כרגע באתר
7
1
8
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

התאמת גודל המזגן לגודל החדר

עומדים בפני רכישת מזגן חדש לבית שלכם? מאחר ואין שתי דירות אשר בנויות באותה הצורה בדיוק, ומאחר ולכל אחד מן החדרים השונים בבית יש על פי רוב מאפיינים שונים, חשוב מאוד לדעת להתאים את גודל המזגן ואת סוגו אל החדר אליו הוא מיועד בסופו של דבר.

20/02/2014
בחירת מזגן גדול מידי לחדר קטן או גרוע מכך, מזגן קטן מידי לחדר גדול, עשויה לעלות לכם לא רק בחדר שאינו ממוזג כהלכה, אלא גם בחשבון חשמל מנופח מטבע הדברים.

פרמטרים להתאמת המזגן לחדר

הנה לכם מספר פרמטרים חשובים אשר יסייעו לכם להתאים את גודל המזגן לגודל החדר בצורה הטובה ביותר:

• גודל השטח: ראשית עליכם להגדיר את גודל השטח אותו ברצונכם שהמזגן ימזג או יחמם. שטחו של החדר או החלל משפיע רבות על עוצמת המזגן לו אתם זקוקים, וגם על סוג המזגן בו עליכם לבחור בסופו של דבר.

• הטמפרטורות בחדרים: חדרים שונים בבית נוטים להיות קרים יותר או חמים יותר בהתאם למיקום שלהם בבית. לחדרים בעלי קירות חיצוניים רבים ישנה נטייה להיות חמים יותר בימי הקיץ וקרים מאוד בחורף. על כן, חדרים אלו זקוקים למזגן עוצמתי, על מנת שיתמודד באתגר העומד מולו בצורה טובה.

• קומה: הקומה בה מצויה הדירה חשובה מאוד לבחירת סוג המזגן. דירות בקומות גבוהות יותר יושפעו מן הרוח הנושבת, ויהיו קרות יותר בחורף, וחמות יותר בקיץ.

אזורים מאוכלסים

בנוסף לכך, בעת בחירת המזגן חשוב מאוד להתחשב בבני הבית השונים, אם יש תינוקות או ילדים אשר זקוקים לסביבה נעימה, אם יש בן בית אשר סובל במיוחד מחום, ואם אתם מעוניינים לאפשר לכל אחד לכוון את הטמפרטורות של החדר שלו בעצמו. נוסף על כך, חשוב גם לשים לב איזה מן החדרים הוא המאוכלס ביותר בבית, ולמזג אותו כהלכה.

היעזרו במומחים בתחום

היעזרו במומחים בתחום
על מנת לעשות בחירה נכונה של המזגן בעבור כל אחד מחדרי הבית, מומלץ ביותר להיעזר בשירותיו של מומחה מזגנים, אשר יסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים