כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

בחירת טפטים מעוצבים לחדרי נוער

הם צבעוניים, מרשימים ומכניסים הרבה עניין ויופי לעיצוב חדרי הילדים. אם גם אתם מעוניינים להפוך את החדר של הילדים שלכם למקורי ומרענן, הגעתם למקום הנכון. טפטים מעוצבים לחדרי ילדים ונוער – כל מה שצריך לדעת.

11/09/2019

בחירת טפטים מעוצבים לחדרי נוער

בחירת טפטים מעוצבים לחדרי נוער
הם צבעוניים, מרשימים ומכניסים הרבה עניין ויופי לעיצוב חדרי הילדים. אם גם אתם מעוניינים להפוך את החדר של הילדים שלכם למקורי ומרענן, הגעתם למקום הנכון. טפטים מעוצבים לחדרי ילדים ונוער – כל מה שצריך לדעת.

טפטים – השקעה קטנה, עיצוב גדול

בענף עיצוב הבית מתייחסים לטפטים תחת השאלה הגדולה "איך הסתדרנו 60 שנה בלעדיהם?". אז תשובה לשאלה אין לנו, אבל התחייבות לכך שהמוצר הנפלא הזה, שקם לתחייה בשנית והחל להגיע לישראל לפני כעשור, ישאר איתנו עוד שנים רבות – אנחנו מוכנים לספק.

הגדולה של טפטים

בעיקר לחדרי ילדים ונוער טפטים זוכים לגדולה הנעוצה במספר מאפיינים:

הקולקציה האינסופית

לא נגזים אם נאמר שישנם אלפי דוגמאות שונות לטפטים, כך שאתם לא נאלצים להתפשר על משהו שאתם לא מתחברים אליו במאה אחוז.

קלות ההדבקה

אמנם מומלץ לפנות לאיש מקצועי הבקיא בדקויות הנדרשות להדבקת טפט, אך באופן עקרוני מדובר בפעולה פשוטה, שנמשכת פחות משעת עבודה. אנשים מדויקים ופרפקציוניסטים יוכלו להדביק באופן עצמאי אך לשיקולכם אם לקחת את האחריות.

קלות החרטה

התחרטתם? הילד גדול וטפט מיקי מאוס כבר פחות מתאים לו? אין בעיה. ניתן להסיר את הטפט בקלות והקיר חוזר להיות כפי שהיה ואפילו להחליף לטפט מתאים יותר על פי הגיל.

מחירים זולים

תמצאו לנו עוד דוגמה לפריט עיצובי בפחות מ-500 ₪ שמשדרג את החלל שבו הוא נמצא באופן בולט כל כך. כמו שאמרנו – השקעה קטנה שנותנת תוצאה גדולה.

כיצד לבחור טפטים מעוצבים לחדר של הילד שלכם?

את התשובות לשאלה שבכותרת נחלק, ברשותכם, לשני חלקים – האיכות והעיצוב. מבחינת איכות, חשוב לבחור ספק טפטים שאתם יכולים לסמוך עליו. רשת מוכרת זה מצוין, אבל ישנם גם יבואנים קטנים שמביאים סחורה משובחת מאירופה וארצות הברית, ולא כזאת אשר הייצור שלה נעשה במפעלים שכוחי האל של שנגחאי. פערי האיכות יתבטאו כבר במראה הראשוני עם גמר ההדבקה, וילכו ויתרחבו עם הזמן, כאשר טפט זול יראה ישן בחלוף זמן לא רב, עם אפשרות לקילופים, שינויי צבע, דהייה ועוד.

ומה מבחינת העיצוב?

מבחינת העיצוב, ישנו מבחר טפטים ייחודים לחדרי ילדים. זה אמנם מקשה עליכם את תהליך הבחירה, אבל בהחלט הופך את התוצאה הסופית ליפה יותר. ישנם דגמי פסים בצבעים שונים, פרחים או כוכבים, לבבות, דגמי המשולשים פופולאריים במיוחד, כשגם דגמים הכוללים ציורי מכוניות נחשבים לאהודים במיוחד. דגמים נפוצים נוספים: דגם פריז בצבע ורוד, דגם בלרינה (אפרו, ורוד, כחול ועוד), דגמי המדליונים השונים, דגם הענפים, דגם העננים ועוד.

מחירים לדוגמה

מחיריהם של טפטים מעוצבים לחדרי ילדים ונוער מתחיל בכ-200 ₪ לדגמים הפשוטים ועשוי להגיע עד 550-600 ₪ ואף יותר. מרבית הדגמים עולים סביב 300-400 ₪. הדבקת טפט על ידי איש מקצוע תגזול מכיסכם כ-150 ₪ נוספים לרב – תלוי במי תבחרו.

לסיכום,

זכרו! בחירה נכונה של טפט לחדר הילדים ונוער יכולה לעשות מה שפרטי עיצוב באלפי שקלים לא יצליחו לעשות: להכניס חיים, צבע, יופי ועניין בחלל הפרטי של ילדכם. קנייה נעימה!
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים