כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

מדריך לרכישת ביטוח רכב

כיום, יותר ויותר חברות ביטוח מציעות לצרכן קשת רחבה של פוליסות ביטוח לרכב. ריבוי האפשרויות מקשה מאוד על הבחירה ולכן, איגדנו לכם את כל הטיפים להם אתם זקוקים על מנת לבצע בחירה מושכלת ונכונה.

25/02/2014
בבואכם לבטח את הרכב שלכם עליכם בראש ובראשונה לדעת להבדיל בין סוגי הביטוחים הקיימים כיום בשוק. ביטוח רכב מתחלק לשלושה ביטוחים עיקריים: ביטוח חובה, ביטוח צד ג' וביטוח מקיף, יש כאלה אשר מעוניינים בביטוח חובה וביטוח צד ג' בלבד (ללא ביטוח מקיף), אך ביטוח מקיף כולל גם ביטוח צד ג' לכל מי שלא בטוח. בחירת ביטוח לרכב תלוייה בכמה גורמים ובראשם המחיר. מכיוון שאתם קוראים מאמר זה באינטרנט, מומלץ להיעזר במדיה זו על מנת לבחון פוליסות שונות, מחירים ותנאים באתרי השוואות מחירים המצויים כאן בשפע.

הפרמטרים החשובים בבחירת ביטוח לרכב הם:

• חברת הביטוח, הסוכן והשירות שהם מעניקים
• תנאי הפוליסה
• מרכיבי הפוליסה
• מרכיב ההשתתפות העצמית
• מחיר

חשוב להדגיש את העובדה, כי אל למחיר להיות המרכיב היחיד או העיקרי בבחירת ביטוח לרכב. חשוב לזכור, כי בהרבה מקרים המחיר הנמוך יבוא לידי ביטוי דווקא בשעת הצורך, ולא ימצא מי שיעזור לכם בחברת הביטוח. ביטוח לרכב, כמו כל ביטוח אחר, חשוב כאשר קורה משהו ולא כאשר הכל בסדר. כולנו מייחלים כי לא נצטרך להשתמש בביטוח לעולם, אבל אנו עושים אותו, כי אנו ערים לכך שדברים עלולים לקרות גם לנו ביום מן הימים, ואנו מעוניינים להגן על רכושנו.

ביטוח רכב - חובה ורשות

ביטוח רכב - חובה ורשות
חשוב לזכור כי ביטוח חובה אינו נתון לשיקולו של הנהג ויש לעשות ביטוח כזה לכל רכב ולכל נהג ללא יוצא מן הכלל. אין לנסוע ברכב ללא ביטוח חובה – זה החוק, והוא מגן גם על הנהג וגם על האנשים שחלילה יפגעו כתוצאה מתאונת דרכים בה יהיה מעורב.
ביטוח צד ג' או ביטוח מקיף הם ביטוחי רשות, אבל מומלץ לעשות אותם בכל מקרה ולכל רכב כי הם מגנים על הרכוש שלכם ועל פגיעה אפשרית שלכם ברכוש של אחרים.
כדי לבחור ביטוח לרכב מומלץ להתייעץ עם חברים או אנשי מקצוע המבינים בעניין, כי לחברת הביטוח ולסוכן הביטוח יש חשיבות עליונה בשירות שתקבלו בעת הצורך, ולזה אין תחליף דיגיטלי מכל סוג שהוא.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים