כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

קורס עיצוב שמלות כלה

אוהבת את השילוב הקסום של אופנה, רומנטיקה ואירועים? רוצה להיכנס לתחום המבוקש והמתפתח של עיצוב שמלות כלה? קורס עיצוב שמלות כלה הוא כרטיס הכניסה שלך לעולם הזוהר, הנוצץ והרווחי של שמלות כלה מעוצבות.

05/01/2021

הפכי למובילה אופנתית בעולם החתונות

הפכי למובילה אופנתית בעולם החתונות
שמלות כלה תמיד היו ותמיד תהיינה אלמנט מרכזי עבור כל כלה ובכל חתונה. שמלת הכלה מגלמת בתוכה את כל החלומות והשאיפות של הכלה לחתונה שלה, הפריט העיקרי המסמל את החתונה כולה, מעביר מסר וגם זה שרוב הכלות משקיעות בו הכי הרבה זמן ומחשבה. תחום החתונות בישראל מפותח מאוד כמובן, עם שלל אפשרויות של אולמות וגני אירועים, ספקים למיניהם וכמו כן בהקשר לשמלות כלה, עם המון אפשרויות לרכישת שמלת כלה בישראל ואף בחו"ל.

סטייל ועיצוב אישי

בשנים האחרונות בהחלט יש מגמה מבורכת ומשמעותית של מעבר לסטייל בוטיק, להקפדה על איכות ועל רכישת שמלות כלה מעוצבות בהתאמה אישית מקיפה מעסקי עיצוב מקומיים. יותר ויותר כלות מחפשות מעצבת שמלות כלה שיעצבו ויכינו עבורן את השמלה המושלמת, המקורית והמהממת ביותר. קורס עיצוב שמלות כלה נותן לך את כל הכלים המקצועיים לכניסה לעולם מרתק זה ולהפוך למובילת אופנה בעולם החתונות ושמלות ערב מעוצבות.

מה תלמדי בקורס?

קורס עיצוב שמלות כלה כולל לימוד ספציפי ומדויק של כל הכלים המקצועיים שתזדקקי להם כדי להתחיל לעצב שמלות חתונה וערב מרהיבות, מקוריות ומלאות בסטייל האישי שלך. הקורס כולל רקע תיאורטי על תחום עיצוב שמלות כלה וערב, לימוד על סוגי בדים, חומרים וטקסטילים, סגנונות עיצוב מובילים בשמלות כלה, גזרות, טכניקות תפירה, טכניקות עיצוב ידני וממוחשב, תדמיתנות ועוד מגוון נושאים וכלים, תיאורטיים ומעשיים. בקורס תצברי ידע שיאפשר לך להתחיל עסק עצמאי של עיצוב וייצור שמלות כלה או להשתלב בבוטיק עיצוב קיים כדי לצבור ניסיון.

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד ומתאים למגוון סיטואציות ושאיפות, לראיה מגוון הסטודנטיות הלומדות את התחום האלגנטי והמקסים הזה בבי הספר השונים בשנים האחרונות. אלו הדוגמאות הנפוצות ביותר של נרשמות ללימודי עיצוב וייצור שמלות כלה:
כלות לעתיד הרוצות לעצב ולייצר בעצמן את שמלת הכלה שלהן.
חובבות אופנה שרוצות להתמקצע בתחום החתונות ולהקים עסק עצמאי לעיצוב שמלות כלה.
בעלות זיקה אופנתית השואפות להשתלב בעבודה בבתי עיצוב אופנה קיימים.
מעצבות אופנה פעילות הרוצות הכשרה ספציפית בתחום שמלות הכלה – תחום עיצוב אופנה ייחודי.

תחום מעשי, יצירתי ועם ביקוש אמיתי!

הקורס יכול אמנם להיות הדרך שלך ללמוד איך לעצב לעצמך את שמלת הכלה האישית והמקורית לקראת חתונתך המושקעת והמעוצבת, אך מדובר גם על קורס מקצועי המאפשר כניסה לתחום תעסוקה ופרנסה מעשי, יצירתי, מלא בסטייל וכמו כן עם ביקוש אמיתי ופוטנציאל רווחיות גבוה. השוק כולל כאמור אפשרויות רבות, אך הוא בהחלט עדיין רחוק מרוויה ויש ביקוש למעצבות שמלות כלה חדשות, מקוריות ואיכותיות. כמו כן, הקורס פותח אפשרויות לעבודה בתחום בבתי עיצוב אופנה בחו"ל.

עבודה בסטייל והגשמת חלומות

קורס עיצוב שמלות כלה לוקח אותך למסע אופנתי ומלא סטייל וידע מעשי, מהבסיס ההכרחי ועד פרויקטים מעשיים בהם תעצבי ותפיקי את שמלת הכלה הראשונה שלך. לגמרי מרגש וממלא ציפייה לעתיד!
לימודי עיצוב שמלות כלה מאפשר לך להגשים את חלום עיצוב האופנה שלך, להקים עסק מצליח ורווחי, לעבוד כשכירה בבוטיק עיצוב ואפילו להשלים הכנסה בעיצובי שמלות כלה לצד העבודה הרגילה שלך. מסלול ייחודי ואיכותי המשלב יצירתיות, פונקציונאליות, פוטנציאל עסקי אמיתי וכמובן הכיף והקסם של לעצב שמלות כלה שיגרמו לכלות לזהור.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים