כרגע באתר
4
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

טיפים לרכישת רכב במחיר מוזל

מתכננים לקנות רכב חדש או יד שנייה? סביר להניח שגם אתם תוהים לעצמכם כיצד תוכלו לעשות זאת ועל הדרך גם לשמור על חשבון הבנק. הנה כמה טיפים שייעזרו לכם לרכוש רכב חדש במחיר משתלם וללא נזק גדול מדי בכיס.

18/07/2019

הבינו מה הם הצרכים שלכם בקניית הרכב

הבינו מה הם הצרכים שלכם בקניית הרכב
נכון, מאוד מאוד מפתה לקנות את האוטו שקנו השכנים ממול או זוג החברים הקרובים. אבל ביותר ממקרה אחד, תגלו שהוא לאו דווקא מתאים לכם הן מבחינת המחיר, והן מבחינת הצרכים היום יומיים שלכם. לכן, רגע לפני שאתם נכנסים לסוכנות הקרובה וקונים אוטו חדש, כדאי לעצור רגע ולהבין קודם כל מה התקציב שלכם ומה הם הצרכים שלכם. בסופו של יום, "רכב במחיר מוזל" הוא מונח יחסי בהתאם ליכולות של כל אחד ואחד מאיתנו. ולכן, חשוב שתבינו מה אתם מסוגלים להשקיע ומה הגבול שלכם בעת הקנייה.

ערכו סקר שוק מקיף

קניית רכב חדש היא לא עניין של מה בכך. ולכן, אחרי שהבנתם מה הם הצרכים והיכולות שלכם – הגיע הזמן לבצע סקר שוק מקיף ורחב ככל הניתן. הגיע הזמן להשוות בין הדגמים השונים שעונים על הצרכים שלכם, בין המחירים של הייבואנים, ובין מבצעי רכב שונים שמציעים היבואנים. נסו להתאים את כל אלו לצרכים שלכם ככל האפשר. נכון, זה אף פעם לא יהיה מושלם, אבל עדיף שזה יהיה כמעט מושלם, מאשר שתתקעו עם מוצר שלא משרת אתכם וקשה לכם לעמוד בתשלומים עליו. זאת גם ההזדמנות לסנן ולהבין על אילו דברים נוספים אתם יכולים לוותר (ובכך להוריד במחיר) ועל אילו לא.

אל תחכו למבצעי המועדון

לא מעט אנשים בארץ מתהדרים בכרטיסי מועדון שונים שמציעים הנחות גם עבור רכישת רכב חדש ומרביתם יכולים להציע הנחות משמעותיות שכשמגיעים לסוכנות קרובה לביתכם. אבל זה לאו דווקא אומר שעליכם לחכות עד המבצע הבא כדי לקנות את המכונית הבאה שלכם. מרבית הסוכנויות בארץ מציעות מבצעים לאורך כל השנה, וחלק מהמבצעים האלו משתלמים ללקוח אפילו יותר ממבצעי המועדון. המועדים החמים ביותר יהיו לרוב עונות החגים, חודשי נובמבר דצמבר (סוף השנה האזרחית) וכדומה.

מבצעי טרייד אין

חלק מכאב הראש הכרוך בקניית רכב חדש, לרוב יכלול גם את המכירה של הקיים. בשנים האחרונות, יותר ויותר סוכנויות מציעות ללקוח פתרון יצירתי במיוחד שיאפשר להם גם להיפטר בקלות מרכבם הישן. מבצעי הטרייד אין בעצם מאפשרים "למכור" את הרכב הישן שלכם לסוכנות ולקבל בתמורה הנחה משמעותית. ההנחה כמובן משתנה מסוכנות לסוכנות, ותלויה בסוג האוטו ובמצבו.

קניית רכב חדש מחברת ליסיניג

אפשרות נוספת שעומדכם לרשותכם, היא לקנות את הרכב מחברת ליסינג. מדובר בתחום חדש יחסית, בו חברות ליסיניג שונות מציעות מכירה של רכבים חדשים לחלוטין (אפס קילומטרים) לקנייה. ונכון, אמנם במכירה שכזו אתם למעשה נרשמים כ"יד ראשונה" על הרכב, אבל במידה ואתם מבצעים רכישה לטווח ארוך – המשמעויות הכלכליות, הופכות לפחות ופחות רלוונטיות. לסיכום, עם קצת מאמץ ומחקר – תוכלו גם אתם למצוא מגוון מבצעים שיאפשרו לכם לקנות אוטו חדש, במחיר מוזל. בהצלחה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים