כרגע באתר
1
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

אמצעי חימום חסכוניים לבית

רוצים לחמם את הבית בחורף מבלי להיכנס למינוס? להלן כל המידע לו אתם זקוקים אודות אמצעי חימום חסכוניים לבית

19/03/2014
אמנם מדינת ישראל ידועה באקלים החם שלה במשך מרבית חודשי השנה, אך יש לזכור כי יש כאן גם מספר חודשים בהם הטמפרטורה צונחת ויש צורך לחמם את הבית בצורה טובה, וכמובן שאם כבר אז רצוי שתהיה גם חסכונית.

תנור הסקה נחשב כאחד מן האמצעים החסכוניים לחימום הבית. כאשר אנו מתכננים מערכת חימום לבית, ישנם כמה שיקולים אשר יש להביא בחשבון, כאשר אחד מן השיקולים החשובים הוא חסכון באנרגיה, או בעלויות החימום. כיום ישנם תנורי חימום בעלי ניצולת מדהימה של האנרגיה אשר מתבטאת באופן ישיר בחסכון ניכר בעלויות החימום בכל חורף.

כיצד תנור הסקה חוסך בעלויות

כיצד תנור הסקה חוסך בעלויות
אמצעים חסכוניים לחימום הבית כמו תנור הסקה יעילים מאד בניצולת האנרגיה שלהם, כי הם עובדים על גז או סולר במקום חשמל. עלויות הגז או הסולר יחסית לעלות החשמל פר ניצולת הן זולות יותר ללא כל צל של ספק, וכך מקבלים אמצעים חסכוניים לחימום הבית בנוסף למערכת איכותית ואמינה ביותר, שמחממת את הבית בצורה שווה ומאד נעימה.
היתרונות של תנורי חימום הם:
• בעלי ניצולת גבוהה המביא לחסכון רב בהוצאות
• תנורים הבנויים לעבודה עם מבערי גז או סולר סטנדרטיים או מבערים בעלי לחץ גבוה
• רמת בידוד גבוהה השומרת על החום שלא יאבד
• ארובות מותאמות לפליטת הגזים השרופים

אמצעים חסכוניים לחימום הבית מסוג זה ניתן לרכוש כיום בארץ, תוך התאמת גודל התנור לצרכים שלכם והתקנתו המיידית בבית. בנוסף לכך, חשוב לציין, כי לתנורי חימום אלה ניתן לרכוש גם אמצעים חסכוניים לחימום מים בשיטה דומה.

אמצעים חסכוניים לחימום מים בבית

בדומה לתנורי החימום הביתיים, ניתן לרכוש כיום מערכות הפועלות על גז או על סולר לחימום מים. מערכות אלה מאד יעילות בחורף כאשר אין שמש ואין אפשרות לחמם את המים באמצעות דוד השמש שעל הגג. אלה הם תנורי הסקה המותאמים לחימום מים באמצעות גז, יש להם ניצולת של 90% שמביאה לחיסכון ניכר בכמות הגז הנצרכת וללא צורך במבער חיצוני.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים