כרגע באתר
5
8
6
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

כיצד צימרים לזוגות מהווים השקעה נדל"נית חכמה?

מחפשים השקעה נדל"נית נמוכה יחסית שתניב לכם רווח נחמד? מה דעתכם על השקעה בצימרים רומנטיים?

13/03/2014
אוהבים לצאת לנופש בצימר רומנטי? אתם לא לבד. תעשיית הצימרים מגלגלת בישראל מיליוני שקלים בכל שנה, ואם יזמות בתחום הנדל"ן מעניינת אתכם, זה הזמן להיכנס לצימרים מהצד השני - והפעם בתור המארחים, ולא האורחים.

אם אתם מחפשים אפשרויות שונות להשקעות אטרקטיביות בתחום הנדל"ן, אפשר ורצוי בהחלט לשקול את הרעיון של השקעה בצימרים לזוגות רומנטיים, בתור השקעת נדל"ן מניבה מאד. ניתן להתייחס להשקעות בצימרים רומנטיים, כמו השקעה בדירה שאתם משכירים. עם זאת, זהו רק המודל הבסיסי, ומדובר בעצם על הרבה מעבר לכך. מדובר על נדל"ן מניב במיוחד, שנותן לכם לא מעט אפשרויות לרווח מוצלח. איך זה מתאפשר?

כל היתרונות בהשקעה בצימרים רומנטיים

כל היתרונות בהשקעה בצימרים רומנטיים
● הקלות והטבות - במקרים רבים, הצימרים הרומנטיים ממוקמים באזורים שהמדינה מעוניינת לפתח - הגליל ורמת הגולן, הבקעה והנגב. באזורים אלו, מאחר שהמדינה מעוניינת לעודד את ההתיישבות והעסקים, היא מעניקה הקלות רבות לאנשים שמגיעים לאזור- ועל אחת כמה וכמה בוחרים להשקיע בנדל"ן תיירותי כמו צימרים רומנטיים. לכן, חשוב לדעת שבניגוד להשקעות באזור המרכז, הרי שהסכומים שיש להשקיע הם נמוכים יותר - אך הרווחים הם דווקא גבוהים. ההקלות הן בין השאר בתחומי המיסוי, וכן פטורים שונים מהיטלים שיש לשלם, וכן הקלות בארנונה, כך שאתם יכולים לרכוש קרקע ולפתח עליה צימרים או לקנות את הצימרים המוכנים במחירים נוחים.
● פוטנציאל לרווח - הצימרים הרומנטיים מהווים עבורכם פוטנציאל לרווח נקי בסכומים גבוהים במיוחד. חשבו שהסכום שאתם גובים לאירוח של זוג בסופ"ש, יכולים להוות כבר מחצית מהסכום שהייתם מקבלים על שכר דירה באזור לחודש שלם. כמו כן, בניגוד לצימרים שמיועדים לקבוצות, הרי שבצימרים לזוגות שטח הצימר עצמו הוא קטן יחסית - אך הזוגות משלמים לרוב סכום דומה כמו הקבוצות (או רק נמוך במקצת), ומכאן הדבר משתלם במיוחד.
● ביקוש גבוה - נכון להיום, הביקוש של זוגות לחופשה בצימרים רק הולכת ועולה מידי שנה. הסיבה לכך היא פשוטה - רמת החיים בישראל עולה, וזוגות רבים יכולים להרשות לעצמם את הנופש בצימר. אנו עדים גם לכניסה של אוכלוסיות חדשות לשוק הצימרים - בין השאר זוגות צעירים (לעתים אף בגילאי תיכון) מרשים לעצמם לצאת לנופש מפנק פעם בשנה. גם הציבור הדתי ואף החרדי מגלה את הצימרים הרומנטיים, ומדובר על פלח שוק ענק שמשנה לגמרי את התמונה. הדבר כמובן מבטח לצימרים שלכם ביקוש גבוה.
● פיתוח ורכישה - יש לכם שני מסלולים אפשריים להשקעה בצימרים רומנטיים. האחד - לקנות קרקע ריקה, ועליה לפתח את הצימר. בייחוד הדבר משתלם למי שרוכש כיום קרקע חקלאית במחיר זול, אשר תופשר בהמשך ועליה הוא יפתח את הצימר. אפשרות נוספת היא לקנות צימרים שנבנו, או אפילו בתים פרטיים - ולהסב אותם לצימרים.

השקעה ששווה לבדוק

כפי שאתם רואים, השקעות בצימרים רומנטיים, נחשבות להשקעות מוצלחות למדי, והן מאפשרות לכם אף גמישות מסוימת לאורך זמן. כדאי בהחלט לבחון את הצימרים השונים או את הקרקעות ברחבי הארץ, ולשקול את ההשקעה בצימר רומנטי, כאמצעי לפיתוח הכלכלי שלכם.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים