כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חמש סיבות להשתמש במנוע אוטומטי להפצת קורות חיים

מרגישים שאתם מפספסים הצעות עבודה פוטנציאליות? למה שלא תשתמשו במנוע הפצת קורות חיים אוטומטי, שישלח בעבורכם את קורות החיים שלכם לכמה שיותר מעסיקים רלוונטיים?!

13/03/2014
מחפשים עבודה חדשה? רוצים שקורות החיים שלכם יגיעו לכמה שיותר אנשים כמה שיותר מהר? אין ספק שאתם זקוקים לאחת מהשיטות היעילות ביותר שיש - הפצה אוטומטית של קורות החיים שלכם, דרך מנוע הפצה ייחודי.

האינטרנט נותן לנו מגוון רחב מאד של אפשרויות ויתרונות, וקשה להתחיל ולפרט את כולם. עם זאת, בתחום התעסוקה, אין ספק שאחד מהכלים המשמעותיים, שהאינטרנט מאפשר לנו ליהנות מהם כיום, הוא הכלי של מנוע ההפצה לקורות חיים. מדובר על כלי ייחודי שפותח דרך חברות כוח אדם. דרך מנוע ההפצה אתם יכולים לשלוח בבת אחת את קורות החיים שלכם, לכל החברות הרלוונטיות בתחומים מסוימים. כמובן שיש לא מעט סיבות טובות להשתמש במנגנון הנ"ל, ואנו נעמוד על חמש מתוכן:

היתרונות של המנוע

היתרונות של המנוע
1. רלוונטיות - מנוע ההפצה שולח את קורות החיים שלכם אך ורק למקומות עבודה אשר רלוונטיים לתחומי ההתמחות שלכם. לפני המשלוח, אתם מסמנים את התחומים שבהם אתם מחפשים עבודה, ורק מקומות עבודה אשר מוגדרים תחת התחום יקבלו את קורות החיים. כך אתם נמנעים משליחה מיותרת למקומות שאינם רלוונטיים.
2. כמות גבוהה בזמן קצר - לא משנה כמה זמן אתם תקדישו לשליחת קורות החיים שלכם באופן ידני, אתם לא תצליחו להתחרות במהירות והיעילות של מנוע ההפצה. חישבו על כך שבלחיצת כפתור, קורות החיים שלכם יכולים להישלח לעשרות מקומות עבודה ברגע אחד! הדבר מאפשר לכם כמובן לחסוך בזמן באופן מהותי. במקום להתחיל ולחפש כל מיני מקומות עבודה מוכרים יותר או פחות, מנוע ההפצה כבר עושה את העבודה בשבילכם.
3. היקף גיאוגרפי - מוגבלים רק לעבודה באזור גיאוגרפי מסוים? אין שום בעיה! מנוע ההפצה מאפשר לכם לבצע פילוח אוטומטי לפי אזור המגורים. כך, אם אתם גרים בצפון - תקבלו הצעות עבודה, אך ורק עבור האזור שבו אתם גרים. כמובן שאם אתם בכל זאת מעוניינים להגדיל את נפח ההצעות, ויכולים להרשות לעצמכם לעבוד רחוק מהבית - יש אפשרות לסמן כמה אזורים גיאוגרפיים שונים.
4. סימון הכשרה ותנאים - דרך מנועי ההפצה, אתם גם יכולים לסמן ולציין מראש הכשרות ותנאי מסוימים לעבודה שמותאמים לכם - למשל האם יש לכם השכלה אקדמאית, האם עברתם קורס מקצועי בתחום מסוים, האם אתם מעוניינים בחצי משרה או משרה מלאה, וכיו"ב. כך, מנוע ההפצה מבצע סינון חכם, ושולח את קורות החיים שלם אך ורק למשרות הרלוונטיות.
5. לא מוגבלים - שלחתם את קורות החיים שלכם דרך מנוע הפצה אחד? לא צריך לשבת ולחכות. במקום זה, אפשר לפנות כמובן למנוע הפצה נוסף. אין שום בעיה בפניה לכמה מנועי הפצה בו זמנית, ולרוב לכל מקום עבודה, יש מנוע שאיתו הוא עובד, כך שאפשר להימנע מכפילויות. הדבר מאפשר לכם להיחשף לכמות גבוהה מאד של מקומות עבודה בזמן קצר מאד. כמובן שיש לציין שהשירות הוא חינמי לגמרי, כך שמבחינתכם ממילא מדובר על פתרון נוח.

ומה צריך לזכור לסיום?

זכרו תמיד כי חיפוש העבודה לא מסתיים, עד שמודיעים לכם שהתקבלתם. לכן, לאחר ששלחתם את קורות החיים דרך מנוע ההפצה, אפשר ואף רצוי לפנות למקומות נוספים, לכמה מנועים, אך אפשר גם לדעת, שבזה הרגע הגדלתם את הסיכוי שלכם למציאת עבודה באופן משמעותי.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים