כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס NLP

ילדים ובני נוער מתמודדים עם לא מעט מצבי חרדה, הן ברמה הפיזית והן ברמה הרגשית. זוהי חרדה הקשורה לחששות או לאיומים שאין להם קשר אמיתי למציאות, ואפשר למנות סיבות שונות להופעתה – לרבות פחד קהל או פחד מפני מקומות סגורים.

10/11/2019

התמודדות עם חרדה

התמודדות עם חרדה
למרבה המזל יש היום דרך אפקטיבית להתמודד עם חרדות מהסוג הזה, והיא מוכרת בשם NLP. קורס ייעודי חדש מספק שפע של כלים מקצועיים ומעשיים למי שמעוניין להעניק את התמיכה והסיוע לילדים ולבני הנוער, ולחולל עבורם שינוי משמעותי.

אפשר לשנות את המצב

אנשים רבים נוטים להאמין שהפרעות חרדה הן מצב קיים שאי אפשר לשנות, וגם הקשיים התפקודיים שעמם מתמודדים הצעירים לא נתפסים כברי שינוי. בוגרי קורס NLP לטיפול בחרדות בקרב ילדים ונוער הם אלה שמוכיחים שאפשר גם אחרת. כך הם לומדים לזהות את הסימפטומים השונים, לרבות המחשבות השליליות, הדופק המואץ, הקיפאון והפגיעה הממשית באיכות החיים. כך הם לומדים גם כיצד להתמודד עם המצבים השונים באופן יעיל יותר, לטפל בבעיה – ולהמשיך קדימה. למעשה, קורס NLP מאפשר למטפלים לטפל בבעיות רבות ומגוונות, לרבות חרדות עמוקות וחמורות במיוחד.

מהו NLP ומה לומדים בקורס?

יצירת שינוי היא מטרה מרכזית עבור רבים מאיתנו, צעירים ומבוגרים כאחד. זוהי גם המטרה המרכזית מבחינת בוגרי קורס NLP, ואת הכלים ליצירת השינוי הזה הם רוכשים במסגרת הקורס. אלה הם הכלים שמאפשרים לנו לשנות את תהליכי החשיבה, את דפוסי ההתנהגות וגם את האופן שבו אנחנו מתקשרים עם הסביבה. מבחינת הילדים והנוער זוהי ללא ספק ההזדמנות להתגבר על המכשולים ועל החסמים, על החרדות ועל האתגרים שמונעים מהם לממש את הפוטנציאל, לצעוד קדימה ולחיות את החיים שלהם באופן אידאלי וטוב יותר.

שיטות לשינוי מערכת העצבים

כדי להשיג את היעדים הללו נלמדת שיטת NLP לעומק, וזוהי שיטה שיוצרת שינוי על מערכת העצבים. בתהליך העבודה הזה מתבצע "אתחול" (או ריסטארט) למערכת, וכך המחשבות וההרגלים שלנו משתנים לבלי היכר. עקרונות אלה מעניקים התחלה חדשה לכולנו, ובפרט לילדים ולנוער, אלה שמאמינים כי השינוי אפשרי בזמן קצר ובדרך הטובה ביותר.

למי מתאים קורס NLP?

ארגז הכלים העשיר שמעניק קורס NLP פותח עולם חדש של אפשרויות עבור אנשי מקצוע רבים, בפרט בתחומי הטיפול. מאמנים, פסיכולוגים ומטפלים אחרים, לכולם ניתנת האפשרות להעמיק את הידיעה ולקבל פתרונות חדשניים ליצירת שינוי בקרב המטופלים הצעירים. היתרונות של הקורס הזה רבים וחשובים כל כך, עד שגם אנשי חינוך בוחרים להגיע אליו כדי למצוא דרכים טובות יותר לתקשר עם התלמידים ולסייע להם מול הקשיים והאתגרים בחיי היומיום.

קורס NLP בחיפה, בתל אביב או בירושלים

מי שמעוניין לקבל את הידע והכלים של קורס NLP מעמיק ואיכותי יכולים לעשות את זה במספר מוקדים מרכזיים, ובפרט בערים הגדולות בישראל. בכל אחד מהמפגשים יוצג נושא מסוים שייבחן הן ברמה התיאורטית והן ברמה המעשית, וזאת במטרה להבטיח מיומנות חדשה ושליטה טובה הרבה יותר. הנה כמה נושאים מרכזיים: זיהוי והכרת מערכות החושים והשימוש בתתי-חושים, זיהוי מצבים רגשיים ומנטליים – בעצמי ואצל אחרים, חשיפת מבני עומק בשפה באמצעות מודל ייחודי, פיתוח מיומנויות ויישום אסטרטגיות מצוינות (מודל Bagel) וסגור מחדש (Reframing) של התנהגויות בעייתיות.

הרכבת טיפול איכותי

כל אלה, לצד נושאים רבים אחרים, הם שמרכיבים את הטיפול האיכותי ומאפשרים לנו להעניק סיוע אמיתי לילדים ולנערים שחווים חרדות, מתחים, חששות ופוביות. כל אלה עוצרים אותם, פוגעים באיכות חייהם ומונעים מהם לממש את היכולות והכישורים שלהם באופן הטוב ביותר. עם הכלים הפרקטיים, עם ההתנסות המעשית במהלך הקורס ועם הליווי המקצועי והרגישות שלכם, גם אתם יכולים להשפיע על חייהם של אחרים, לראות אותם מתפתחים ומשתנים לנגד העיניים, ומממשים את הפוטנציאל האדיר הטמון בהם. תוכלו לקבל מידע נוסף ולהצטרף לקורס NLP.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים