה – מבחירת המוצרים ועד לביצוע ההזמנות וניהול העסקאות. תהליך הלמידה הזה מאפשר באמת להתרווח על הספה וליהנות ממכירות ורווחים יפים.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים