כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

לימודים בחו"ל בהוצאת דרכון פורטוגלי

בעולם שבו השכלה גבוהה היא נכס יקר ערך ומפתח לחיים, לימודים גבוהים הם קרש קפיצה קריטי. כשמשלבים את שתי המגמות הנ"ל, המסקנה היא אחת: כדאי לשקול לימודים בחוץ לארץ ולגלות עד מהרה שעם דרכון אירופאי קל, ובדרך כלל גם זול יותר - וזוהי סיבה טובה נוספת להוציא דרכון פורטוגלי.

16/11/2020

היתרונות של דרכון פורטוגלי

היתרונות של דרכון פורטוגלי
הוצאת דרכון פורטוגלי הפכה מאז 2015 ועד היום לאופציה רלוונטית מאוד לישראלים רבים - לפי ההערכות השונות כ-2 מיליון. בעולם שבחר בגלובליזציה כדאי מאוד לנצל את ההזדמנויות השונות שצצות גם מעבר לים. מאחר שפורטוגל היא אחת מ-27 החברות באיחוד האירופי, הדרכון של מדינה זו הוא דרכון אירופאי שמוכר כמובן על ידי כל 26 המדינות האחרות החברות באיחוד. בנוסף ניתן בזכות דרכון זה להיכנס בקלות רבה יותר לעוד מדינות, כולל ארצות הברית.

איך דרכון פורטוגלי עוזר ללימודים בחו"ל?

דרך משמעותית נוספת שבה הוצאת דרכון פורטוגלי מסייעת למי שרוצה ללמוד בחו"ל היא בהיבט הכלכלי. במוסדות לימוד רבים ברחבי היבשת ניתן ללמוד בעלויות מופחתות עם אזרחות אירופאית - ובחלק מהמקרים המחירים ממש מגוחכים בהשוואה לסטנדרט המקובל בישראל (ובמיוחד כשלוקחים בחשבון גם את רמת הלימודים והתועלת מהם). כמו כן ניתן עם דרכון פורטוגלי לעבוד באופן חוקי תוך כדי הלימודים וכך לממן אותם ואת השהות מעבר לים.

היכן ללמוד עם דרכון פורטוגלי?

לאחר השלמת השלב הראשון - הוצאת דרכון פורטוגלי, תהליך שכדאי לבצע בעזרת מומחים בתחום כדי להימנע מעיכובים מיותרים - מגיע השלב השני: בחירת מקום הלימודים.
השיקולים העיקריים הם איכות האוניברסיטה בתחום הספציפי שבו רוצים לרכוש ידע, העלות של הלימודים עבור אזרחי האיחוד האירופי והאטרקטיביות באופן כללי של המדינה והעיר שבה תחיו בשנים הקרובות. בכל מקרה האפשרויות רבות ומגוונות, כשבין החברות באיחוד כדאי לציין את גרמניה, ספרד, איטליה, דנמרק, רומניה, הולנד ובלגיה.

מוסדות הלימוד המובילים בתחומים השונים

למי שרוצה להשתלב בעולם העסקים הבינלאומי, גרמניה למשל מציעה מספר אפשרויות של לימודי מנהל עסקים ברמה גבוהה במיוחד. בין המוסדות המומלצים: אוניברסיטת HWR בברלין, ה-Technische Hochschule בקרלסרוהה ו-Martin Luther University of Halle-Wittenberg.
כשהמטרה היא לימודי אמנות, הבחירה הטבעית היא באיטליה, ערש הרנסנס. דוגמה טובה לאוניברסיטה מעולה בתחום זה היא בית הספר לאמנות סנטה רפארטה שנמצא בפירנצה. גם צרפת היא מקום מצוין להפוך בו לאמנים מוערכים - למשל בקולג' פריז לאמנות. לימודי אדריכלות אחרי הוצאת דרכון פורטוגלי אפשריים בפוליטכניקו שבמילאנו, וגם במדריד, ברצלונה וסלמנקה שבספרד ישנן אוניברסיטאות עם תוכניות לימוד מעולות בתחום זה.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים