כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מהי ערכת עזרה ראשונה לרכב?

במציאות היומיומית כולנו זקוקים לערכת עזרה ראשונה לרכב, לרבות תאונות ומקרים כאלו ואחרים, היכן קונים ובמה משתמשים במאמר הבא שלפניכם.

16/03/2020

עזרה רפואית ראשונה

עזרה רפואית ראשונה
עזרה ראשונה הוא ביטוי שנטבע במהלך השנים עבור עזרה רפואית המוגשת סמוך ככל האפשר לפציעה. חשיבות עצומה יש להגשת עזרה זו, שכן העיתוי הינו קריטי. כל רגע שעובר מהפגיעה עלול להחמיר את הנזקים ולהביא גם להשלכות בלתי הפיכות. מסיבה זו מכשירים מגישי עזרה ראשונה שיוכלו להציע מענה בזמן אמת. כמו כן מפעילים ארגוני הבריאות מערך להגשת עזרה וייעוץ רפואי מידי לכל אורך שעות היממה.

ערכה מתאימה בכל מקום

היות ויש חשיבות כה רבה לעזרה הראשונה, יש גם התייחסות לציוד הנצרך עבור הגשת העזרה המדוברת. אמנם יש פעולות שניתן לבצע אותם ללא כל אביזר, או באלתורים לפי מה שיש בשטח. אך תמיד נכון להיות מצוידים עם ערכת עזרה ראשונה מתאימה. מדובר על ערכה שמאורגנת בצורה יעילה ונגישה בתוך תיק או קופסה ייעודיים. וזאת כדי לאפשר למגיש העזרה הראשונה למצוא במהירות מקסימלית את הפריט הנדרש לו. כמו כן מתוכננים התיקים הללו היטב, כדי שלכל פריט יהיה את המקום המיועד לו באופן קבוע. בכל מקום מומלץ שיהיה ערכת עזרה ראשונה; בבית, בבית העסק, בארגון, וכמובן – ערכת עזרה ראשונה לרכב.

מה מכיל תיק עזרה ראשונה?

התיק יכיל בתוכו רשימה של אביזרים וציוד רפואי שעשוי להביא תועלת במקרים שונים של פציעות. מדובר על מספר פריטים בעלי חשיבות רבה, כאלו שהתועלת שלהם עשויה להיות עצומה. כך שאם מדובר על פציעה שטחית הטיפול המיידי עשוי לפתור את העניין. ואם מדובר על פגיעה חמורה יותר, הטיפול הראשוני מפחית את חומרת התוצאה, ומונע החמרה של המצב.

ערכת עזרה ראשונה לרכב

בבואנו לרכוש עזרת ראשונה נגלה כי יש מגוון ערכות וסוגים שונים של אביזרים. וזאת בהתאם למטרת הרכישה. במידה ומעוניינים לרכוש את הערכה למוסד לימודים או בית ספר הערכה תהיה גדולה יותר, ותכיל בתוכה כמויות גדולות יותר של אביזרים. ואילו אם מדובר על ערכת אביזרים ביתית או ערכת עזרה ראשונה לרכב היא תכיל מספר מופחת של אביזרים. תמיד האביזרים נבחרים בקפידה מתוך מחשבה על אירועים שעלולים להתרחש במקום, ועל הציוד הרפואי שיוכל להביא תועלת במקרים כאלו, אם הוא יהיה זמין.

איפה רוכשים ערכת עזרה ראשונה לרכב?

ערכות עזרה ראשונה ויתר אביזרי בריאות והגשת עזרה רפואית ניתן לרכוש בחנויות ייעודיות שמציעות מענה בתחום הגשת עזרה ראשונה וטיפול רפואי. יש מגוון חברות כאלו, וניתן למצוא מוצרים במפרטים שונים. חלק מהחברות הללו מציעות גם שירותי הדרכה והמסכה לשימוש בציוד. גם המחירים משתנים בין חברה לחברה. חשוב לוודא כי רוכשים את הערכה בחנות אמינה ומקצועית בענף הרפואה. שכן הערכה הינה בעלת משמעות עצומה, וכל האביזרים שבה צריכים להיות ראויים לשימוש ויעילים במידה רבה. רק כך תוכלו להסתמך על ערכת העזרה הראשונה שנמצאת ברכב שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים