כרגע באתר
7
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

חברת הובלות בירושלים לשירות איכותי בעיר

בין אם אתם סטודנטים בעיר או תושבים מן המניין, פעמים רבות יש צורך בחברת הובלות בירושלים. ישנן יתרונות רבים להשכרת שירותי חברת הובלות בירושלים.

09/04/2014

שירותי חברת הובלות בירושלים

שירותי חברת הובלות בירושלים
אם אתם ממוקמים בירושלים ואתם זקוקים לשירותי הובלה של דירות או משרדים בעיר אתם צריכים חברת הובלות בירושלים. למה ? כי ירושלים היא עיר מיוחדת במינה מבחינת דרכי הנסיעה בה, מבחינת האוכלוסייה המגוונת ומבחינת תוואי השטח העירוני הכולל סמטאות צרות בשכונות רבות וכדומה. חברת הובלות בירושלים תוכל להעניק לכם את השירות האמין והאיכותי ביותר בכל התנאים.

מה הם התנאים החשובים?

1. עמידה בלוחות זמנים קפדנית
2. היכרות עם נתיבי הנסיעה בהתחשב בעומסים השונים בעיר
3. אפשרות לרכבים צרים במיוחד לכניסה לסמטאות צרות
4. שימוש ברכבי מנוף להורדת תכולה מבניינים עם חדרי מדרגות צרים וללא מעלית

חברת הובלות בירושלים לכל מטרה

חברת הובלות בירושלים תעניק לכם את השירות הטוב ביותר בעיר בגלל הזמינות שלה ובגלל ההיכרות שלה עם העיר ובעיותיה המיוחדות. חברת הובלות מקומית תדע לספק לכם את צוות העובדים המתאים לכל סוג הובלה (דירה, עסק, משרדים, מפעלים וכדומה) את כל חומרי האריזה לכל סוגי החפצים וכן שירותי אריזה מקצועיים על פי דרישה.

כאשר אתם מבררים אודות חברת הובלות בירושלים עליכם לבדוק גם את הדברים הבאים:
• צי הרכבים – חשוב לדעת כי מדובר בחברת הובלה עם צי רכבים מגוון שיוכל לשרת את הצרכים שלכם באופן מדוייק כדי שלא תשלמו על רכבים גדולים מידי שאינם נחוצים לכם.
• אחריות וביטוח – יש לוודא כי לחברת ההובלות ביטוח מקיף לכל התכולה שהיא מובילה וכי ניתן להרחיב את פוליסת הביטוח במידה ויש לכם חפצים יקרים באופן מיוחד.
• הסכם הובלה – אין להתחיל הובלה לפני חתימה על הסכם הובלה מראש. בהסכם יש לפרט את כל פרטי ההובלה, את היום והשעה של ההובלה, את כל התכולה שיש להוביל, האם נדרשת אריזה מקצועית או לא וכמובן את המחיר.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים