כרגע באתר
1
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כל מה שרציתם לדעת על לימודי ספרות ועיצוב שיער

חולמים להיות מעצבי שיער? רוצים לפתוח סטודיו משלכם? לפני שאתם ממהרים לאחוז במספריים - בואו לקרוא מידע מקיף על לימודי ספרות ועיצוב שיער בארץ.

23/02/2014
האם אתם רואים את עתידכם המקצועי בתחום של עיצוב שיער? האם אתם מעוניינים להשתלב בסלונים לעיצוב שיער או לפתוח בעתיד עסק משלכם? אם התשובה שלכם היא כן, חשוב מאד לדעת שבכדי לעסוק בתחום, עליכם לקבל קודם כל רישיון ותעודת הסמכה, ובעצם לעמוד בכל התנאים הנדרשים עבור לימודי ספרות ועיצוב שיער. מדובר בעצם על מסגרת של לימודי תעודה, אשר דרושת מכם זמן וגם השקעה כספית, וכמובן פניה למוסד לימודים מוכר בארץ. אז איך מתחילים ללמוד, ולמי פונים?

כל המידע שצריך לדעת

איפה לומדים? - בכדי להירשם אל לימודי ספרות, חשוב מאד לפנות לבית ספר לספרות מוכר בתחום, שגם יש לו הסמכה רשמית מטעם משרד הכלכלה, לחלק תעודות הכשרה. אחד מבתי הספר המובילים ביותר בארץ הוא האקדמיה לעיצוב שיער ומקצועות היופי דיאנה. מרכז דיאנה הוא הוותיק והגדול ביותר בארץ בתחום של לימודי עיצוב שיער וספרות, עם מוניטין של יותר מ 60 שנה, כאשר התעודה שהוא מעניק היא גם בעלת אוריינטציה בינ"ל, ולא רק ארצית. מעבר לכך יש כמובן בתי ספר נוספים בארץ.

[מודגש]מה כוללים הלימודים? -
לימודי ספרות ועיצוב שיער, כוללים כמה שלבים ומספר תכנים שונים. בין השאר, הלימודים כוללים תכנים על אנטומיית גוף האדם בדגש על הראש, תורת השיער ומבוא לעיצוב שיער, ההבדלים בין תסרוקות נשים, גברים וילדים, טיפולים של גוונים וצביעת השיער, טיפולי סלסול והחלקה, תכנים בנוגע לבקטריולוגיה וחיידקים בסביבת הראש, תכנים הקשורים לתורת העור, וכן תכנים הקשורים לעבודה בטיחותית במספרה.

אימונים פרקטיים - כמובן שלימודי הספרות ועיצוב השיער, כוללים גם אימונים פרקטיים, שבלעדיהם אף ספר לא יכול להיות מוכשר בתחומו. הלימודים מתחילים מאימונים על בובות ועל פאות. לאחר מכן, ממשיכים בעצם בתספורות אמיתיות, כאשר ברוב המקרים, בתי הספר מציעים ללקוחותיהם תספורות במחיר זול, עם ספר מתלמד, בפיקוח כמובן של ספר מומחה.

משך הלימודים - משך הלימודים משתנה בהתאם לכמות התכנים שרוצים ללמוד. קורסים בסיסיים לעיצוב השיער נמשכים כ 570 שעות, בעוד שקורסים שכוללים גם תכנים מתקדמים יותר (למשל תסרוקות ערב, תסרוקות כלה וכו') נמשכים כ 700 שעות בקירוב.

מחיר - עלות הלימודים נעה בין 10 ל 13 אלף ש"ח - תלוי במוסד הלימודים ובכמות השעות. חשוב מאד לציין, שניתן לשלם גם עם פיקדון השחרור משירות צבאי.

הכשרה סופית - ההכשרה הסופית ללימודי ספרות כוללת גם בחינה תיאורטית וגם בחינה מעשית בסיום תקופת ההתלמדות. בסיום תקופה זו, מקבלים הספרים תעודת הסמכה רשמית של משרד הכלכלה, שמעידה על כך שסיימו את לימודיהם בהצלחה, והם רשאים לעסוק בתחום.

מעוניינים להירשם ללימודים?

מעוניינים להירשם ללימודים?
במידה והתחום מושך אתכם, למה לחכות? אתם מוזמנים לפנות אל בית הספר לעיצוב שיער ומקצועות היופי של דיאנה, ולהתחיל ללמוד במוסד הוותיק והמקצועי ביותר שיש.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים