כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

סוגי ביטוחים בסיסיים עבור כל תושב ישראלי

אין ויכוח על כך כי הישראלי הממוצע מכיר היטב בחשיבות של ביטוח בסיסי לרכב. על פי סטטיסטיקות אשר מפורסמות על ידי חברות הביטוח, עולה כי במדינת ישראל מתרחשות מדי שנה 300,000-500,000 תאונות דרכים. יש בערך 2.5 מיליון כלי רכב מנועיים בישראל, מעל 56 גניבות רכב מדי יום ביומו, ולא פחות מ-3.4 מיליון בעלי רישיון נהיגה אשר מורשים לנהוג. נתונים אלו מחדדים את הצורך בביטוח רכב מן הסתם, ומדגישים מדוע כדאי להכיר את ההבדלים בין סוגי ביטוחים בסיסיים שונים כאלה ואחרים.

06/03/2014
ביטוח רכב חובה נועד לכסות נזקי גוף של הנוסעים בכלי הרכב של המבוטח, והולכי רגל אשר נפגעו עקב השימוש ברכב. תוקפו של הביטוח נקבע בפקודת הרכב המנועי והכיסוי הרפואי אשר ניתן בגינו כולל את כל ההוצאות הרפואיות, פיצוי בגין אובדן השתכרות עד תקרה של שלוש פעמים השכר הממוצע במשק ופיצוי בגין כאב וסבל. לעומת זאת, ביטוח רכב רכוש כולל ביטוח מקיף וביטוח צד ג'. הוא מכסה נזקי רכוש בלבד, וחברת ביטוח רשאית לשנות את הנוסח של הפוליסה התקנית רק לטובת המבוטח. לגבי ביטוח צד ג', הוא מכסה נזקי רכוש אשר נגרמו לצד שלישי לאחר תאונת דרכים עד לסכום אשר נקוב בפוליסה.

כיצד בוחרים ביטוח לרכב הלכה למעשה?

כיצד בוחרים ביטוח לרכב הלכה למעשה?
בעת בחירת ביטוח עבור הרכב יש לשים דגש על הנושאים הבאים:
- גובה פרמיית הביטוח
- המוניטין והמקצועיות של חברת הביטוח
- הניסיון האישי מול חברת הביטוח
- מדיניות ניהול התביעות של פוליסת הביטוח והחברה
- מספר התשלומים שאפשר לבצע בגין תשלום דמי הביטוח
יש לציין כי ניתן לרכוש ביטוח חובה לרכב אצל סוכן או חברת ביטוח מאלו שמהם רוכשים את ביטוח הרכב המקיף. בנוסף לכך, חברת ביטוח רשאית להציע לבעלי צי עם מעל 40 כלי רכב וקולקטיב אשר מונה מעל 100 כלי רכב תעריפים שונים מאלו אשר מאושרים על ידי משרד האוצר בשל הרכישה הכמותית של הפוליסות.

באדיבות חברת השכרת רכב בסט קאר
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים