כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברת ניקיון או מנקה פרטית?

הגשמתם חלום והשכרתם את דירת חלומותיכם או קניתם דירה. נהדר ומזל טוב! כעת, הגיע הזמן לנקות אותה.

07/10/2019

חברת ניקיון או מנקה פרטית - מה מומלץ?

הגשמתם חלום והשכרתם את דירת חלומותיכם או קניתם דירה. נהדר ומזל טוב! כעת, הגיע הזמן לנקות אותה. אם גם אתם הבנתם שניקיון יסודי של דירה תמיד צריך להיעשות על ידי מומחים ולא באופן עצמאי, אתם בוודאי עומדים בפני הדילמה הבאה: השכרת שירותיה של מנקה פרטית או השכרת חברת ניקיון לביצוע העבודה. במאמר זה נגולל בפניכם את כל היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאפשרויות וזאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה המתאימה ביותר. הבה נתחיל...

כל היתרונות של השכרת מנקה פרטית

היתרונות העיקריים בהשכרת שירותיה של מנקה פרטית באים לידי ביטוי בעלות וביחס האישי. מנקה פרטית תנקה עבורכם את הבית וזאת בהתאם לדרישה שלכם וכפי שהיא רואה לנכון ותגבה מכם עלות ידועה מראש. החסרונות הם שכל מנקה פרטית שונה מהאחרת, במיומנויות שלה ובהרגלים שלה ולא כל עוזרת בית תתאים למשימת ניקיון יסודי של דירה. בנוסף, יש לקחת בחשבון שמנקה יכולה לחלות ולעדכן אותכם ברגע האחרון ואילו אתם תצטרכו לשנס מותניים ולהפשיל שרוולים ולהתחיל לנקות את הדירה בעצמכם.
חסרונות נוספים הם שאתם צריכים לדאוג לה לביטוח לאומי, לשלם לה גם עבור נסיעות ותכשירי ניקיון ובמקרה שבו היא מחליטה לנטוש אתכם לטובת השכנים שמציעים לה תנאים נוחים יותר, קרוב לוודאי שתצטרכו להתחיל שוב במסע החיפוש הסיזיפי כדי למצוא עוזרת בית חדשה.

כל היתרונות והחסרונות של חברת ניקיון

חברת ניקיון היא חברה שמספקת לכם "ביטוח ניקיון דירה". כלומר, פנייה אל חברה מסודרת מבטיחה לכם שאותם שירותי ניקיון בתים אותם החברה מציעה יתבצעו על ידי מומחים וזאת בהתאם לדרישותיו של הלקוח. כאן, אין אי הבנות, אין מצב בו המנקה חולה ואין מחליף ואין מצב בו המנקה לא יכולה לבצע את העבודה כי היא נמוכה מדי מכדי להגיע למדף העליון של הארון או באופן עקרוני לא מנקה חלונות ותריסים.
חברה מקצועית המציעה שירות ניקיון בתים היא חברה שתבדוק האם המתעניין בשירות זה זקוק לשירות ניקיון דירה קיימת, ניקיון דירות חדשות או ניקיון של בתים פרטיים. בנוסף, חברה זו תתאים את חבילת הניקיון אותה היא תספק ללקוח לכל דרישותיו ולתנאים הקיימים בדירה, דבר שיכלול גם שירותים מיוחדים, כמו למשל ניקיון לאחר שריפה, ניקיון בלחץ מים ועוד.
לסיכום, ניתן לומר שחברת ניקיון מקצועית תוכל להבטיח לכם בית מבריק בעלות משתלמת. כאשר העבודה תמיד תיעשה על ידי מקצוענים בתחום ובאמצעות ציוד ייעודי משוכלל ותכשירים המותאמים לסוג הניקוי. בנוסף, חברת הניקיון היא זאת שתדאג לשלם לעובדיה את השכר הכולל דמי ביטוח לאומי, הבראה וכל הקשור אל זכויות העובדים ולא אתם. חברת הניקיון היא זאת שתדאג לאחריות וביטוח והיא זאת שתוודא החלפת עובדים במקרה ואינכם מרוצים או במקרה בו עובד הניקיון חולה ונדרש עובד חלופי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים