כרגע באתר
2
2
7
,
2
מודעות
כניסה לאזור האישי

הכל על דלתות חשמליות לבית

הטרנד החדש בדלתות לבית - דלתות חשמליות

13/04/2014
דלתות חשמליות לבית הן גם פריט מאד פונקציונאלי וגם פריט מאד אסתטי שמוסיף חן רב לכל בית בו הן מותקנות. כמו כל הפריטים והמתקנים השונים בבית שעברו בשנים האחרונות מהפכת עיצוב, גם דלתות ושערים לבית שודרגו בכיוון זה וכיום ניתן למצוא עיצובים מרהיבים שלהם שמותאמים לכל עיצוב או סגנון של בית.
דלתות חשמליות מותקנות כיום במקומות שונים בבית לרבות:

• דלת הכניסה לבית להולכי רגל
• שער הכניסה לחצר להולכי הרגל
• שער הכניסה לרחבת החנייה בבית
• דלת כניסה חשמלית למוסך הרכב
• זרוע נפתחת לחנייה בבתים משותפים
• שער מוסט לחנייה משותפת או לכניסה לבית פרטי

מתקנים חשמליים אלה נפתחים ונסגרים בהפעלה מרחוק על ידי שלט או טלפון סלולארי והם מקנים ביטחון רב לדיירי הבית בכל שעות היום והלילה.

ייצור והתקנה של דלתות ושערים חשמליים לבית

ייצור מתקנים חשמליים אלה לבית נעשה באופן ספציפי לכל פתח לאחר תכנון מדוייק הלוקח בחשבון את גודל הפתח, רוחבו וגובהו של הפתח. מכיוון שיש אפשרויות רבות להתקנת שערים מסוג זה במקומות השונים בבית יש להחליט תחילה מהו המתקן המתאים ביותר לצרכים השוטפים בבית ולתכנן אותו לפי בחירה זו.

את המתקנים הללו ניתן להתאים לעיצוב הבית בכל הנוגע לחומר שממנו הוא מיוצר, לטקסטורה שלו, לצבע שלו וכדומה. בצורה זו מעצבים את השערים הללו באופן שיתאים לעיצוב הבית. לכל שער כזה יש מנגנון פתיחה שונה ולרוב מדובר בשערים חשמליים שמופעלים על ידי מנועים מיוחדים שאותם מפעילים על ידי שלט או טלפון סלולארי. בדלתות כניסה להולכי רגל ניתן להתקין מערכת אינטרקום שבעזרתה פותחים אותן לאחר בדיקת האדם המבקש להיכנס לבית. את הדלתות והשערים יש הללו להזמין בחברות המתמחות בכך.
פעולות נוספות :
שיתוף בפייסבוק
הדפס כתבה
שלח כתבה לחבר
הוסף למועדפים